hahahah kao da je mi se cini

Autor: skrivena007   |   07.11.2010. u 0:09   |   opcije


Treba dobro provjeriti!

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 0:10   |   opcije


joooj,nema repa;)

Autor: -2longalone-   |   07.11.2010. u 0:13   |   opcije


Ma tu je repuša, sklonila ga je da bolje vidi ono što je bitno ;-))

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 0:16   |   opcije


OK, sve je čisto, ne bu bilo bruke - dakle, može se u krevet. Laka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 0:20   |   opcije


Dodaj komentar