Đizus, zakaj takva VELIKA slova???

Autor: andromeda00   |   16.11.2010. u 17:26   |   opcije


zadnji put si tu zavrsila,i povukel sam vodu.

Autor: DobolainazD   |   16.11.2010. u 17:27   |   opcije


Đizus, a zakaj NE?

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 17:28   |   opcije


Micek, ja još nisam završila, ali sam puno puta svršila... Kad završim, pa.... u čistoj platini i nije najgori mogući kraj, zar ne? A lijepo je znati da puštaš vodu. Jel spuštaš i dasku? I opereš ruke?

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 17:29   |   opcije


previše VRIŠTE. Nisu više zelena, ko prije:D

Autor: andromeda00   |   16.11.2010. u 17:31   |   opcije


Micekica good for you, a sta se tice higijene nisam kao ti al se trudim..pogotovo u spustanju vode.

Autor: DobolainazD   |   16.11.2010. u 17:38   |   opcije


Je, tak i ja vrisnem kad vidim blog.

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 17:39   |   opcije


Hehe, sigurna sam da prije puštanja pogledaš unutra, da vidiš jel' se trud isplati ;-))

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 17:39   |   opcije


ne gledam.

Autor: DobolainazD   |   16.11.2010. u 17:43   |   opcije


Dodaj komentar