I NJOJ PAŠE!

11.11.2010. u 23:21   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hehehehe...ima i prsten:)

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:26   |   opcije


krava se pretvorila u svinju.. koja je ovo flasa ? rose ? ili vocna votka

Autor: bezobrazna01   |   11.11.2010. u 23:27   |   opcije


A leži na ružinim laticama :-)))))))

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 23:27   |   opcije


Roze uz rozu, bezobraznice :-))

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 23:28   |   opcije


Krava je imala ljepše oči... toplije.

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 23:28   |   opcije


Krasna je.Potkrao mi se uzdah...

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:29   |   opcije


Znaš...volim ove tvoje "serijske".Još se sjećam prošlogodišnje klozet-faze:)Bravo i ovaj put!

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:30   |   opcije


I baš je seksi... Ja mislim da je svinjojedstvo zapravo čista sublimacija kanibalizma. Ono, tak si mi slatka da bih te pojeo - pa krk prasetinu!

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 23:31   |   opcije


Spremila ja klozete - mislim da će opet trebati ;-))

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 23:31   |   opcije


Uf...onda sam prikriveni kanibal.

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:32   |   opcije


Hehehe...samo daj;)

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:33   |   opcije


Iz "Kostiju" i CSI-ja sam naučila da je svinjsko meso najsličnije ljudskom. A hebga, i ja sam kanibalka! (Sutra imam buncek za ručak.)

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 23:34   |   opcije


Ja sam sutra na ribi.Morskoj:)Zato bi bilo dobro uvaliti se u krevetac...

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:37   |   opcije


Cmokić tebi i mladenkama:)Noćkaaa...

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:37   |   opcije


Noćka i uslast sutra! Eh, da, mogla bi mi ovih dana uručiti ono pismo :-))

Autor: vegavega8   |   11.11.2010. u 23:38   |   opcije


Hm...možda već u subotu?

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:39   |   opcije


Čujemo se:)Gibam.

Autor: nicci   |   11.11.2010. u 23:42   |   opcije


Dodaj komentar