zašto se izruguješ debelim ljudima?

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:04   |   opcije


grofulja

Autor: _matovilka_   |   20.11.2010. u 0:06   |   opcije


Zar se izrugujem? Ne bih rekla, uostalom, i mene ima za vidjeti ;-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:10   |   opcije


Ne znam je li grofulja, ali čujem da je osoba na slici uistinu jako draga i mila :-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:11   |   opcije


ne debili,. kreteni kako god okrenes,. na sve strane

Autor: PreacherMan   |   20.11.2010. u 0:12   |   opcije


Tak je, Preach, a to ne bismo ni znali da nismo na Iskrici, jel'da?

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:14   |   opcije


nebi rekao,. razlike su samo primjetnije,.

Autor: PreacherMan   |   20.11.2010. u 0:18   |   opcije


jeste li pročitali ovo što je inca napisala "trajni žal" to je blogčina. i pol!

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:18   |   opcije


ja si vec danima razmisljam da se zalim sto na tko dobre postove se ne mogu ostaviti komentari,. ali postujem neciju zelju da su bespotrebni:)

Autor: PreacherMan   |   20.11.2010. u 0:21   |   opcije


Meni je baš Iskrica osvijestila koliko su ljudi (uključujući i mene) u svojoj srži gadni, svugdje i uvijek, ali ovdje otvoreno, jer ovdje im ništa ne ovisi o održavanju dobrih odnosa; u RL se ipak malo zauzdaš kad znaš da s nekim moraš dijeliti stubište još godinama, ili raditi, ili im dolaziti u kuću zbog nekoga tko ti je drag. Ali, ovdje padaju inhibicije, a onda padaju i virtualne glave.

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:22   |   opcije


se na tako

Autor: PreacherMan   |   20.11.2010. u 0:22   |   opcije


Ona si radije sama napiše komentare. Sad će ona, pun je mjesec ;-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:22   |   opcije


vega opet seratas ......

Autor: DobolainazD   |   20.11.2010. u 0:22   |   opcije


a ja sam bas ovdje skuzio da prema ljudima i inace ne moram biti pristojan ako si to mogu ovdje dopustiti,..

Autor: PreacherMan   |   20.11.2010. u 0:24   |   opcije


da,i ja sam htjela ostaviti komentar,pozitivan naravno ,ali polje dada ovakvo nešto ne dodiruju naša prozaična razmišljanja.

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:24   |   opcije


ali bolje da,a ne polje dada ,a smotana..

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:25   |   opcije


Ja sam to i prije znala, Preach, ali mi je teže išlo. Uostalom, pristojna sam i kad sam neljubazna.

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:25   |   opcije


je li se to pojavio i 3stasmista?

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:26   |   opcije


Tajana, inca dobro piše, ali ja tu njenu narikačko-ruralnu prozu više nemrem čitati. A kao osoba mi je (slijedi nešto neugodno i nepristojno što neću izreći).

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:27   |   opcije


meni je ovo prvo njeno što sam pročitala i jako me dirnulo,a o njoj kao osobi ništa neznam jer nisam vidjela ni njene komentare nigdje

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:33   |   opcije


Da, i ja sam počela kao fan, a zvršila kao spletkarica, i to samo zato jer sam si dobra s babom, za koju ova vjeruje da je umiješala prste u neku njenu ljubavnu priču... pa smo onda za brodolom ispale krive i baba, i nicci, i ja, a valjda i vračare, vještice, konstelacije zvijezda, sile nečiste i crne rupe.

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:38   |   opcije


Inače, baba piše bolje od nje. Samo rijetko piše, a još rjeđe objavljuje.

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:39   |   opcije


šteta,ja sam čak pomislila da je ovo baba jer sam jednom pročitala njen zapis,učinio mi se sličan način izražavanja

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:43   |   opcije


ali dobro ,ja zaključujem samo po ovome što vidim tu imam dvodimenzionalnu sliku,a vi se poznajete u 3D :)

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:45   |   opcije


Ima sličnosti. Možda to dolazi s podnebljem iz kojeg obje potječu. Doduše, ova njena priča jako, jako, jako podsjeća na jednu moju, objavljenu, toliko da mi je ili sumnjivo, ili se moram zapitati nismo li i inca i ja sličnije nego što mi se sviđa pomisliti.

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:46   |   opcije


Ne, ja je ne poznajem iz RL, samo odavde. Uostalom, pisanje ne treba prosuđivati kroz osobnost autora, jer je osobnost uvijek "prljavija" od teksta. Ja sam je komentirala u vezi s tim blokiranjem komentara, a ne u vezi s tekstom.

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 0:47   |   opcije


kao što sam rekla,ako je prepisano povlačim svaku pohvalu i upućujem je pravom autoru.koji je nick inca bila prije?sanjana?

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 0:49   |   opcije


A ne znam više što je sve bila... Je, sanjana, mirisi, zlato i tamjan, teuta... Ne bih rekla da je prepisala, ima ona u sebi dovoljno žestine da sama ispiše list papira. Ako je čitala moju priču, onda ju je sigurno sasvim nesvjesno preradila u neku svoju. A dešava se, štaš! Međutim, sasvim je moguće da smo se jednostavno našle u nekom sličnom raspoloženju... Uostalom, moja je priča puno kompleksnija i bolja! ;-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 1:02   |   opcije


ne sumnjam,koji je naslov tvoje priče,voljela bih je pročitati?čitala sam jednu ovdje na blogu koja isto govori o ostavljenoj kćeri i koja me isto pokosila.tema je ista al način pisanja se jako razlikuje

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 1:15   |   opcije


a sanjana ...,njene komentare sam čitala ...uh

Autor: tajana46   |   20.11.2010. u 1:18   |   opcije


O jadi li i bijede.

Autor: cor-cordis   |   20.11.2010. u 11:30   |   opcije


Dodaj komentar