Jutro:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 8:48 | opcije
Hajdi-haj! Kaj misliš, nicci, jesu li ove mace mlijekoholičarke?
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 8:49 | opcije
Hm...ne čini mi se da gube nit.Biće da nisu.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 8:49 | opcije
Ali, mlijeko im škodi, a one svejedno loču!
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 8:52 | opcije
Hm...onda jesu.Dobro je što si ih stavila na blog.Nek' svi vide kakve su!
Autor: nicci | 07.11.2010. u 8:54 | opcije
Nego...hoćemo li i mi sljedeći vikend na susret liječenih?:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 8:56 | opcije
Je. Treba upozoriti već rano ujutro! OK, idemo, ali samo anonimno. Ja ću čak i nick promijeniti.
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 8:58 | opcije
Dobra ideja:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:01 | opcije
I nećemo više ni kapljicu, jel' tak? Iako mi liječnici preporučuju pivu za bubreg. I vino za tlak i masnoću. Samo sokići i kvit!
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:03 | opcije
Mogli bismo i poklončiće dobiti.Od one sorte, sorte one...koja se lako odmotati može.Bože.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:04 | opcije
Ništa.Čak ni svježe voće.Fermentira, mišamu.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:05 | opcije
Vegice...jesmo li mi jutros trolaste malo ili mi se čini?:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:06 | opcije
Ja ustala na lijevu (trolovsku) nogu:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:06 | opcije
A ta (lijeva) mi je nekad toliko draga da bih čitav dan stupala:"lijeva, lijeva..."
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:07 | opcije
Ne, nismo. Na svojem blogu možeš što hoćeš, nikog ne proganjamo, samo ventiliramo razmišljanja... Nego, sinoć sam srela ženu čiji je muž napravio 800000 kuna kockarskih dugova. A vjerojatno i pije. Mogle bismo jednu analizu o tome, da ne zvuči trolovski.
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:10 | opcije
Sve se to lako sažme u jedan izraz:autodestruktivno ponašanje.Jbg..
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:11 | opcije
Jesi kad bila u kockarnici?Zgodno mjesto:)Kao klinka sam znala klikati po poker automatu.Zabavno...ali te lako uzme.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:13 | opcije
A nema ništa slađe od pomisli da se možeš obogatiti bez puno muke.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:14 | opcije
Tako da bih za kockare rekla da su pohlepni ljenjivci.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:14 | opcije
Jesam, davno. I odmah sam izgubila. A ne volim gubiti, i tak sam se mam izliječila! :-)) Nego, mene zanima zašto netko ostaje s takvim ovisnikom? Jel to ono, sindrom skupljanja ptičica slomljenih krila, posredna autodestruktivnost ili potreba da se živi u drami?
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:16 | opcije
uf..jednom sam bila u kockarnici..jedva sam se dala van..:))
Autor: prije_kise | 07.11.2010. u 9:17 | opcije
Hm...sad mi pade na um da kako bih tako mogla nazvati sve koji misle da zaslužuju više..
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:17 | opcije
Posredna autodestruktivnost.Mislim.Barem je kod mene bilo tako:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:19 | opcije
Srećom...počne mi ići na živce samosažaljevanje.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:19 | opcije
A još više od toga me počne nervati besparica;)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:20 | opcije
Odlučila sam se za kompromisno rješenje....pomažem samo seksualnim ovisnicima.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:21 | opcije
...ukoliko pripadaju barem višem građanskom sloju, naravno:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:22 | opcije
uf nici, dobra ti ova ideja ;)
Autor: prije_kise | 07.11.2010. u 9:23 | opcije
Heh...zna i to biti naporno;)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:24 | opcije
Viš, sad bih baš bila raspoložena uskočiti nekom takvom, mislim seksoholičaru... Niš mi ne bi smetalo što je ovisnik, dapače. Bio bi mi korisniji nego orbitrek. ;-))) Znaš da sam fljusnula s orbitreka? I sad ga više ne volim.
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:24 | opcije
Namjerno si se bacila!Priznaj!
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:25 | opcije
Bit će da mi je fermentirala neka banana u želucu :-((
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:25 | opcije
Sabotirala si.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:26 | opcije
Da, a znaš kaj mi je još interesantno u zapisu koji je potaknuo ovu konstruktivnu diskusiju? Ta viša građanska klasa... Ima neš u tome - tko drugi danas može financirati svoje ovisnosti? Ili se ipak dovoljno skupi po kantama za smeće? Jučer sam slušala raspravu između jednog kućevlasnika i jednog sakupljača boca. Veli kućevlasnik: "Nemojte zaboraviti zatvoriti kantu!" Sonornim ruralnim glasom. A bocoskupljač odgovara, kultiviranom štokavicom, "Gospodine, zar vi mislite da sam ja divljak zato jer moram ovo raditi?"
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:28 | opcije
Tužno a zabavno:)Dobra mu je ta.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:29 | opcije
Za svaku ovisnost trebaju dodatna sredstva.DSrago mi je što još nitko nije osvijestio da smo ovisni o zraku:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:31 | opcije
Strašno mi idu na živce ljudi koji tako naprečac donose zaključke... Očara ih malo šlifa, a uopće ne kuže primitivizam koji se razvalio ispod kravate. I obratno.
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:32 | opcije
Hranu i vodu plaćamo.Toplinu plaćamo.Ugodu plaćamo.Sreću...hm...na razne načine.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:33 | opcije
Nemamo dovoljno vremena (a često ni znanja) za objektivnu procjenu.Jbg.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:34 | opcije
I sreću plaćamo. Ja sam npr. puno manje sklona crnim mislima kad znam da su računi plaćeni i da je još malo ostalo za neku veselicu :-))
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:35 | opcije
Prva bih teško podnijela činjenicu da muž (ugodan i blag intelektualac, npr) i ja idemo po špeceraj nakon što oboje odradimo rundu prekopavanja kontejnera.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:36 | opcije
Nekad davno...možda.Neko vrijeme.Sad?Jok.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:37 | opcije
Kod mene u kvartu je takav jedan par - oboje su studirali na FF-u, znam ih iz viđenja, stariji su od mene... Valjda su u prosvjetnoj mirovini. On je sad jako bolestan, ne izlazi, ona se bori rukama i nogama, a isto je bolesna, ima dijabetes.
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:38 | opcije
A ljudi koji se zateknu u sličnoj situaciji postanu nekako...defanzivno odbojni.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:39 | opcije
Life sucks.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:40 | opcije
Ha, moraju biti! Iako ova gospođa nije, baš mi je ugodno s njom popričati, iako me uvijek sram što u rukama drži i MOJE smeće... Ponekad si mislim, da nemam ovaj mauzolej od stančuge koji me tjera na zarađivanje, vjerojatno bih si kupila slobodu i sreću kresanjem potreba... Možda bih i ja skupljala ambalažu za nešto malo dodatnog gušta. Nekak mi je to pošteno. A i radiš na zraku :-))
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:41 | opcije
Iako...mogli bi možda prodati stan, kupiti kakvu malu nekretninu na periferiji...Ili se u konačnici zamjenu za stan zbrinuti u nekom solidnom domu.Kajaznam...možda....
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:42 | opcije
razmišljala sam i o tome.Nije loše...kad nema padalina.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:43 | opcije
Klince učim da nema beda kad si gladan.Sve je dozvoljeno.Čak i krađa.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:44 | opcije
Nicci, sad nekretninu u centru možeš prodati jedino budzašto, ili imati sreće i namjeriti se na nekoga tko ima keša (jer je kredite gotovo nemoguće dobiti) i poštenja da ti plati koliko to vrijedi. Inače prodaš za siću, a kupuješ drugo za bogatstvo: drugim riječima, gubiš i kvadrate, i kvart i lovu.
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:45 | opcije
Naravno...ne krađa fine male čokoladice i žvaka:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:45 | opcije
A znam.Grozna vremena.Jbt...ako nastavimo ovako morat ću zveknuti jenu malu;)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:46 | opcije
Pa je, kad kradeš, onda drpi bar jedno poduzeće ;-))
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:46 | opcije
Došli smo do ključa.Nezadovoljstvo je plodno tlo za rađanje ovisnosti.
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:47 | opcije
Hehehe...Tako je:)Da se GENERACIJE ne boje gladi:)
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:47 | opcije
Ja mislim da je moja mačka junkie - opet mi je sjela ispred monitora i čeka poslasticu. A dobila je već 5 komada!
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:47 | opcije
Nezadovoljna je.Mačke su lovci:)Kad je zadnji put vidjela živog miša?
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:49 | opcije
A zašto je moja mica nezadovoljnica? Hm... Fali joj neki mačorčina? Neka protuha puna buha? Jel to?
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:49 | opcije
Jutrooo:-)
jeste se naspavale?
Vidim da životinjice hranite, kockate....
Autor: biserna | 07.11.2010. u 9:49 | opcije
Viđa ona pacove svaki dan (moje nožne prste ispod popluna)!
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:49 | opcije
Evo, bis, tražimo si opravdanje za jednu ljutu izjutra :-))) A ti?
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:50 | opcije
Uff...moram kidnuti.(prije nego počnem lokati;)Curke, boook!
Autor: nicci | 07.11.2010. u 9:52 | opcije
Ja bi kavu za početak, treba mi malo energije za raditi , a sam sama, mačke spavaju , koke spavaju, tmurno dopodne ...evo sad ću staviti kafetek kuhat ...:-)
Autor: biserna | 07.11.2010. u 9:53 | opcije
nicci kud bježeš ?
Autor: biserna | 07.11.2010. u 9:54 | opcije
Eh, bis, mi ti već sat vremena brbljamo... I ja moram polako rit odlijepiti... Iako, šaponja još hrče :-))
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 9:56 | opcije
jučer sam vidjela bijele labude , joj kako su lijepi, hoću i ja :-)))))))
Ok, lijep dan Vega:-)
Autor: biserna | 07.11.2010. u 9:58 | opcije
Hehe, labuda ili muda labudova? :-)))))))))))))) Ajd, moram ja malo asocirati... I tebi lijep dan!
Autor: vegavega8 | 07.11.2010. u 10:10 | opcije
