TKO NAS ZOVE?

20.11.2010. u 10:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Moj Srečo, priča im da mu je lijepo tamo di je, i nek se ne boje:-( :-)

Autor: biserna   |   20.11.2010. u 11:02   |   opcije


Znači, Srečo ispucao svoje živote? Ajooooooj...

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 11:06   |   opcije


Je, i zamisli nije se maknuo iz kuče kao što mačke rade, ja plačem zbog mačke a ljudi se među sobom ....uh blesava sam.....Maca i Epi su ga čuvali kraj košarice...nemrem vjerovat još sada .

Autor: biserna   |   20.11.2010. u 11:13   |   opcije


Ispratili su ga... Pa kako nećeš plakati zbog mačke koja ti je unosila radost u kuću? Mene više čudi to formalno cmoljenje zbog ljudskih zlotovra, a onda brzo na krkarluk i otimačinu imovine :-((

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 11:17   |   opcije


Ljudi bi trebali promatrat životinje , možda bi nešto i naučili. Uh što sam ljuta danas.

Autor: biserna   |   20.11.2010. u 11:21   |   opcije


Neki ljud te raspigao?

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 11:23   |   opcije


Da, ja( uvijek ja).........jučer mi bilo jako(!!) loše.....analizom dojdem do zaključka da sam šašava blesava kokoš:-)

Autor: biserna   |   20.11.2010. u 11:29   |   opcije


E pa nemoj prema sebi oštrije nego prema svojim kokama - sve ste vi tvoje ;-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 11:32   |   opcije


:-)))))))))) šašava i ti:-)))))))

Autor: biserna   |   20.11.2010. u 11:38   |   opcije


al su se sredili, mislim psići ;)

Autor: prije_kise   |   20.11.2010. u 11:38   |   opcije


Je, prijekišna, pa neće valjda blamirati svoje cure :-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 11:40   |   opcije


Dodaj komentar