Sve mi se čini kako su se ovo dvoje napili... Treba zabraniti životinjama oštra pića!
Autor: 1leega | 13.11.2010. u 9:10 | opcije
Misliš da je od toga, lega? Hm... Možda je tata poveo sina sa sobom pa im se omaklo... Iako sam ja mislila da se to mama igra s djetetom.
Autor: vegavega8 | 13.11.2010. u 9:17 | opcije
...da, da, sigurno im se omaklo... Tako to uvijek i biva, kad nestašni ostanu na tren bez nadzora, pa nestašlike čine i ne mareći za moguće posljedice.
Autor: 1leega | 13.11.2010. u 9:24 | opcije
No, onda je sva sreća što je trava meka :-))
Autor: vegavega8 | 13.11.2010. u 9:25 | opcije
Je, trava je meka, kao najmekša deka, te onda i nije čudo što za ljetnih dana bude i od nekih povaljana;-)))
Autor: 1leega | 13.11.2010. u 9:46 | opcije
