Moj Srečo, priča im da mu je lijepo tamo di je, i nek se ne boje:-( :-)
Autor: biserna | 20.11.2010. u 11:02 | opcije
Znači, Srečo ispucao svoje živote? Ajooooooj...
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 11:06 | opcije
Je, i zamisli nije se maknuo iz kuče kao što mačke rade, ja plačem zbog mačke a ljudi se među sobom ....uh blesava sam.....Maca i Epi su ga čuvali kraj košarice...nemrem vjerovat još sada .
Autor: biserna | 20.11.2010. u 11:13 | opcije
Ispratili su ga... Pa kako nećeš plakati zbog mačke koja ti je unosila radost u kuću? Mene više čudi to formalno cmoljenje zbog ljudskih zlotovra, a onda brzo na krkarluk i otimačinu imovine :-((
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 11:17 | opcije
Ljudi bi trebali promatrat životinje , možda bi nešto i naučili. Uh što sam ljuta danas.
Autor: biserna | 20.11.2010. u 11:21 | opcije
Neki ljud te raspigao?
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 11:23 | opcije
Da, ja( uvijek ja).........jučer mi bilo jako(!!) loše.....analizom dojdem do zaključka da sam šašava blesava kokoš:-)
Autor: biserna | 20.11.2010. u 11:29 | opcije
E pa nemoj prema sebi oštrije nego prema svojim kokama - sve ste vi tvoje ;-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 11:32 | opcije
:-)))))))))) šašava i ti:-)))))))
Autor: biserna | 20.11.2010. u 11:38 | opcije
al su se sredili, mislim psići ;)
Autor: prije_kise | 20.11.2010. u 11:38 | opcije
Je, prijekišna, pa neće valjda blamirati svoje cure :-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 11:40 | opcije
