hahaha... jooooj vega.... gadno
Autor: Bageera | 12.11.2010. u 10:11 | opcije
Ma nije gadno, bageera: poanta je u tome da su mace uvijek fine ;-))
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 10:15 | opcije
cccc... ček malo... ovo je fino!?!?!
hahaha.... ovo je podlo, prljavo, ispod pojasa..... pravo mačje
;)
Autor: Bageera | 12.11.2010. u 10:19 | opcije
Je, ali uz cvijetak ;-))
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 10:25 | opcije
Uostalom, tko je pesonji kriv kaj se gura tam gdi nemre?
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 10:25 | opcije
Ipak se mačak samo vrtio oko šupka jednog debelog psa. Inače su si dobri.
Autor: MedoDebeli | 12.11.2010. u 10:39 | opcije
Je, Medo, mislim da je mačak psu najbolji prijatelj: dokazao mu je da je vrijeme za promjene!
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 10:44 | opcije
