treba znati kad je vrijeme zatvoriti oči!
Autor: Prikovridan | 15.11.2010. u 23:20 | opcije
najbolji kucni ljubimac je ribica;-)
Autor: blizu-sam | 15.11.2010. u 23:21 | opcije
Hmm...mislim da curu poznajem.Virtualno:)
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:23 | opcije
Hm. A tko bi ovdje trebao zatvoriti oči?
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:23 | opcije
Blizu_sam, mislim da si blizu istine! ;-))
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:24 | opcije
Jel, nicci? Koji joj je nick?
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:24 | opcije
U stvari, još me više zanima koji je nick iza zastora?
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:24 | opcije
Heheh...jednom sam sam sanjala da sam u sličnoj situaciji.Pretvarala sam se da sam spremačica:)
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:25 | opcije
Btw...u snu nisam bila iza zastora nego iza vrata.:)
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:26 | opcije
a ja sam jednom bio pilot;-) Pretvarao sam se da ne vidim;-) Zamisli ako je drle iza zastora, bolje biti prevaren nego prevaren i pretucen;-)
Autor: blizu-sam | 15.11.2010. u 23:27 | opcije
A nick?Zapravo...nemam pojma.Malo mi frizurom vuče na Triple;)
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:27 | opcije
Ja nisam samo sanjala... ;-((
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:27 | opcije
Hehehe....
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:27 | opcije
I nisam bila u krevetu, nego iza vrata. Gola. Smrzla se živa!
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:27 | opcije
Ma daj, tebi se stvarno priviđa! Kaj misliš, da bi triplica bila takva kakva jest da joj se događaju ovakve stvari?! Čitaj kaj piše: Bad food - bad dog.
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:29 | opcije
Hahahahahaha!Sjećam se pričice.
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:29 | opcije
da je ovo moj pas bio bi od istog trenutka, vegetarijanac
Autor: blizu-sam | 15.11.2010. u 23:30 | opcije
ajde zene uzivajte......Laka vam noc
Autor: blizu-sam | 15.11.2010. u 23:31 | opcije
Blizu_sam, nemoj! Imam sliku jednog takvog - još gora pizdarija! :-((
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:31 | opcije
"Ajde, žene", kaže on i ode! Pa kajeovo??? Udruga Babe??? Pa ja ću podivljat!
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:32 | opcije
Boji se:)
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:33 | opcije
Hehe, tko zna čime hrani svoje pseto! ;-))
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:34 | opcije
Znaš da ti uvijek nekog pogodiš u "petu";)
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:34 | opcije
Hehehehe...
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:34 | opcije
Nego...ovo skrivanje iza vrata nam maštovito za popizdit:D
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:35 | opcije
Od toliko romantičnih načina...kajaznam...iskakanje kroz prozor, uvlačenje pod krevet..u ormar...mi, ljenguze obične, hopla..iza vrata.Neš ti...
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:37 | opcije
Drugi put ću se više potruditi... Na krovu, recimo? Ili da odglumim stajaću svjetiljku? Jerbo, ljudi najteže nađu nešto skriveno na sasvim očiglednom mjestu.
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:37 | opcije
Nisam ahilej ;-) ali ima neki film na tv-u. Lubavni trokut i pas;-) Neka erotska obrada Lesija;-)
Autor: blizu-sam | 15.11.2010. u 23:37 | opcije
Ma gle, ja se u stvari nisam htjela sakriti, ja sam htjela van, htjela sam da me što prije nađu!
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:38 | opcije
Blizu-sam, usrdno se nadam da pas u tom filmu samo čuva stražu.
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:38 | opcije
Hahahahahahahaha!Skoro jednako uvjerljivo kao i gola spremačica:)usput rečeno...mene u snu nitko nije skužio;)A nagrnula četa gostiju.
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:38 | opcije
Opa-caca, pa to je bio pravi "coming out"! (Mislim da ti ne trebam analizirati san, jel' tak?)
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:40 | opcije
Vegs...ne znam kakva su tvoja iskustva... moja pasica je prilično prpošna kad se približi kakav napet muškarac.
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:41 | opcije
Imala sam i perušku:D
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:41 | opcije
Pajalicu...praška...nemam pojma kako se zove ono mucasto čudo za skidanje prašine.
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:42 | opcije
I moj! Postavi se između njega i mene i tiho reži. Gadek!
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:44 | opcije
Ja bih rekla perušku, a pajalica je srbizam, ali i to bih rekla, hebga, tak smo desetljećima govorili...
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:44 | opcije
Nije našim životinjama lako...
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:45 | opcije
Zašto?
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:47 | opcije
Nego, kad smo kodd jezika...jel' zaživjelo ono "strijelica" i "zadatci"?
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:47 | opcije
Gledaju toliko akcije a njima ništa ;)
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:48 | opcije
Ako je suditi prema pričama gospođa s bloga...svaki dan dovlačimo nove muškarce u grešne nam odaje...
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:50 | opcije
Kod nekih je zaživjelo, ali su - srećom! - manjina. A što se cuckovina tiče, ja ti mislim da je njima super bez tih akcija, jer bi im mogle biti isključivo jako rijetke... Ovak im nije do toga, nego do fine papice i našeg društva. Doduše, sve sam im sličnija! :-((
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:50 | opcije
(ne znam piše li se ovih dana griješne;)
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:51 | opcije
Aha, a onda to "gospoje" asociraju s transakcijama - što će reći, ne muči njih grijeh, nego lova! ;-))
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:51 | opcije
Kad ne naplaćuješ:D
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:52 | opcije
Prije nego kidnem jedno pitanjce.Jesi ozdravila?
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:56 | opcije
A gle, kad netko prostituira baš sve što ima: svoje tijelo, vrijeme, shvaćanja - za šaku dolara ili neke druge valute i "sigurnost" prstena, normalno je da sve žene vidi kao kurve, jel' tak? A onda ti još proradi i zavist, jerbo kako ova "kurva" može birati, pa ne mora ni uložiti toliko, a dobije, i to više, vjerojatno bolje, i još joj je i zabavno...?
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:56 | opcije
Nisam. Grozno mi je, a sad je jako nezgodno otići na bolovanje... Nemam pojma kak ću zdurati sutra, baš imam težak dan.
Autor: vegavega8 | 15.11.2010. u 23:57 | opcije
Nda.Balkanski brak je najprimitivniji oblik prostitucije.
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:58 | opcije
Ufff...A da zvekneš antibiotik?
Autor: nicci | 15.11.2010. u 23:59 | opcije
Slažem se. Tim prije što većina cura ulazi u to kao one naivne seljančice koje misle da će dobiti posao u Italiji, a završe u nekom bordelu, ispranog mozga i ovisnice. Joj, gadna tema za pred spavanje! Gibam, laka ti noćka!
Autor: vegavega8 | 16.11.2010. u 0:00 | opcije
Summamed 3 dana i mirna si.
Autor: nicci | 16.11.2010. u 0:00 | opcije
Gibam i ja.Ustajem u..ehm...pola pet.Strava.
Autor: nicci | 16.11.2010. u 0:00 | opcije
Nedavno sam uzimala antibiotik zbog zuba, tak da bih to ipak pričuvala za nešto ozbiljnije. Ako baš ne budem mogla raditi, otići ću na bolovanje pa nek se snađu, koliko god bilo nezgodno. Bum vidla sutra.
Autor: vegavega8 | 16.11.2010. u 0:01 | opcije
A ti razmisli o antibiotiku.Noć!
Autor: nicci | 16.11.2010. u 0:01 | opcije
Ajoj! Ja u šest. Isto strava, ali malo kasnija. Dakle, naspavajmo se! Noćka! :-))
Autor: vegavega8 | 16.11.2010. u 0:02 | opcije
