KAKO NAS VIDE VLASTODRŠCI?
Ako joj uplatiš Premium, možda te poškaklja!
Premium članovi primaju 30 puta više!
Otkad je Premium članica, prima 50 puta više poruka!
19.11.2010. u 15:37 | Editirano: 19.11.2010. u 15:50 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
...danas su zene sve to, ali nakon sto odrade puno radno vrijeme...zaboravila si i onaj trbuh do zuba, nosenje novina i slapa muzicu nakon posla, iako su se mozda i same vratile 5 minuta prije...iako, moram priznati, danas je puno bolja situacija, svi moju muzevi su bili super...mislim, kako ih odgojis, takvi su...:)))
Autor: juicy-mama | 19.11.2010. u 15:44 | opcije
Je, Juicy, ali Iskrica nas još uvijek vidi takvima! A valjda i mi same sebe, ako je istina da šaljemo 30% više poruka ;-))
Autor: vegavega8 | 19.11.2010. u 15:46 | opcije
super si fotke odabrala..govore više od riječi !
Autor: prije_kise | 19.11.2010. u 15:51 | opcije
...ja ne saljem 30% vise poruka, ja saljem otprilike jednu na tjedan, mozda tebi cesce ili nekim drugim frendicama, ali muskarcima samo da im kazem, da me kao 18 godisnjaci, uopce ne interesiraju:)
Autor: juicy-mama | 19.11.2010. u 15:53 | opcije
ups 50%
Autor: juicy-mama | 19.11.2010. u 15:53 | opcije
Hvala ti... Slika doista govori više od riječi. :-)
Autor: B-612 | 19.11.2010. u 15:54 | opcije
Upravo sam na svojem ne-premijum profilu dobila poruku da Premium članice primaju 50 PUTA VIŠE poruka! E, s obzirom da sam ja i premija, lijepo sam im odgovorila da oglašavanje zasnovano na netočnim izjavama nije etično (a mislim da je čak i kažnjivo, samo mi se nije dalo provjeravati).
Autor: vegavega8 | 19.11.2010. u 15:54 | opcije
Ne radi se o 50%, nego o 50 puta iše... to je (tko zna matematiku???) puno više %...
Autor: B-612 | 19.11.2010. u 15:56 | opcije
ovo je uvredljivo za sve nas! nije bitan spol, niti premium status!za sve!
Autor: prije_kise | 19.11.2010. u 15:57 | opcije
Ajde, ne trebamo bas splitting hairs, tj. tjerati, mak na konac...i to pisu neke osobe i sigurna sam da citaju ovo sto pisemo, jer su i prije to citale i korigirale su (sjecam se onoga sa slijedeca i sljedeca stranica, iako, meni se jos uvijek cini da se kaze slijedeca)
Autor: juicy-mama | 19.11.2010. u 16:01 | opcije
Pa, ako sam do sada primala npr. 2 poruke dnevno, sad bih trebala primati 100, a 100 je 5000% od 2.
Autor: vegavega8 | 19.11.2010. u 16:03 | opcije
hahhahhahha...joj vega, zakon !
Autor: prije_kise | 19.11.2010. u 16:04 | opcije
Slažem se s Juicy - ne treba odmah sipati otrov, moram uvidjeti i priznati da se Iskrica trudi poboljšati usluge, da su alati na blogu neusporedivo bolji nego prije, ali i to da cijena nije strahobalna... Također priznajem da sam bila u iskušenju protestirati zbog činjenice da je razlika između statusa Premium i nepremija zanemariva te da se osjećam donekle izigranom što sam uopće uplatila, jer me pvt zanima neusporedivo manje od bloga. Ali, nisam... Mislim si, pa kaj, ako je trebalo dati par kuna za to da si mogu očistiti blog - neka im.
Autor: vegavega8 | 19.11.2010. u 16:07 | opcije
...a ovo sa placanjem Premiuma zenama, ti dodje, kao da joj ponudis cugu u bircu...toga se niti jedna ne bi odrekla, dapace, rekla bi, vidi skrtice, niti cugu ne moze platiti....
Autor: juicy-mama | 19.11.2010. u 16:11 | opcije
A ne, taj dio mi je fakat digao tlak! OK, kompenzirali su u "ženskoj" poruci, ali ta pretpostavka da si žene ne mogu priuštiti članarinu je stvarno retardirano! Ajde da su rekli nešto u stilu "Počastiti članicu", još nekako.
Autor: vegavega8 | 19.11.2010. u 16:16 | opcije
Uostalom, loše to djeluje na kolektivnu psihu Iskričara - već su i tak navikli očekivati seks za kavu, a što misliš, kakva tek očekivanja imaju ako izbroje stotinjak kuna? I kakvi su to tipovi koji imaju takva očekivanja? Na koncu još budemo i na sudu završile zbog kršenja ugovornih obaveza ako dopustimo da nam nekaj plate :-((
Autor: vegavega8 | 19.11.2010. u 16:18 | opcije