...dok se oni svadjaju tko ce na naslovnicu, moj Pero pobjedjuje:))))
Autor: juicy-mama | 10.11.2010. u 22:56 | opcije
Pero je mali, ali radnik! ;-))))
Autor: vegavega8 | 10.11.2010. u 22:58 | opcije
Pero je i zivahan ;)))))
Autor: juicy-mama | 10.11.2010. u 23:01 | opcije
Juicy, sve i da niš drugo u životu nisi dobro izabrala, Peru bogme jesi! :-)))))
Autor: vegavega8 | 10.11.2010. u 23:06 | opcije
Pero vec traje godinama, najmanje od 2006.....a niti zirafa nije za baciti, naravno, kad proviri...
Autor: juicy-mama | 10.11.2010. u 23:08 | opcije
Hehe, ja imam namigušu.
Autor: vegavega8 | 10.11.2010. u 23:09 | opcije
