mislim da bi teta trebala vodit na uzici onog celavog , umjesto lava

Autor: bezobrazna01   |   17.11.2010. u 23:14   |   opcije


Ćelavi očito nije zaslužio - zato je on dobio najmanju zvijer (ako izuzmemo mini-vuka) ;-))

Autor: vegavega8   |   17.11.2010. u 23:20   |   opcije


mamici bu hlace pukle.. broj vece

Autor: bezobrazna01   |   17.11.2010. u 23:43   |   opcije


Dodaj komentar