...dok se oni svadjaju tko ce na naslovnicu, moj Pero pobjedjuje:))))

Autor: juicy-mama   |   10.11.2010. u 22:56   |   opcije


Pero je mali, ali radnik! ;-))))

Autor: vegavega8   |   10.11.2010. u 22:58   |   opcije


Pero je i zivahan ;)))))

Autor: juicy-mama   |   10.11.2010. u 23:01   |   opcije


Juicy, sve i da niš drugo u životu nisi dobro izabrala, Peru bogme jesi! :-)))))

Autor: vegavega8   |   10.11.2010. u 23:06   |   opcije


Pero vec traje godinama, najmanje od 2006.....a niti zirafa nije za baciti, naravno, kad proviri...

Autor: juicy-mama   |   10.11.2010. u 23:08   |   opcije


Hehe, ja imam namigušu.

Autor: vegavega8   |   10.11.2010. u 23:09   |   opcije


Dodaj komentar