NEĆE VAN!

06.11.2010. u 16:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

tko ovdje koga kerebeci

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:30   |   opcije


Ah, ne znam... Mislim da će se na kraju oboje sklupčati negdje na toplom :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:31   |   opcije


ma ovom unutra se neda bas van

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:32   |   opcije


ako ja dobro vidim, a trebala bih kroz ove svoje naočale, mislim da je i jedna mala maca tu:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 16:33   |   opcije


A ova navalila ko sivonja... Hm. Ima li u kugli dovoljno mjesta za oboje?

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:33   |   opcije


bem me ćoravu, od šape vidim malu macu:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 16:34   |   opcije


novi agent ili

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:34   |   opcije


Čini ti se, bis, to je samo jedna debela, lijena capa uvećana kroz staklo :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:34   |   opcije


Ma kakvi, RI, svi agenti nikom ponikoše, čak i kad su zečevi iz grmlja iskočili... :-(( A meni bi baš dobro došao jedan uporni sivonja da me malo izvuče van.

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:35   |   opcije


sivonja posivio od muke:))

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:36   |   opcije


tema lovac ili magarac je bila jutros
ja još malo pa na bazen

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:38   |   opcije


Ne samo posivio, neg se i nakrivio! :-)))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:38   |   opcije


Jel to poziv, RI? ;-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:39   |   opcije


bmeti RI, kak vam zavidim na pogodnostima bazena, ne da mi se ić do utrina e to je jedino kaj mi nedostaje u ovom mom malenom gradiću:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 16:40   |   opcije


Pa zar RI nije Riječanin? Hm... A ja već smislila skrivalicu u stilu "Nemam auto..."

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:41   |   opcije


ri ,pliva u bazenu ,mmm

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:41   |   opcije


haha zašto ne ,zašto ne
ali kod mene je to puno prostodušnije
moram pokupiti sina sa treninga vikendom je kod mene
je li to pod utjecajem jutrošnjih slika plaža...
čudi me da i megi nije koju stavila

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:43   |   opcije


vega pa na tom kaj je Rječanin mu i zavidim, em ima more, ima ima bazene, a ja mogu samo do Stubaka, bliže mi tamo neg do Utrina:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 16:44   |   opcije


pa skrivena znam plivati i u bazenu ,
ja se nekako sve vidim da bi krenuo u saunu dok je on na treningu

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:44   |   opcije


ma jok RI, zaista volim vodu i plivanje i zbog tog ti zavidim, ali dal si mi ideju za sljedeći vikend, ako moji budu u Podčetrteku odoh ja u petak poslje posla u toplice:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 16:45   |   opcije


sta da se znojis ,pa ima nacina i drugih za znojenje:))

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:46   |   opcije


braco i seka zar nema bazena u zg ili sam nešto krivo skopčao?
ili si negdje u zg županiji

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:46   |   opcije


skrivena
je li to neki poziv????

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:47   |   opcije


ja sem u Zaprešiću

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 16:48   |   opcije


Evo ih, na! Ja dobijem ideju, a DRUGI se na mojem blogu spandžavaju! Iz protesta idem u krevet! Ponijet ću i najdražu igračku!

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:50   |   opcije


slonić Tonić!!!!!!!

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:51   |   opcije


bis
a shvaćam

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:52   |   opcije


ma daj RI sta jos me nisis kuzil koja sam ja šaljivdija,,imas ti najljepsu pa se s njom znoji hahahah

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:59   |   opcije


hahaha, RI ja ti imam okruglih 100 kg, znači nisam po tim kriterijima IN već OUT:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 17:20   |   opcije


Dodaj komentar