Jutro Vega.:-)......znaš, vidjela sam crno rupicu i bjelog miša, pa sam skužila da moram otvorit obe okice:-)))))
Autor: biserna | 15.11.2010. u 7:55 | opcije
super
Autor: 0106954 | 15.11.2010. u 7:55 | opcije
Jutro svima! A kaj, Bis, riđu mačorčinu nis vidla? ;-))
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 7:57 | opcije
okice so mi fokusirae samo nešto malo- slatko bijelo , tek onda šapice:-)))
Autor: biserna | 15.11.2010. u 8:02 | opcije
Ja mislim da to slatko bijelo svima nama pokazuje dugi nos!
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 8:06 | opcije
ko mala bjela sova :-)))
( moj Srečo je bolestan, onaj suhi , mislim da neče dugo...)
Autor: biserna | 15.11.2010. u 8:10 | opcije
A joooj, siromaček! A štaš - ispucao je sve svoje mačje živote :-((
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 8:16 | opcije
