prekrasno, baš za krevet i snove
Autor: 63prkosna | 08.11.2010. u 23:29 | opcije
A joj....Jadni mali hrčak, zijeva u zatvoru :((
Autor: Zarobljenik | 08.11.2010. u 23:32 | opcije
:)
Autor: nicci | 08.11.2010. u 23:34 | opcije
Cmok za laku noć :-*
Autor: nicci | 08.11.2010. u 23:34 | opcije
A ja zijevam kao ona mačka, mogla bih progutati monitor... Zarobljeniče, ali zamisli samo kako se on dobro izvrtio u tom svojem zatvoru, ha, više nego ja na slobodi (znaš da sam tresnula s orbitreka?) ;-))
Autor: vegavega8 | 08.11.2010. u 23:35 | opcije
Cmokac, nicci, tebi poseban i veliki. A ostalima pus-pus - mali :-)) Laka vam noćka!
Autor: vegavega8 | 08.11.2010. u 23:36 | opcije
(namjerno)
Autor: nicci | 08.11.2010. u 23:36 | opcije
(zveknula s orbitreka)
Autor: nicci | 08.11.2010. u 23:37 | opcije
