Jutro Vega.:-)......znaš, vidjela sam crno rupicu i bjelog miša, pa sam skužila da moram otvorit obe okice:-)))))

Autor: biserna   |   15.11.2010. u 7:55   |   opcije


super

Autor: 0106954   |   15.11.2010. u 7:55   |   opcije


Jutro svima! A kaj, Bis, riđu mačorčinu nis vidla? ;-))

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 7:57   |   opcije


okice so mi fokusirae samo nešto malo- slatko bijelo , tek onda šapice:-)))

Autor: biserna   |   15.11.2010. u 8:02   |   opcije


Ja mislim da to slatko bijelo svima nama pokazuje dugi nos!

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 8:06   |   opcije


ko mala bjela sova :-)))

( moj Srečo je bolestan, onaj suhi , mislim da neče dugo...)

Autor: biserna   |   15.11.2010. u 8:10   |   opcije


A joooj, siromaček! A štaš - ispucao je sve svoje mačje živote :-((

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 8:16   |   opcije


Dodaj komentar