jel to ono........
pliva gica preko vode do slobode!!!!!
Autor: legne | 20.11.2010. u 23:31 | opcije
Nadam se da je!
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 23:32 | opcije
dam se da ce doživjeti stotu......
baš su slatki!!
Autor: legne | 20.11.2010. u 23:36 | opcije
odi vragu Vega......čuješ, odi vraguuu ..od jučer se nisam nasmijala , dojdeš ti i eto ja se smijem i reci sad ti meni ..KAKO da te ne volim??:-))))))))
Autor: biserna | 20.11.2010. u 23:41 | opcije
Ma, legne, ne moraju stotu, dost bu bilo da dožive 10 - tak staro svinjče više zbilja nitko neće ;-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 23:42 | opcije
Ma, bis, voliš ti prasce, a ne mene! ;-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 23:43 | opcije
znam da nece doživjet.....
al bar da dotjeraju do 100 kg.
Autor: legne | 20.11.2010. u 23:45 | opcije
ma prasce volim naravno i zamišljam si kako ih dragam......ma ljepa šunkica moja, karmenatliču pohani, butič pečeni volim vas ja, samo vi lijepo isplivajte na moj tanjurič:-)
Autor: biserna | 20.11.2010. u 23:47 | opcije
sedam praščića , preslatki su , e sad mogu mirno ić leć a oni nek plivaju dalje
Autor: janny7 | 20.11.2010. u 23:48 | opcije
biserna......
nije valjda da si gladna u ovaj kasni sat????
ili vec misliš na sutrašnji ručak......
Autor: legne | 20.11.2010. u 23:51 | opcije
nisam nisam, samo karikiram malo ..onako iz života:-)))
Autor: biserna | 20.11.2010. u 23:54 | opcije
Baš su slatki:)
Autor: nicci | 20.11.2010. u 23:55 | opcije
a di nesta vega????
da nije zaplivala za njima????
Autor: legne | 20.11.2010. u 23:55 | opcije
Evo vege, nisam ih mogla više gledati a da mi slinci ne cure... i suze radosnice. Eh, sad sam se umila pa mogu opet :-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 23:56 | opcije
Ne, zapravo ne mogu, preslatki su mi... Laka vam noć, dragi svinjoljupci i poželimo sreću ovoj rasplivanoj bratiji! :-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2010. u 23:58 | opcije
laku noć i nemoj ih brojati :::::::
lakše ćeš zaspati
ljepo sanjaj!!!!
Autor: legne | 21.11.2010. u 0:01 | opcije
di ce ove gice.....
Autor: DobolainazD | 21.11.2010. u 0:03 | opcije
u bolje sutra...
Autor: legne | 21.11.2010. u 0:04 | opcije
laku noc im onda!
Autor: DobolainazD | 21.11.2010. u 0:05 | opcije
