zašto se izruguješ debelim ljudima?
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:04 | opcije
grofulja
Autor: _matovilka_ | 20.11.2010. u 0:06 | opcije
Zar se izrugujem? Ne bih rekla, uostalom, i mene ima za vidjeti ;-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:10 | opcije
Ne znam je li grofulja, ali čujem da je osoba na slici uistinu jako draga i mila :-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:11 | opcije
ne debili,. kreteni kako god okrenes,. na sve strane
Autor: PreacherMan | 20.11.2010. u 0:12 | opcije
Tak je, Preach, a to ne bismo ni znali da nismo na Iskrici, jel'da?
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:14 | opcije
nebi rekao,. razlike su samo primjetnije,.
Autor: PreacherMan | 20.11.2010. u 0:18 | opcije
jeste li pročitali ovo što je inca napisala "trajni žal" to je blogčina. i pol!
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:18 | opcije
ja si vec danima razmisljam da se zalim sto na tko dobre postove se ne mogu ostaviti komentari,. ali postujem neciju zelju da su bespotrebni:)
Autor: PreacherMan | 20.11.2010. u 0:21 | opcije
Meni je baš Iskrica osvijestila koliko su ljudi (uključujući i mene) u svojoj srži gadni, svugdje i uvijek, ali ovdje otvoreno, jer ovdje im ništa ne ovisi o održavanju dobrih odnosa; u RL se ipak malo zauzdaš kad znaš da s nekim moraš dijeliti stubište još godinama, ili raditi, ili im dolaziti u kuću zbog nekoga tko ti je drag. Ali, ovdje padaju inhibicije, a onda padaju i virtualne glave.
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:22 | opcije
se na tako
Autor: PreacherMan | 20.11.2010. u 0:22 | opcije
Ona si radije sama napiše komentare. Sad će ona, pun je mjesec ;-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:22 | opcije
vega opet seratas ......
Autor: DobolainazD | 20.11.2010. u 0:22 | opcije
a ja sam bas ovdje skuzio da prema ljudima i inace ne moram biti pristojan ako si to mogu ovdje dopustiti,..
Autor: PreacherMan | 20.11.2010. u 0:24 | opcije
da,i ja sam htjela ostaviti komentar,pozitivan naravno ,ali polje dada ovakvo nešto ne dodiruju naša prozaična razmišljanja.
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:24 | opcije
ali bolje da,a ne polje dada ,a smotana..
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:25 | opcije
Ja sam to i prije znala, Preach, ali mi je teže išlo. Uostalom, pristojna sam i kad sam neljubazna.
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:25 | opcije
je li se to pojavio i 3stasmista?
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:26 | opcije
Tajana, inca dobro piše, ali ja tu njenu narikačko-ruralnu prozu više nemrem čitati. A kao osoba mi je (slijedi nešto neugodno i nepristojno što neću izreći).
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:27 | opcije
meni je ovo prvo njeno što sam pročitala i jako me dirnulo,a o njoj kao osobi ništa neznam jer nisam vidjela ni njene komentare nigdje
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:33 | opcije
Da, i ja sam počela kao fan, a zvršila kao spletkarica, i to samo zato jer sam si dobra s babom, za koju ova vjeruje da je umiješala prste u neku njenu ljubavnu priču... pa smo onda za brodolom ispale krive i baba, i nicci, i ja, a valjda i vračare, vještice, konstelacije zvijezda, sile nečiste i crne rupe.
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:38 | opcije
Inače, baba piše bolje od nje. Samo rijetko piše, a još rjeđe objavljuje.
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:39 | opcije
šteta,ja sam čak pomislila da je ovo baba jer sam jednom pročitala njen zapis,učinio mi se sličan način izražavanja
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:43 | opcije
ali dobro ,ja zaključujem samo po ovome što vidim tu imam dvodimenzionalnu sliku,a vi se poznajete u 3D :)
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:45 | opcije
Ima sličnosti. Možda to dolazi s podnebljem iz kojeg obje potječu. Doduše, ova njena priča jako, jako, jako podsjeća na jednu moju, objavljenu, toliko da mi je ili sumnjivo, ili se moram zapitati nismo li i inca i ja sličnije nego što mi se sviđa pomisliti.
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:46 | opcije
Ne, ja je ne poznajem iz RL, samo odavde. Uostalom, pisanje ne treba prosuđivati kroz osobnost autora, jer je osobnost uvijek "prljavija" od teksta. Ja sam je komentirala u vezi s tim blokiranjem komentara, a ne u vezi s tekstom.
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 0:47 | opcije
kao što sam rekla,ako je prepisano povlačim svaku pohvalu i upućujem je pravom autoru.koji je nick inca bila prije?sanjana?
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 0:49 | opcije
A ne znam više što je sve bila... Je, sanjana, mirisi, zlato i tamjan, teuta... Ne bih rekla da je prepisala, ima ona u sebi dovoljno žestine da sama ispiše list papira. Ako je čitala moju priču, onda ju je sigurno sasvim nesvjesno preradila u neku svoju. A dešava se, štaš! Međutim, sasvim je moguće da smo se jednostavno našle u nekom sličnom raspoloženju... Uostalom, moja je priča puno kompleksnija i bolja! ;-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 1:02 | opcije
ne sumnjam,koji je naslov tvoje priče,voljela bih je pročitati?čitala sam jednu ovdje na blogu koja isto govori o ostavljenoj kćeri i koja me isto pokosila.tema je ista al način pisanja se jako razlikuje
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 1:15 | opcije
a sanjana ...,njene komentare sam čitala ...uh
Autor: tajana46 | 20.11.2010. u 1:18 | opcije
O jadi li i bijede.
Autor: cor-cordis | 20.11.2010. u 11:30 | opcije
