O MAČKAMA I PSIMA

12.11.2010. u 10:01   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hahaha... jooooj vega.... gadno

Autor: Bageera   |   12.11.2010. u 10:11   |   opcije


Ma nije gadno, bageera: poanta je u tome da su mace uvijek fine ;-))

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 10:15   |   opcije


cccc... ček malo... ovo je fino!?!?!

hahaha.... ovo je podlo, prljavo, ispod pojasa..... pravo mačje
;)

Autor: Bageera   |   12.11.2010. u 10:19   |   opcije


Je, ali uz cvijetak ;-))

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 10:25   |   opcije


Uostalom, tko je pesonji kriv kaj se gura tam gdi nemre?

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 10:25   |   opcije


Ipak se mačak samo vrtio oko šupka jednog debelog psa. Inače su si dobri.

Autor: MedoDebeli   |   12.11.2010. u 10:39   |   opcije


Je, Medo, mislim da je mačak psu najbolji prijatelj: dokazao mu je da je vrijeme za promjene!

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 10:44   |   opcije


Dodaj komentar