tko ovdje koga kerebeci
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:30 | opcije
Ah, ne znam... Mislim da će se na kraju oboje sklupčati negdje na toplom :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:31 | opcije
ma ovom unutra se neda bas van
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:32 | opcije
ako ja dobro vidim, a trebala bih kroz ove svoje naočale, mislim da je i jedna mala maca tu:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 16:33 | opcije
A ova navalila ko sivonja... Hm. Ima li u kugli dovoljno mjesta za oboje?
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:33 | opcije
bem me ćoravu, od šape vidim malu macu:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 16:34 | opcije
novi agent ili
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:34 | opcije
Čini ti se, bis, to je samo jedna debela, lijena capa uvećana kroz staklo :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:34 | opcije
Ma kakvi, RI, svi agenti nikom ponikoše, čak i kad su zečevi iz grmlja iskočili... :-(( A meni bi baš dobro došao jedan uporni sivonja da me malo izvuče van.
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:35 | opcije
sivonja posivio od muke:))
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:36 | opcije
tema lovac ili magarac je bila jutros
ja još malo pa na bazen
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:38 | opcije
Ne samo posivio, neg se i nakrivio! :-)))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:38 | opcije
Jel to poziv, RI? ;-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:39 | opcije
bmeti RI, kak vam zavidim na pogodnostima bazena, ne da mi se ić do utrina e to je jedino kaj mi nedostaje u ovom mom malenom gradiću:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 16:40 | opcije
Pa zar RI nije Riječanin? Hm... A ja već smislila skrivalicu u stilu "Nemam auto..."
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:41 | opcije
ri ,pliva u bazenu ,mmm
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:41 | opcije
haha zašto ne ,zašto ne
ali kod mene je to puno prostodušnije
moram pokupiti sina sa treninga vikendom je kod mene
je li to pod utjecajem jutrošnjih slika plaža...
čudi me da i megi nije koju stavila
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:43 | opcije
vega pa na tom kaj je Rječanin mu i zavidim, em ima more, ima ima bazene, a ja mogu samo do Stubaka, bliže mi tamo neg do Utrina:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 16:44 | opcije
pa skrivena znam plivati i u bazenu ,
ja se nekako sve vidim da bi krenuo u saunu dok je on na treningu
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:44 | opcije
ma jok RI, zaista volim vodu i plivanje i zbog tog ti zavidim, ali dal si mi ideju za sljedeći vikend, ako moji budu u Podčetrteku odoh ja u petak poslje posla u toplice:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 16:45 | opcije
sta da se znojis ,pa ima nacina i drugih za znojenje:))
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:46 | opcije
braco i seka zar nema bazena u zg ili sam nešto krivo skopčao?
ili si negdje u zg županiji
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:46 | opcije
skrivena
je li to neki poziv????
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:47 | opcije
ja sem u Zaprešiću
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 16:48 | opcije
Evo ih, na! Ja dobijem ideju, a DRUGI se na mojem blogu spandžavaju! Iz protesta idem u krevet! Ponijet ću i najdražu igračku!
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:50 | opcije
slonić Tonić!!!!!!!
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:51 | opcije
bis
a shvaćam
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:52 | opcije
ma daj RI sta jos me nisis kuzil koja sam ja šaljivdija,,imas ti najljepsu pa se s njom znoji hahahah
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:59 | opcije
hahaha, RI ja ti imam okruglih 100 kg, znači nisam po tim kriterijima IN već OUT:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 17:20 | opcije
