HEJ, CURICE MALA, JEL BI SE TI POIGRALA?

09.11.2010. u 6:26 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
pa kad tako pogleda...baš i bi :-))
Autor: goldikox | 09.11.2010. u 6:36 | opcije
Jel'da? :-)))
Autor: vegavega8 | 09.11.2010. u 6:37 | opcije
šeretski čik u ustima... ko dobro raspoloženi james dean
Autor: goldikox | 09.11.2010. u 6:39 | opcije
Mlad, vedar i prpošan!
Autor: vegavega8 | 09.11.2010. u 6:45 | opcije
malo raskuštran, taman :-))
Autor: goldikox | 09.11.2010. u 6:52 | opcije
Čvrst, ali baršunast :-))
Autor: vegavega8 | 09.11.2010. u 6:53 | opcije
lol
Autor: goldikox | 09.11.2010. u 6:54 | opcije
Uffff... Gibam dok se nisam zaigrala! Ugodan dan :-))
Autor: vegavega8 | 09.11.2010. u 6:59 | opcije
to je ona sitnica koja čovjeku može okrenuti raspoloženje. thx :-))
Autor: goldikox | 09.11.2010. u 7:03 | opcije
nisam curica mala al rado bi ti cvijetak dala i s tobom se poigrala:))))))
Autor: gelsomino7 | 09.11.2010. u 7:06 | opcije
najprije doručak, gladan je:-)( jutro )
Autor: biserna | 09.11.2010. u 7:27 | opcije
prošla je rika,ovaj bi jeo...
Autor: gloginja | 09.11.2010. u 7:31 | opcije