Sve mi se čini kako su se ovo dvoje napili... Treba zabraniti životinjama oštra pića!

Autor: 1leega   |   13.11.2010. u 9:10   |   opcije


Misliš da je od toga, lega? Hm... Možda je tata poveo sina sa sobom pa im se omaklo... Iako sam ja mislila da se to mama igra s djetetom.

Autor: vegavega8   |   13.11.2010. u 9:17   |   opcije


...da, da, sigurno im se omaklo... Tako to uvijek i biva, kad nestašni ostanu na tren bez nadzora, pa nestašlike čine i ne mareći za moguće posljedice.

Autor: 1leega   |   13.11.2010. u 9:24   |   opcije


No, onda je sva sreća što je trava meka :-))

Autor: vegavega8   |   13.11.2010. u 9:25   |   opcije


Je, trava je meka, kao najmekša deka, te onda i nije čudo što za ljetnih dana bude i od nekih povaljana;-)))

Autor: 1leega   |   13.11.2010. u 9:46   |   opcije


Dodaj komentar