Jutro Vega:-)......jel to razlog za "razlas"?:-)))
Autor: biserna | 18.11.2010. u 7:54 | opcije
a, da.....svaka čast kakve slikice nađeš:-)
Autor: biserna | 18.11.2010. u 7:55 | opcije
Jutro i tebi - meni je šmrcavo :-(( Pa, bračna tečevina nije nužno razlog za razlaz, ali čini mi se da ovdje svatko vuče na svoju stranu.
Autor: vegavega8 | 18.11.2010. u 8:04 | opcije
ovaj sa desne je odlučan i jak, vidi pogled.
Autor: biserna | 18.11.2010. u 8:07 | opcije
brrr....na šta se sve na kraju svede.
dobro si to povezala!
Autor: palis | 18.11.2010. u 8:09 | opcije
Je, desni ide na silu, ali lijeva očito ima neki plan na umu!
Autor: vegavega8 | 18.11.2010. u 8:12 | opcije
Palis, ovi bar imaju nešto za podijeliti... a zamisli kak je tek ovom štakorčeku ili što li je već :-((
Autor: vegavega8 | 18.11.2010. u 8:14 | opcije
da, baš si mislim kak mu je ..to je pravi brrrr..:-(
Autor: palis | 18.11.2010. u 8:16 | opcije
ja bi bila sretna ako bi im mišek ispao, a oni neka nađu bubice neke:-))))
Autor: biserna | 18.11.2010. u 8:19 | opcije
Ja se nadam da je tečevina već u vječnim lovištima.
Autor: vegavega8 | 18.11.2010. u 8:21 | opcije
mišovima je lakše, eventualno se posvade kog bu pojel sov a kog sova ;)
Autor: pike_TS | 18.11.2010. u 13:02 | opcije
