PAPUČAR

11.11.2010. u 7:40   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Svi su već u pekarnici... Ili kuhaju kavicu :-))

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 8:19   |   opcije


papučarenje je jako uspješna taktika :))

Autor: trabunjalo   |   11.11.2010. u 8:22   |   opcije


Je. I meni se sviđa :-))

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 8:34   |   opcije


...ma di je uspila nać svoj broj ??

Autor: egger   |   11.11.2010. u 8:40   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=ljjM4JJ_aH0 (Mirzino jato: Apsolutno tvoj)

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 9:23   |   opcije


Dodaj komentar