Hahahahahaha!
Autor: nicci | 10.11.2010. u 23:55 | opcije
Gospođa radi na sudu?:)
Autor: nicci | 10.11.2010. u 23:55 | opcije
Kaj nije prava? Mudra, ozbiljna, odmjerena, dotjerana i pernata...
Autor: vegavega8 | 10.11.2010. u 23:56 | opcije
Ne, pliva u plićaku; ali je bila na frizuri. Onak, sva je net, zar ne?
Autor: vegavega8 | 10.11.2010. u 23:57 | opcije
Evo ih jos...
http://www.youtube.com/watch?v=v7RPaddcht0
Autor: juicy-mama | 10.11.2010. u 23:58 | opcije
Ide na kavu:)
Autor: nicci | 10.11.2010. u 23:59 | opcije
Hehehehe...smijem se svaki put kad otvorim.Mišamu...ova k'o da je iz mog kvarta:)
Autor: nicci | 11.11.2010. u 0:00 | opcije
Ajme meni, juicy, kolike je guske namamio, a njega zapraf zanima samo webcam! :-))))))))))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 0:00 | opcije
...i poblajhala se i stavila minival...
Autor: juicy-mama | 11.11.2010. u 0:00 | opcije
Imam susjedu...IS-TA!
Autor: nicci | 11.11.2010. u 0:01 | opcije
Je, nicci, i ja poznajem nekoliko takvih, i iz RL i odavde :-))))))
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 0:01 | opcije
A kad zagače - mudrost do mudrosti! Prava guska!
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 0:02 | opcije
Hehehehe....
Autor: nicci | 11.11.2010. u 0:06 | opcije
Idem spavati. Nemrem je više gledati ovak sređenu, odma mi je jasno koliko sam ja nesređena. Noćka!!!
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 0:08 | opcije
Noć.Gibam i ja.Fakat izaziva:)
Autor: nicci | 11.11.2010. u 0:10 | opcije
...jedna prigodna za malo drustvo pataka u kutu
http://www.youtube.com/watch?v=2e1t0UQyWQI
Autor: juicy-mama | 11.11.2010. u 0:10 | opcije
Kva, kva, kva
Autor: juicy-mama | 11.11.2010. u 0:11 | opcije
