TRENDSETERICA

10.11.2010. u 23:53   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hahahahahaha!

Autor: nicci   |   10.11.2010. u 23:55   |   opcije


Gospođa radi na sudu?:)

Autor: nicci   |   10.11.2010. u 23:55   |   opcije


Kaj nije prava? Mudra, ozbiljna, odmjerena, dotjerana i pernata...

Autor: vegavega8   |   10.11.2010. u 23:56   |   opcije


Ne, pliva u plićaku; ali je bila na frizuri. Onak, sva je net, zar ne?

Autor: vegavega8   |   10.11.2010. u 23:57   |   opcije


Evo ih jos...

http://www.youtube.com/watch?v=v7RPaddcht0

Autor: juicy-mama   |   10.11.2010. u 23:58   |   opcije


Ide na kavu:)

Autor: nicci   |   10.11.2010. u 23:59   |   opcije


Hehehehe...smijem se svaki put kad otvorim.Mišamu...ova k'o da je iz mog kvarta:)

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 0:00   |   opcije


Ajme meni, juicy, kolike je guske namamio, a njega zapraf zanima samo webcam! :-))))))))))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 0:00   |   opcije


...i poblajhala se i stavila minival...

Autor: juicy-mama   |   11.11.2010. u 0:00   |   opcije


Imam susjedu...IS-TA!

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 0:01   |   opcije


Je, nicci, i ja poznajem nekoliko takvih, i iz RL i odavde :-))))))

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 0:01   |   opcije


A kad zagače - mudrost do mudrosti! Prava guska!

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 0:02   |   opcije


Hehehehe....

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 0:06   |   opcije


Idem spavati. Nemrem je više gledati ovak sređenu, odma mi je jasno koliko sam ja nesređena. Noćka!!!

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 0:08   |   opcije


Noć.Gibam i ja.Fakat izaziva:)

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 0:10   |   opcije


...jedna prigodna za malo drustvo pataka u kutu

http://www.youtube.com/watch?v=2e1t0UQyWQI

Autor: juicy-mama   |   11.11.2010. u 0:10   |   opcije


Kva, kva, kva

Autor: juicy-mama   |   11.11.2010. u 0:11   |   opcije


Dodaj komentar