a što to?

Autor: Prikovridan   |   12.11.2010. u 23:23   |   opcije


Hm... Tebi to valjda nije bitno, inače bi vidio ;-))

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 23:25   |   opcije


...a kad bi muskarci to mogli:))))

Autor: juicy-mama   |   12.11.2010. u 23:25   |   opcije


Eh, Juicy, dizali bi glavu samo da pljucnu dlake! :-))))))

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 23:25   |   opcije


...otiša bi oni lipi stari sex u pič.... materinu !!!!!!!

Autor: egger   |   12.11.2010. u 23:25   |   opcije


Eggeru, bojim se da bi čak i ta psovka nestala!

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 23:26   |   opcije


stvarno sam glup, ne kužim priču, koliko mi je poznato ženske imaju jezik, a bome i protegnut ga znaju, mislim protegnuti se znaju...

Autor: Prikovridan   |   12.11.2010. u 23:30   |   opcije


...i muski imaju jezik, ali ga cesto ne znaju upotrijebiti, eto, o tome je tu prica...

Autor: juicy-mama   |   12.11.2010. u 23:34   |   opcije


A jel te tvoje mogu i ovolko dići nogu?

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 23:34   |   opcije


Juicy! ;-))))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 23:35   |   opcije


kad leže na leđima, mogu, a na boku, što ja znam, ne poznam ženske tako dobro, mada one koje gledam na ekranu na određenim stranicam mogu sve to, čak i više...

Autor: Prikovridan   |   12.11.2010. u 23:37   |   opcije


Postoje stranice sa ženama-mačkama?!

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 23:40   |   opcije


nego, nemoj reči da ti to ne znaš, ccc, profešurice....

Autor: Prikovridan   |   12.11.2010. u 23:41   |   opcije


Ma, nešto sam načula, ali sam mislila da su to urbane legende :-((

Autor: vegavega8   |   12.11.2010. u 23:49   |   opcije


ha, ha ha ili he he he sada se moram nasmijati

Autor: Prikovridan   |   12.11.2010. u 23:57   |   opcije


A sigurno se i oblizuješ, jel' tak? Odoh ja spavati dok sve ovo nije eskaliralo! LN! :-)))

Autor: vegavega8   |   13.11.2010. u 0:01   |   opcije


LN i tebi, mada do eskalacije ljubavi i vulkanske erupcije dolazi rijetko, tako rijetko da se o tome knjige i epovi pišu!

Autor: Prikovridan   |   13.11.2010. u 0:04   |   opcije


Dodaj komentar