Hm...valjalo bi poć' u ZOO.

Autor: nicci   |   14.11.2010. u 11:02   |   opcije


S britvicom u džepu!

Autor: vegavega8   |   14.11.2010. u 11:03   |   opcije


:Meni bi dobro došao muškić gorila:)

Autor: nicci   |   14.11.2010. u 11:05   |   opcije


Njega su već pretvorili u čovjeka (imam sliku!) ;-))

Autor: vegavega8   |   14.11.2010. u 11:07   |   opcije


Hehehe....

Autor: nicci   |   14.11.2010. u 11:09   |   opcije


Jutro pospanke:-))
Pitanje je sad....ko je klon??

Autor: biserna   |   14.11.2010. u 11:11   |   opcije


Curke, komodajte.Navratim kasnije vidjeti gorilu:)Baj!

Autor: nicci   |   14.11.2010. u 11:12   |   opcije


A ne znam, bis... Kaj ti više voliš? Zvijer ili uljuđenog?

Autor: vegavega8   |   14.11.2010. u 11:16   |   opcije


ma zvijer pored mene nije dugo zvijer, pa mogu onda udomiti oba.. i voljeti naravno i ljubiti i maziti i paziti( danas sam sva vražja):-)))))

Autor: biserna   |   14.11.2010. u 11:25   |   opcije


uljuđena zvijer me ne zvuči loše :))

Autor: gelsomino7   |   14.11.2010. u 11:27   |   opcije


Hehe, pa za nas je Braun Multipraktik! :-))))

Autor: vegavega8   |   14.11.2010. u 11:28   |   opcije


a pogledaj ....koji zavodnički osmijeh je lijepši:-)?

Autor: biserna   |   14.11.2010. u 11:30   |   opcije


Je l ovo "before & after" :))

Autor: shpitva   |   14.11.2010. u 11:34   |   opcije


Vega, jel ti to dobiješ proviziju od BRAUNA?

Autor: biserna   |   14.11.2010. u 11:36   |   opcije


To je "total makeover" o kojem sanjari većina žena ;-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   14.11.2010. u 11:38   |   opcije


Ne, biserna, ja samo prenosim korisne informacije :-))

Autor: vegavega8   |   14.11.2010. u 11:38   |   opcije


A tako , hvala hvala, uzela na znanje.Kupila sam si ono na top shopu( zaboravila sam kak se kaže), ne vredi ništaaa!! Možda je braun bolji:-))

Autor: biserna   |   14.11.2010. u 11:47   |   opcije


Dodaj komentar