Svi su već u pekarnici... Ili kuhaju kavicu :-))
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 8:19 | opcije
papučarenje je jako uspješna taktika :))
Autor: trabunjalo | 11.11.2010. u 8:22 | opcije
Je. I meni se sviđa :-))
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 8:34 | opcije
...ma di je uspila nać svoj broj ??
Autor: egger | 11.11.2010. u 8:40 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=ljjM4JJ_aH0 (Mirzino jato: Apsolutno tvoj)
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 9:23 | opcije
