EH, KONKURENCIJA... RUGALA SE SOVA SJENICI! (I ja sam u Ignoru kod nekoga, hahaha!)

06.11.2010. u 16:48 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
hahahahahaha, nije vrag:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 16:49 | opcije
Odlična slika LOL
Autor: MrCmok | 06.11.2010. u 16:49 | opcije
ma joj a tko te to stavio na ignor mogu pogađat ,,,,
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:50 | opcije
Nije vrag, nego "ljepotica" ;-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:51 | opcije
Evo tebi cmok, MrCmok: CMOK!
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:51 | opcije
Imaš triput fore, skrivena, a onda dobiš kviska ;-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:51 | opcije
je li nasa ljepotica koju zovu u kinu hahah obrisal je i tvoj komentar,,,ma mislim pa kako si mogla tako pisat na NJENOM blogu hahahahah ,ja cu puknut koja zena
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:52 | opcije
e sad gorim od radoznalosti, morti sam kaj propistila:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 16:52 | opcije
osoba a,b,c
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:52 | opcije
Svi znaju sve hehehe
Autor: MrCmok | 06.11.2010. u 16:53 | opcije
ja sam u milosti ,ja sam u milosti ja sam u milosti,
možda i znam zašto
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:54 | opcije
ma daj braco ni vrag da nisi u toku ,tebi ucenje sprzilo vijuge
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:54 | opcije
a ti joj se tamo čmaris sa putovanjima ,hahaha nasao si model za nju da joj se priblizis cuvaj se
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 16:55 | opcije
Bis, uzmi jokera "Pitaj publiku" :-)))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 16:57 | opcije
toliko bilzak nisam,ali zašto čuvaj se , pa nije vampir
odoh sada stvarno tamo gdje ne smijem napisati jer onda krene stampedio
Autor: RI41 | 06.11.2010. u 16:58 | opcije
Ma, glavno je da je ona JEDNOglasno najljepša! :-))))))))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 17:00 | opcije
sad budem i ja sigurno ,na crnoj listi ,zbog komentara
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:03 | opcije
Ah, čuj, žiri je redovito potkupljen, pokvaren, nemoralan i neobjektivan, ne? :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 17:06 | opcije
a ,cuj ,njihov problem heheheh
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:08 | opcije
Zato sam ja sad stavila nezavisnu recenziju ;-)) Idem, slonko me čeka, baj-baj!
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 17:09 | opcije
onaj od pred neki dan daj mu pusu u moje ime
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:10 | opcije
hahahahah makla je cijeli blog vidis sta moj komentar radi:)))
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:11 | opcije
bemti, eto i ja skontah:))))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 17:14 | opcije
hahah mašala neka si
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:15 | opcije
viš kako ne valja preveć spajkit, odmah nekaj propustim:))))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 17:15 | opcije
heheh nisi u toku samo hrćes uz šeherezadu:))
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:20 | opcije
pozzzz:-)
joj koja lijepa šetnjica do Oštra nogabus, ma predivno je bilo, i malo je falilo da se nisam bacila u more :-)))
A sada kolače radit, jede mi se nešto slatko vočno sočno:-))))))
Autor: biserna | 06.11.2010. u 17:21 | opcije
skrivena da znaš, mam je stvarno ljek za mene ta Šeherezada:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 17:22 | opcije
a ja znam hahahah
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:23 | opcije
eto i biserna ode delat kolače, samo nas dvije imamo slastičarne:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 17:24 | opcije
hahah imas prav a imam i jednu odmah uz kucu gledam u nju ima dobe kolace
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:25 | opcije
i ja ovu moju gledam s prozora, i sve čekam tu moju prijateljicu da zove, već sam nestrpljiva, pije mi se kava a ne da mi se kuhat:)))
Autor: bracoiseka | 06.11.2010. u 17:29 | opcije
:-))))) kad budu rezultati poznati bit će feštica , napravit ću kolko god treba :-))))
Autor: biserna | 06.11.2010. u 17:29 | opcije
biserna ia jcu ako treba za kolace na faxs jednu turu sam ga obavila a mogu i drugu
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 17:42 | opcije