ZIJEVKALA

08.11.2010. u 23:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

prekrasno, baš za krevet i snove

Autor: 63prkosna   |   08.11.2010. u 23:29   |   opcije


A joj....Jadni mali hrčak, zijeva u zatvoru :((

Autor: Zarobljenik   |   08.11.2010. u 23:32   |   opcije


:)

Autor: nicci   |   08.11.2010. u 23:34   |   opcije


Cmok za laku noć :-*

Autor: nicci   |   08.11.2010. u 23:34   |   opcije


A ja zijevam kao ona mačka, mogla bih progutati monitor... Zarobljeniče, ali zamisli samo kako se on dobro izvrtio u tom svojem zatvoru, ha, više nego ja na slobodi (znaš da sam tresnula s orbitreka?) ;-))

Autor: vegavega8   |   08.11.2010. u 23:35   |   opcije


Cmokac, nicci, tebi poseban i veliki. A ostalima pus-pus - mali :-)) Laka vam noćka!

Autor: vegavega8   |   08.11.2010. u 23:36   |   opcije


(namjerno)

Autor: nicci   |   08.11.2010. u 23:36   |   opcije


(zveknula s orbitreka)

Autor: nicci   |   08.11.2010. u 23:37   |   opcije


Dodaj komentar