Hm...valjalo bi poć' u ZOO.
Autor: nicci | 14.11.2010. u 11:02 | opcije
S britvicom u džepu!
Autor: vegavega8 | 14.11.2010. u 11:03 | opcije
:Meni bi dobro došao muškić gorila:)
Autor: nicci | 14.11.2010. u 11:05 | opcije
Njega su već pretvorili u čovjeka (imam sliku!) ;-))
Autor: vegavega8 | 14.11.2010. u 11:07 | opcije
Hehehe....
Autor: nicci | 14.11.2010. u 11:09 | opcije
Jutro pospanke:-))
Pitanje je sad....ko je klon??
Autor: biserna | 14.11.2010. u 11:11 | opcije
Curke, komodajte.Navratim kasnije vidjeti gorilu:)Baj!
Autor: nicci | 14.11.2010. u 11:12 | opcije
A ne znam, bis... Kaj ti više voliš? Zvijer ili uljuđenog?
Autor: vegavega8 | 14.11.2010. u 11:16 | opcije
ma zvijer pored mene nije dugo zvijer, pa mogu onda udomiti oba.. i voljeti naravno i ljubiti i maziti i paziti( danas sam sva vražja):-)))))
Autor: biserna | 14.11.2010. u 11:25 | opcije
uljuđena zvijer me ne zvuči loše :))
Autor: gelsomino7 | 14.11.2010. u 11:27 | opcije
Hehe, pa za nas je Braun Multipraktik! :-))))
Autor: vegavega8 | 14.11.2010. u 11:28 | opcije
a pogledaj ....koji zavodnički osmijeh je lijepši:-)?
Autor: biserna | 14.11.2010. u 11:30 | opcije
Je l ovo "before & after" :))
Autor: shpitva | 14.11.2010. u 11:34 | opcije
Vega, jel ti to dobiješ proviziju od BRAUNA?
Autor: biserna | 14.11.2010. u 11:36 | opcije
To je "total makeover" o kojem sanjari većina žena ;-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 14.11.2010. u 11:38 | opcije
Ne, biserna, ja samo prenosim korisne informacije :-))
Autor: vegavega8 | 14.11.2010. u 11:38 | opcije
A tako , hvala hvala, uzela na znanje.Kupila sam si ono na top shopu( zaboravila sam kak se kaže), ne vredi ništaaa!! Možda je braun bolji:-))
Autor: biserna | 14.11.2010. u 11:47 | opcije
