hahahahahaha, nije vrag:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 16:49   |   opcije


Odlična slika LOL

Autor: MrCmok   |   06.11.2010. u 16:49   |   opcije


ma joj a tko te to stavio na ignor mogu pogađat ,,,,

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:50   |   opcije


Nije vrag, nego "ljepotica" ;-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:51   |   opcije


Evo tebi cmok, MrCmok: CMOK!

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:51   |   opcije


Imaš triput fore, skrivena, a onda dobiš kviska ;-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:51   |   opcije


je li nasa ljepotica koju zovu u kinu hahah obrisal je i tvoj komentar,,,ma mislim pa kako si mogla tako pisat na NJENOM blogu hahahahah ,ja cu puknut koja zena

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:52   |   opcije


e sad gorim od radoznalosti, morti sam kaj propistila:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 16:52   |   opcije


osoba a,b,c

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:52   |   opcije


Svi znaju sve hehehe

Autor: MrCmok   |   06.11.2010. u 16:53   |   opcije


ja sam u milosti ,ja sam u milosti ja sam u milosti,
možda i znam zašto

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:54   |   opcije


ma daj braco ni vrag da nisi u toku ,tebi ucenje sprzilo vijuge

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:54   |   opcije


a ti joj se tamo čmaris sa putovanjima ,hahaha nasao si model za nju da joj se priblizis cuvaj se

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 16:55   |   opcije


Bis, uzmi jokera "Pitaj publiku" :-)))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 16:57   |   opcije


toliko bilzak nisam,ali zašto čuvaj se , pa nije vampir
odoh sada stvarno tamo gdje ne smijem napisati jer onda krene stampedio

Autor: RI41   |   06.11.2010. u 16:58   |   opcije


Ma, glavno je da je ona JEDNOglasno najljepša! :-))))))))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 17:00   |   opcije


sad budem i ja sigurno ,na crnoj listi ,zbog komentara

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:03   |   opcije


Ah, čuj, žiri je redovito potkupljen, pokvaren, nemoralan i neobjektivan, ne? :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 17:06   |   opcije


a ,cuj ,njihov problem heheheh

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:08   |   opcije


Zato sam ja sad stavila nezavisnu recenziju ;-)) Idem, slonko me čeka, baj-baj!

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 17:09   |   opcije


onaj od pred neki dan daj mu pusu u moje ime

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:10   |   opcije


hahahahah makla je cijeli blog vidis sta moj komentar radi:)))

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:11   |   opcije


bemti, eto i ja skontah:))))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 17:14   |   opcije


hahah mašala neka si

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:15   |   opcije


viš kako ne valja preveć spajkit, odmah nekaj propustim:))))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 17:15   |   opcije


heheh nisi u toku samo hrćes uz šeherezadu:))

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:20   |   opcije


pozzzz:-)
joj koja lijepa šetnjica do Oštra nogabus, ma predivno je bilo, i malo je falilo da se nisam bacila u more :-)))
A sada kolače radit, jede mi se nešto slatko vočno sočno:-))))))

Autor: biserna   |   06.11.2010. u 17:21   |   opcije


skrivena da znaš, mam je stvarno ljek za mene ta Šeherezada:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 17:22   |   opcije


a ja znam hahahah

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:23   |   opcije


eto i biserna ode delat kolače, samo nas dvije imamo slastičarne:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 17:24   |   opcije


hahah imas prav a imam i jednu odmah uz kucu gledam u nju ima dobe kolace

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:25   |   opcije


i ja ovu moju gledam s prozora, i sve čekam tu moju prijateljicu da zove, već sam nestrpljiva, pije mi se kava a ne da mi se kuhat:)))

Autor: bracoiseka   |   06.11.2010. u 17:29   |   opcije


:-))))) kad budu rezultati poznati bit će feštica , napravit ću kolko god treba :-))))

Autor: biserna   |   06.11.2010. u 17:29   |   opcije


biserna ia jcu ako treba za kolace na faxs jednu turu sam ga obavila a mogu i drugu

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 17:42   |   opcije


Dodaj komentar