hahahah kao da je mi se cini
Autor: skrivena007 | 07.11.2010. u 0:09 | opcije
Treba dobro provjeriti!
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 0:10 | opcije
joooj,nema repa;)
Autor: -2longalone- | 07.11.2010. u 0:13 | opcije
Ma tu je repuša, sklonila ga je da bolje vidi ono što je bitno ;-))
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 0:16 | opcije
OK, sve je čisto, ne bu bilo bruke - dakle, može se u krevet. Laka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 0:20 | opcije
