hahahah mogu ja biti maca
Autor: skrivena007 | 09.11.2010. u 23:08 | opcije
Možeš. Ja sam cucak: meni se spava... kapci su mi teški...
Autor: vegavega8 | 09.11.2010. u 23:11 | opcije
vega, kaj je lesi tak sramežljiv?
Autor: barazbistre- | 09.11.2010. u 23:28 | opcije
jes dosadna,
Autor: marko-35 | 09.11.2010. u 23:29 | opcije
Barek, lesi je hipnotiziran, zato je tak drven.
Autor: vevegaga08 | 09.11.2010. u 23:33 | opcije
Meni su dosadni dosadnjakovići kojima je dosadno jer su oni sami dosadni pa onda dođu drugima dosadno tupiti da su drugi dosadni.
Autor: vevegaga08 | 09.11.2010. u 23:34 | opcije
Opčinila ga mačka hahahah
Autor: barazbistre- | 09.11.2010. u 23:36 | opcije
nisam ja sigurna tko tu koga,
mačka je već u deliriju i pazdarije izvodi
Autor: Petra-a-stijena | 09.11.2010. u 23:48 | opcije
hahahahahaha
Autor: barazbistre- | 10.11.2010. u 0:02 | opcije
