NOS U ZRAKU

20.11.2010. u 23:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jel to ono........
pliva gica preko vode do slobode!!!!!

Autor: legne   |   20.11.2010. u 23:31   |   opcije


Nadam se da je!

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 23:32   |   opcije


dam se da ce doživjeti stotu......
baš su slatki!!

Autor: legne   |   20.11.2010. u 23:36   |   opcije


odi vragu Vega......čuješ, odi vraguuu ..od jučer se nisam nasmijala , dojdeš ti i eto ja se smijem i reci sad ti meni ..KAKO da te ne volim??:-))))))))

Autor: biserna   |   20.11.2010. u 23:41   |   opcije


Ma, legne, ne moraju stotu, dost bu bilo da dožive 10 - tak staro svinjče više zbilja nitko neće ;-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 23:42   |   opcije


Ma, bis, voliš ti prasce, a ne mene! ;-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 23:43   |   opcije


znam da nece doživjet.....
al bar da dotjeraju do 100 kg.

Autor: legne   |   20.11.2010. u 23:45   |   opcije


ma prasce volim naravno i zamišljam si kako ih dragam......ma ljepa šunkica moja, karmenatliču pohani, butič pečeni volim vas ja, samo vi lijepo isplivajte na moj tanjurič:-)

Autor: biserna   |   20.11.2010. u 23:47   |   opcije


sedam praščića , preslatki su , e sad mogu mirno ić leć a oni nek plivaju dalje

Autor: janny7   |   20.11.2010. u 23:48   |   opcije


biserna......
nije valjda da si gladna u ovaj kasni sat????
ili vec misliš na sutrašnji ručak......

Autor: legne   |   20.11.2010. u 23:51   |   opcije


nisam nisam, samo karikiram malo ..onako iz života:-)))

Autor: biserna   |   20.11.2010. u 23:54   |   opcije


Baš su slatki:)

Autor: nicci   |   20.11.2010. u 23:55   |   opcije


a di nesta vega????
da nije zaplivala za njima????

Autor: legne   |   20.11.2010. u 23:55   |   opcije


Evo vege, nisam ih mogla više gledati a da mi slinci ne cure... i suze radosnice. Eh, sad sam se umila pa mogu opet :-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 23:56   |   opcije


Ne, zapravo ne mogu, preslatki su mi... Laka vam noć, dragi svinjoljupci i poželimo sreću ovoj rasplivanoj bratiji! :-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2010. u 23:58   |   opcije


laku noć i nemoj ih brojati :::::::
lakše ćeš zaspati
ljepo sanjaj!!!!

Autor: legne   |   21.11.2010. u 0:01   |   opcije


di ce ove gice.....

Autor: DobolainazD   |   21.11.2010. u 0:03   |   opcije


u bolje sutra...

Autor: legne   |   21.11.2010. u 0:04   |   opcije


laku noc im onda!

Autor: DobolainazD   |   21.11.2010. u 0:05   |   opcije


Dodaj komentar