JOŠ NISU IZUMRLI

16.11.2010. u 22:31   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

NOSOROZI

Autor: Illija   |   16.11.2010. u 22:33   |   opcije


ssoorii vega... a koji si ti nosorog... onaj dolje ili onaj gore... hihihi...

Autor: VladekSex   |   16.11.2010. u 22:33   |   opcije


Ma, ROMANTICI, blesavci nijedni! Gle zalazak! Gle konture! Gle poze!

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 22:34   |   opcije


Vladek, jes da si znao imati i glupljih komentara, ali ovaj je za mrvičak izbjegao postati antologijski ;-))

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 22:35   |   opcije


heh... ajebenmu... kaj je antologijski ili glupi... kaj da zakljucin

Autor: VladekSex   |   16.11.2010. u 22:37   |   opcije


hm... ai kak da otdustanen ot ljubavi s tobon licno

Autor: VladekSex   |   16.11.2010. u 22:38   |   opcije


Jesemti, a da ti nije kores popalio nick?!

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 22:38   |   opcije


hm... ma jebo ja korija... to sa ja vladek !... licno, vegi.

Autor: VladekSex   |   16.11.2010. u 22:38   |   opcije


Ne vjerujem ja niš bez dokaza!

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 22:40   |   opcije


hihihi...vegi... majebenmusve... koliko cun ti puta morat dokazivat

Autor: VladekSex   |   16.11.2010. u 22:41   |   opcije


Ma gle, nije da sam ja nedokazana, nego nikad nisam bila na tvom... a čujem da je mali. Pa da vidim, ne?

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 22:43   |   opcije


Ti vrapca, taj tvoj dokazni postupak traje duže nego ovaj zalazak sunca... a ja pospana :-((

Autor: vegavega8   |   16.11.2010. u 22:46   |   opcije


ajebiga... stvarno se prica da iman malog... ali to su samo price... ja licno milsin da iman velikog...ssoorii, bijo san na brzoj terapiji

Autor: VladekSex   |   16.11.2010. u 22:49   |   opcije


aha!... a ja licno iman dokaze da si bila na mom.

Autor: VladekSex   |   16.11.2010. u 22:50   |   opcije


nego cuj vegi... zakaj na tvojen nosorogu nema nikog osin mene licno

Autor: VladekSex   |   16.11.2010. u 22:51   |   opcije


Dodaj komentar