HIPNOZA

09.11.2010. u 23:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hahahah mogu ja biti maca

Autor: skrivena007   |   09.11.2010. u 23:08   |   opcije


Možeš. Ja sam cucak: meni se spava... kapci su mi teški...

Autor: vegavega8   |   09.11.2010. u 23:11   |   opcije


vega, kaj je lesi tak sramežljiv?

Autor: barazbistre-   |   09.11.2010. u 23:28   |   opcije


jes dosadna,

Autor: marko-35   |   09.11.2010. u 23:29   |   opcije


Barek, lesi je hipnotiziran, zato je tak drven.

Autor: vevegaga08   |   09.11.2010. u 23:33   |   opcije


Meni su dosadni dosadnjakovići kojima je dosadno jer su oni sami dosadni pa onda dođu drugima dosadno tupiti da su drugi dosadni.

Autor: vevegaga08   |   09.11.2010. u 23:34   |   opcije


Opčinila ga mačka hahahah

Autor: barazbistre-   |   09.11.2010. u 23:36   |   opcije


nisam ja sigurna tko tu koga,
mačka je već u deliriju i pazdarije izvodi

Autor: Petra-a-stijena   |   09.11.2010. u 23:48   |   opcije


hahahahahaha

Autor: barazbistre-   |   10.11.2010. u 0:02   |   opcije


Dodaj komentar