BRAČNA TEČEVINA

18.11.2010. u 7:37   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Jutro Vega:-)......jel to razlog za "razlas"?:-)))

Autor: biserna   |   18.11.2010. u 7:54   |   opcije


a, da.....svaka čast kakve slikice nađeš:-)

Autor: biserna   |   18.11.2010. u 7:55   |   opcije


Jutro i tebi - meni je šmrcavo :-(( Pa, bračna tečevina nije nužno razlog za razlaz, ali čini mi se da ovdje svatko vuče na svoju stranu.

Autor: vegavega8   |   18.11.2010. u 8:04   |   opcije


ovaj sa desne je odlučan i jak, vidi pogled.

Autor: biserna   |   18.11.2010. u 8:07   |   opcije


brrr....na šta se sve na kraju svede.
dobro si to povezala!

Autor: palis   |   18.11.2010. u 8:09   |   opcije


Je, desni ide na silu, ali lijeva očito ima neki plan na umu!

Autor: vegavega8   |   18.11.2010. u 8:12   |   opcije


Palis, ovi bar imaju nešto za podijeliti... a zamisli kak je tek ovom štakorčeku ili što li je već :-((

Autor: vegavega8   |   18.11.2010. u 8:14   |   opcije


da, baš si mislim kak mu je ..to je pravi brrrr..:-(

Autor: palis   |   18.11.2010. u 8:16   |   opcije


ja bi bila sretna ako bi im mišek ispao, a oni neka nađu bubice neke:-))))

Autor: biserna   |   18.11.2010. u 8:19   |   opcije


Ja se nadam da je tečevina već u vječnim lovištima.

Autor: vegavega8   |   18.11.2010. u 8:21   |   opcije


mišovima je lakše, eventualno se posvade kog bu pojel sov a kog sova ;)

Autor: pike_TS   |   18.11.2010. u 13:02   |   opcije


Dodaj komentar