treba znati kad je vrijeme zatvoriti oči!

Autor: Prikovridan   |   15.11.2010. u 23:20   |   opcije


najbolji kucni ljubimac je ribica;-)

Autor: blizu-sam   |   15.11.2010. u 23:21   |   opcije


Hmm...mislim da curu poznajem.Virtualno:)

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:23   |   opcije


Hm. A tko bi ovdje trebao zatvoriti oči?

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:23   |   opcije


Blizu_sam, mislim da si blizu istine! ;-))

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:24   |   opcije


Jel, nicci? Koji joj je nick?

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:24   |   opcije


U stvari, još me više zanima koji je nick iza zastora?

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:24   |   opcije


Heheh...jednom sam sam sanjala da sam u sličnoj situaciji.Pretvarala sam se da sam spremačica:)

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:25   |   opcije


Btw...u snu nisam bila iza zastora nego iza vrata.:)

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:26   |   opcije


a ja sam jednom bio pilot;-) Pretvarao sam se da ne vidim;-) Zamisli ako je drle iza zastora, bolje biti prevaren nego prevaren i pretucen;-)

Autor: blizu-sam   |   15.11.2010. u 23:27   |   opcije


A nick?Zapravo...nemam pojma.Malo mi frizurom vuče na Triple;)

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:27   |   opcije


Ja nisam samo sanjala... ;-((

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:27   |   opcije


Hehehe....

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:27   |   opcije


I nisam bila u krevetu, nego iza vrata. Gola. Smrzla se živa!

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:27   |   opcije


Ma daj, tebi se stvarno priviđa! Kaj misliš, da bi triplica bila takva kakva jest da joj se događaju ovakve stvari?! Čitaj kaj piše: Bad food - bad dog.

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:29   |   opcije


Hahahahahaha!Sjećam se pričice.

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:29   |   opcije


da je ovo moj pas bio bi od istog trenutka, vegetarijanac

Autor: blizu-sam   |   15.11.2010. u 23:30   |   opcije


ajde zene uzivajte......Laka vam noc

Autor: blizu-sam   |   15.11.2010. u 23:31   |   opcije


Blizu_sam, nemoj! Imam sliku jednog takvog - još gora pizdarija! :-((

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:31   |   opcije


"Ajde, žene", kaže on i ode! Pa kajeovo??? Udruga Babe??? Pa ja ću podivljat!

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:32   |   opcije


Boji se:)

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:33   |   opcije


Hehe, tko zna čime hrani svoje pseto! ;-))

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:34   |   opcije


Znaš da ti uvijek nekog pogodiš u "petu";)

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:34   |   opcije


Hehehehe...

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:34   |   opcije


Nego...ovo skrivanje iza vrata nam maštovito za popizdit:D

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:35   |   opcije


Od toliko romantičnih načina...kajaznam...iskakanje kroz prozor, uvlačenje pod krevet..u ormar...mi, ljenguze obične, hopla..iza vrata.Neš ti...

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:37   |   opcije


Drugi put ću se više potruditi... Na krovu, recimo? Ili da odglumim stajaću svjetiljku? Jerbo, ljudi najteže nađu nešto skriveno na sasvim očiglednom mjestu.

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:37   |   opcije


Nisam ahilej ;-) ali ima neki film na tv-u. Lubavni trokut i pas;-) Neka erotska obrada Lesija;-)

Autor: blizu-sam   |   15.11.2010. u 23:37   |   opcije


Ma gle, ja se u stvari nisam htjela sakriti, ja sam htjela van, htjela sam da me što prije nađu!

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:38   |   opcije


Blizu-sam, usrdno se nadam da pas u tom filmu samo čuva stražu.

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:38   |   opcije


Hahahahahahahaha!Skoro jednako uvjerljivo kao i gola spremačica:)usput rečeno...mene u snu nitko nije skužio;)A nagrnula četa gostiju.

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:38   |   opcije


Opa-caca, pa to je bio pravi "coming out"! (Mislim da ti ne trebam analizirati san, jel' tak?)

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:40   |   opcije


Vegs...ne znam kakva su tvoja iskustva... moja pasica je prilično prpošna kad se približi kakav napet muškarac.

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:41   |   opcije


Imala sam i perušku:D

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:41   |   opcije


Pajalicu...praška...nemam pojma kako se zove ono mucasto čudo za skidanje prašine.

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:42   |   opcije


I moj! Postavi se između njega i mene i tiho reži. Gadek!

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:44   |   opcije


Ja bih rekla perušku, a pajalica je srbizam, ali i to bih rekla, hebga, tak smo desetljećima govorili...

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:44   |   opcije


Nije našim životinjama lako...

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:45   |   opcije


Zašto?

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:47   |   opcije


Nego, kad smo kodd jezika...jel' zaživjelo ono "strijelica" i "zadatci"?

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:47   |   opcije


Gledaju toliko akcije a njima ništa ;)

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:48   |   opcije


Ako je suditi prema pričama gospođa s bloga...svaki dan dovlačimo nove muškarce u grešne nam odaje...

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:50   |   opcije


Kod nekih je zaživjelo, ali su - srećom! - manjina. A što se cuckovina tiče, ja ti mislim da je njima super bez tih akcija, jer bi im mogle biti isključivo jako rijetke... Ovak im nije do toga, nego do fine papice i našeg društva. Doduše, sve sam im sličnija! :-((

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:50   |   opcije


(ne znam piše li se ovih dana griješne;)

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:51   |   opcije


Aha, a onda to "gospoje" asociraju s transakcijama - što će reći, ne muči njih grijeh, nego lova! ;-))

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:51   |   opcije


Kad ne naplaćuješ:D

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:52   |   opcije


Prije nego kidnem jedno pitanjce.Jesi ozdravila?

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:56   |   opcije


A gle, kad netko prostituira baš sve što ima: svoje tijelo, vrijeme, shvaćanja - za šaku dolara ili neke druge valute i "sigurnost" prstena, normalno je da sve žene vidi kao kurve, jel' tak? A onda ti još proradi i zavist, jerbo kako ova "kurva" može birati, pa ne mora ni uložiti toliko, a dobije, i to više, vjerojatno bolje, i još joj je i zabavno...?

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:56   |   opcije


Nisam. Grozno mi je, a sad je jako nezgodno otići na bolovanje... Nemam pojma kak ću zdurati sutra, baš imam težak dan.

Autor: vegavega8   |   15.11.2010. u 23:57   |   opcije


Nda.Balkanski brak je najprimitivniji oblik prostitucije.

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:58   |   opcije


Ufff...A da zvekneš antibiotik?

Autor: nicci   |   15.11.2010. u 23:59   |   opcije


Slažem se. Tim prije što većina cura ulazi u to kao one naivne seljančice koje misle da će dobiti posao u Italiji, a završe u nekom bordelu, ispranog mozga i ovisnice. Joj, gadna tema za pred spavanje! Gibam, laka ti noćka!

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 0:00   |   opcije


Summamed 3 dana i mirna si.

Autor: nicci   |   16.11.2010. u 0:00   |   opcije


Gibam i ja.Ustajem u..ehm...pola pet.Strava.

Autor: nicci   |   16.11.2010. u 0:00   |   opcije


Nedavno sam uzimala antibiotik zbog zuba, tak da bih to ipak pričuvala za nešto ozbiljnije. Ako baš ne budem mogla raditi, otići ću na bolovanje pa nek se snađu, koliko god bilo nezgodno. Bum vidla sutra.

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 0:01   |   opcije


A ti razmisli o antibiotiku.Noć!

Autor: nicci   |   16.11.2010. u 0:01   |   opcije


Ajoj! Ja u šest. Isto strava, ali malo kasnija. Dakle, naspavajmo se! Noćka! :-))

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 0:02   |   opcije


Dodaj komentar