a što to?
Autor: Prikovridan | 12.11.2010. u 23:23 | opcije
Hm... Tebi to valjda nije bitno, inače bi vidio ;-))
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 23:25 | opcije
...a kad bi muskarci to mogli:))))
Autor: juicy-mama | 12.11.2010. u 23:25 | opcije
Eh, Juicy, dizali bi glavu samo da pljucnu dlake! :-))))))
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 23:25 | opcije
...otiša bi oni lipi stari sex u pič.... materinu !!!!!!!
Autor: egger | 12.11.2010. u 23:25 | opcije
Eggeru, bojim se da bi čak i ta psovka nestala!
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 23:26 | opcije
stvarno sam glup, ne kužim priču, koliko mi je poznato ženske imaju jezik, a bome i protegnut ga znaju, mislim protegnuti se znaju...
Autor: Prikovridan | 12.11.2010. u 23:30 | opcije
...i muski imaju jezik, ali ga cesto ne znaju upotrijebiti, eto, o tome je tu prica...
Autor: juicy-mama | 12.11.2010. u 23:34 | opcije
A jel te tvoje mogu i ovolko dići nogu?
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 23:34 | opcije
Juicy! ;-))))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 23:35 | opcije
kad leže na leđima, mogu, a na boku, što ja znam, ne poznam ženske tako dobro, mada one koje gledam na ekranu na određenim stranicam mogu sve to, čak i više...
Autor: Prikovridan | 12.11.2010. u 23:37 | opcije
Postoje stranice sa ženama-mačkama?!
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 23:40 | opcije
nego, nemoj reči da ti to ne znaš, ccc, profešurice....
Autor: Prikovridan | 12.11.2010. u 23:41 | opcije
Ma, nešto sam načula, ali sam mislila da su to urbane legende :-((
Autor: vegavega8 | 12.11.2010. u 23:49 | opcije
ha, ha ha ili he he he sada se moram nasmijati
Autor: Prikovridan | 12.11.2010. u 23:57 | opcije
A sigurno se i oblizuješ, jel' tak? Odoh ja spavati dok sve ovo nije eskaliralo! LN! :-)))
Autor: vegavega8 | 13.11.2010. u 0:01 | opcije
LN i tebi, mada do eskalacije ljubavi i vulkanske erupcije dolazi rijetko, tako rijetko da se o tome knjige i epovi pišu!
Autor: Prikovridan | 13.11.2010. u 0:04 | opcije
