ZA SVE KOJIMA JE DOŠLA POTREBA: IZREĆI TUĐU ("MUDRU") MISAO, POZDRAVITI PRIJATELJA SLIKOM, PJESMOM ILI SAMO NASLOVOM, ZA SVE ONE KOJIMA JE DOSADNO I SVE ONE KOJI MISLE DA SU DRUGI DOSADNI, A NAPOSE ZA ONE KOJI TO UISTINU JESU - STIGLI STE NA PRA
VO MJESTO! NAKON UPOTREBE, MOLIM PUSTIT VODU I SPUSTITI DASKU.

16.11.2010. u 17:22 | Editirano: 16.11.2010. u 17:23 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Đizus, zakaj takva VELIKA slova???
Autor: andromeda00 | 16.11.2010. u 17:26 | opcije
zadnji put si tu zavrsila,i povukel sam vodu.
Autor: DobolainazD | 16.11.2010. u 17:27 | opcije
Đizus, a zakaj NE?
Autor: vegavega8 | 16.11.2010. u 17:28 | opcije
Micek, ja još nisam završila, ali sam puno puta svršila... Kad završim, pa.... u čistoj platini i nije najgori mogući kraj, zar ne? A lijepo je znati da puštaš vodu. Jel spuštaš i dasku? I opereš ruke?
Autor: vegavega8 | 16.11.2010. u 17:29 | opcije
previše VRIŠTE. Nisu više zelena, ko prije:D
Autor: andromeda00 | 16.11.2010. u 17:31 | opcije
Micekica good for you, a sta se tice higijene nisam kao ti al se trudim..pogotovo u spustanju vode.
Autor: DobolainazD | 16.11.2010. u 17:38 | opcije
Je, tak i ja vrisnem kad vidim blog.
Autor: vegavega8 | 16.11.2010. u 17:39 | opcije
Hehe, sigurna sam da prije puštanja pogledaš unutra, da vidiš jel' se trud isplati ;-))
Autor: vegavega8 | 16.11.2010. u 17:39 | opcije
ne gledam.
Autor: DobolainazD | 16.11.2010. u 17:43 | opcije