Hehehehe...ima i prsten:)
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:26 | opcije
krava se pretvorila u svinju.. koja je ovo flasa ? rose ? ili vocna votka
Autor: bezobrazna01 | 11.11.2010. u 23:27 | opcije
A leži na ružinim laticama :-)))))))
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 23:27 | opcije
Roze uz rozu, bezobraznice :-))
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 23:28 | opcije
Krava je imala ljepše oči... toplije.
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 23:28 | opcije
Krasna je.Potkrao mi se uzdah...
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:29 | opcije
Znaš...volim ove tvoje "serijske".Još se sjećam prošlogodišnje klozet-faze:)Bravo i ovaj put!
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:30 | opcije
I baš je seksi... Ja mislim da je svinjojedstvo zapravo čista sublimacija kanibalizma. Ono, tak si mi slatka da bih te pojeo - pa krk prasetinu!
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 23:31 | opcije
Spremila ja klozete - mislim da će opet trebati ;-))
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 23:31 | opcije
Uf...onda sam prikriveni kanibal.
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:32 | opcije
Hehehe...samo daj;)
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:33 | opcije
Iz "Kostiju" i CSI-ja sam naučila da je svinjsko meso najsličnije ljudskom. A hebga, i ja sam kanibalka! (Sutra imam buncek za ručak.)
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 23:34 | opcije
Ja sam sutra na ribi.Morskoj:)Zato bi bilo dobro uvaliti se u krevetac...
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:37 | opcije
Cmokić tebi i mladenkama:)Noćkaaa...
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:37 | opcije
Noćka i uslast sutra! Eh, da, mogla bi mi ovih dana uručiti ono pismo :-))
Autor: vegavega8 | 11.11.2010. u 23:38 | opcije
Hm...možda već u subotu?
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:39 | opcije
Čujemo se:)Gibam.
Autor: nicci | 11.11.2010. u 23:42 | opcije
