DANAS GOZBA

07.11.2010. u 8:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Jutro:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 8:48   |   opcije


Hajdi-haj! Kaj misliš, nicci, jesu li ove mace mlijekoholičarke?

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 8:49   |   opcije


Hm...ne čini mi se da gube nit.Biće da nisu.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 8:49   |   opcije


Ali, mlijeko im škodi, a one svejedno loču!

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 8:52   |   opcije


Hm...onda jesu.Dobro je što si ih stavila na blog.Nek' svi vide kakve su!

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 8:54   |   opcije


Nego...hoćemo li i mi sljedeći vikend na susret liječenih?:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 8:56   |   opcije


Je. Treba upozoriti već rano ujutro! OK, idemo, ali samo anonimno. Ja ću čak i nick promijeniti.

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 8:58   |   opcije


Dobra ideja:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:01   |   opcije


I nećemo više ni kapljicu, jel' tak? Iako mi liječnici preporučuju pivu za bubreg. I vino za tlak i masnoću. Samo sokići i kvit!

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:03   |   opcije


Mogli bismo i poklončiće dobiti.Od one sorte, sorte one...koja se lako odmotati može.Bože.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:04   |   opcije


Ništa.Čak ni svježe voće.Fermentira, mišamu.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:05   |   opcije


Vegice...jesmo li mi jutros trolaste malo ili mi se čini?:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:06   |   opcije


Ja ustala na lijevu (trolovsku) nogu:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:06   |   opcije


A ta (lijeva) mi je nekad toliko draga da bih čitav dan stupala:"lijeva, lijeva..."

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:07   |   opcije


Ne, nismo. Na svojem blogu možeš što hoćeš, nikog ne proganjamo, samo ventiliramo razmišljanja... Nego, sinoć sam srela ženu čiji je muž napravio 800000 kuna kockarskih dugova. A vjerojatno i pije. Mogle bismo jednu analizu o tome, da ne zvuči trolovski.

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:10   |   opcije


Sve se to lako sažme u jedan izraz:autodestruktivno ponašanje.Jbg..

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:11   |   opcije


Jesi kad bila u kockarnici?Zgodno mjesto:)Kao klinka sam znala klikati po poker automatu.Zabavno...ali te lako uzme.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:13   |   opcije


A nema ništa slađe od pomisli da se možeš obogatiti bez puno muke.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:14   |   opcije


Tako da bih za kockare rekla da su pohlepni ljenjivci.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:14   |   opcije


Jesam, davno. I odmah sam izgubila. A ne volim gubiti, i tak sam se mam izliječila! :-)) Nego, mene zanima zašto netko ostaje s takvim ovisnikom? Jel to ono, sindrom skupljanja ptičica slomljenih krila, posredna autodestruktivnost ili potreba da se živi u drami?

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:16   |   opcije


uf..jednom sam bila u kockarnici..jedva sam se dala van..:))

Autor: prije_kise   |   07.11.2010. u 9:17   |   opcije


Hm...sad mi pade na um da kako bih tako mogla nazvati sve koji misle da zaslužuju više..

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:17   |   opcije


Posredna autodestruktivnost.Mislim.Barem je kod mene bilo tako:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:19   |   opcije


Srećom...počne mi ići na živce samosažaljevanje.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:19   |   opcije


A još više od toga me počne nervati besparica;)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:20   |   opcije


Odlučila sam se za kompromisno rješenje....pomažem samo seksualnim ovisnicima.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:21   |   opcije


...ukoliko pripadaju barem višem građanskom sloju, naravno:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:22   |   opcije


uf nici, dobra ti ova ideja ;)

Autor: prije_kise   |   07.11.2010. u 9:23   |   opcije


Heh...zna i to biti naporno;)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:24   |   opcije


Viš, sad bih baš bila raspoložena uskočiti nekom takvom, mislim seksoholičaru... Niš mi ne bi smetalo što je ovisnik, dapače. Bio bi mi korisniji nego orbitrek. ;-))) Znaš da sam fljusnula s orbitreka? I sad ga više ne volim.

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:24   |   opcije


Namjerno si se bacila!Priznaj!

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:25   |   opcije


Bit će da mi je fermentirala neka banana u želucu :-((

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:25   |   opcije


Sabotirala si.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:26   |   opcije


Da, a znaš kaj mi je još interesantno u zapisu koji je potaknuo ovu konstruktivnu diskusiju? Ta viša građanska klasa... Ima neš u tome - tko drugi danas može financirati svoje ovisnosti? Ili se ipak dovoljno skupi po kantama za smeće? Jučer sam slušala raspravu između jednog kućevlasnika i jednog sakupljača boca. Veli kućevlasnik: "Nemojte zaboraviti zatvoriti kantu!" Sonornim ruralnim glasom. A bocoskupljač odgovara, kultiviranom štokavicom, "Gospodine, zar vi mislite da sam ja divljak zato jer moram ovo raditi?"

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:28   |   opcije


Tužno a zabavno:)Dobra mu je ta.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:29   |   opcije


Za svaku ovisnost trebaju dodatna sredstva.DSrago mi je što još nitko nije osvijestio da smo ovisni o zraku:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:31   |   opcije


Strašno mi idu na živce ljudi koji tako naprečac donose zaključke... Očara ih malo šlifa, a uopće ne kuže primitivizam koji se razvalio ispod kravate. I obratno.

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:32   |   opcije


Hranu i vodu plaćamo.Toplinu plaćamo.Ugodu plaćamo.Sreću...hm...na razne načine.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:33   |   opcije


Nemamo dovoljno vremena (a često ni znanja) za objektivnu procjenu.Jbg.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:34   |   opcije


I sreću plaćamo. Ja sam npr. puno manje sklona crnim mislima kad znam da su računi plaćeni i da je još malo ostalo za neku veselicu :-))

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:35   |   opcije


Prva bih teško podnijela činjenicu da muž (ugodan i blag intelektualac, npr) i ja idemo po špeceraj nakon što oboje odradimo rundu prekopavanja kontejnera.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:36   |   opcije


Nekad davno...možda.Neko vrijeme.Sad?Jok.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:37   |   opcije


Kod mene u kvartu je takav jedan par - oboje su studirali na FF-u, znam ih iz viđenja, stariji su od mene... Valjda su u prosvjetnoj mirovini. On je sad jako bolestan, ne izlazi, ona se bori rukama i nogama, a isto je bolesna, ima dijabetes.

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:38   |   opcije


A ljudi koji se zateknu u sličnoj situaciji postanu nekako...defanzivno odbojni.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:39   |   opcije


Life sucks.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:40   |   opcije


Ha, moraju biti! Iako ova gospođa nije, baš mi je ugodno s njom popričati, iako me uvijek sram što u rukama drži i MOJE smeće... Ponekad si mislim, da nemam ovaj mauzolej od stančuge koji me tjera na zarađivanje, vjerojatno bih si kupila slobodu i sreću kresanjem potreba... Možda bih i ja skupljala ambalažu za nešto malo dodatnog gušta. Nekak mi je to pošteno. A i radiš na zraku :-))

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:41   |   opcije


Iako...mogli bi možda prodati stan, kupiti kakvu malu nekretninu na periferiji...Ili se u konačnici zamjenu za stan zbrinuti u nekom solidnom domu.Kajaznam...možda....

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:42   |   opcije


razmišljala sam i o tome.Nije loše...kad nema padalina.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:43   |   opcije


Klince učim da nema beda kad si gladan.Sve je dozvoljeno.Čak i krađa.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:44   |   opcije


Nicci, sad nekretninu u centru možeš prodati jedino budzašto, ili imati sreće i namjeriti se na nekoga tko ima keša (jer je kredite gotovo nemoguće dobiti) i poštenja da ti plati koliko to vrijedi. Inače prodaš za siću, a kupuješ drugo za bogatstvo: drugim riječima, gubiš i kvadrate, i kvart i lovu.

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:45   |   opcije


Naravno...ne krađa fine male čokoladice i žvaka:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:45   |   opcije


A znam.Grozna vremena.Jbt...ako nastavimo ovako morat ću zveknuti jenu malu;)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:46   |   opcije


Pa je, kad kradeš, onda drpi bar jedno poduzeće ;-))

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:46   |   opcije


Došli smo do ključa.Nezadovoljstvo je plodno tlo za rađanje ovisnosti.

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:47   |   opcije


Hehehe...Tako je:)Da se GENERACIJE ne boje gladi:)

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:47   |   opcije


Ja mislim da je moja mačka junkie - opet mi je sjela ispred monitora i čeka poslasticu. A dobila je već 5 komada!

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:47   |   opcije


Nezadovoljna je.Mačke su lovci:)Kad je zadnji put vidjela živog miša?

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:49   |   opcije


A zašto je moja mica nezadovoljnica? Hm... Fali joj neki mačorčina? Neka protuha puna buha? Jel to?

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:49   |   opcije


Jutrooo:-)
jeste se naspavale?
Vidim da životinjice hranite, kockate....

Autor: biserna   |   07.11.2010. u 9:49   |   opcije


Viđa ona pacove svaki dan (moje nožne prste ispod popluna)!

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:49   |   opcije


Evo, bis, tražimo si opravdanje za jednu ljutu izjutra :-))) A ti?

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:50   |   opcije


Uff...moram kidnuti.(prije nego počnem lokati;)Curke, boook!

Autor: nicci   |   07.11.2010. u 9:52   |   opcije


Ja bi kavu za početak, treba mi malo energije za raditi , a sam sama, mačke spavaju , koke spavaju, tmurno dopodne ...evo sad ću staviti kafetek kuhat ...:-)

Autor: biserna   |   07.11.2010. u 9:53   |   opcije


nicci kud bježeš ?

Autor: biserna   |   07.11.2010. u 9:54   |   opcije


Eh, bis, mi ti već sat vremena brbljamo... I ja moram polako rit odlijepiti... Iako, šaponja još hrče :-))

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 9:56   |   opcije


jučer sam vidjela bijele labude , joj kako su lijepi, hoću i ja :-)))))))
Ok, lijep dan Vega:-)

Autor: biserna   |   07.11.2010. u 9:58   |   opcije


Hehe, labuda ili muda labudova? :-)))))))))))))) Ajd, moram ja malo asocirati... I tebi lijep dan!

Autor: vegavega8   |   07.11.2010. u 10:10   |   opcije


Dodaj komentar