proplivaće i ova,mala je još,ak su oni giceki od sinoć,kaj ne bi i ona...osim toga,mama joj pomaže
Autor: janny7 | 21.11.2010. u 10:15 | opcije
Ni ja ne sumnjam da će pačić biti odlikaš, ali sad je skoro zaglavio: ovo je ilustracija jednog članka koji opisuje kako se pačić udaljio od mame, upao u nevolje, a onda je neka druga teta patka došla i izvukla ga :-))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 10:26 | opcije
ha,ha,pate su fenomenalne,uvijek u jatu,gledam ih na jarunu.....brižne,ma tipično ženski
Autor: janny7 | 21.11.2010. u 10:29 | opcije
Meni su one jedina simpatična perad, ako izuzmemo moje papige. I tak su elegantne, pojma nemaš koliko rade nogicama ispod površine :-))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 10:31 | opcije
aha,znam,vidla sam....a tek njihov hod kad izađu na površinu.....ljepše i simpatičnije od labudova...ne bi ih mogla papati
Autor: janny7 | 21.11.2010. u 10:34 | opcije
Jooooj, ja sve mogu papati... pod uvjetom da se nismo osobno upoznali ;-))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 10:37 | opcije
bravo,ima istine u tome......probala prije par godina....nisam mogla,nije išlo....mora da sam loša kuharica,ha,ha....a s gicekima nemam problema,jel nema tice do prasice,odoh kuhati
Autor: janny7 | 21.11.2010. u 10:41 | opcije
Je, za patkicu treba malo kulinarskog truda i znanja, ali baš je fina. Uživaj ti u gici-ptici, uslast! :-))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 10:44 | opcije
Dobro jutro:-) gagagagagučem u dosluho sa ovom teta patkom , ona je ovogmaleckog ulovila za mene, vidi kako paće malo viče.... bissss čekajjjj, idem ja!!
Ajde malecka samo ti polako, imam ja vremena:-)))
Autor: biserna | 21.11.2010. u 10:46 | opcije
Bis, ako je za tebe, onda mu je zagarantiran dug i sretan život, bez tanjura! :-))))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 11:01 | opcije
rekla sam ja teta patki da mi prijateljica šalje šunkice male, nek ne brine , ima i povrće u vrtu zimi i ljeti.
pozdrav šaljem i lijep dan ..do mraka:-)
Autor: biserna | 21.11.2010. u 11:06 | opcije
vego, jesi li ti kad čula za pačju rižu?
Autor: dudhaimurvimorus | 21.11.2010. u 11:07 | opcije
Joj, trebalo bi biti makrobiotičar... A kad su tak slatki! Ne, Svileni, nisam čula za pačju rižu. Što li je pak to?
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 11:09 | opcije
To ti je riža koju patke čuvaju od nametnika i korova. Nisu potrebni pesticidi nit herbicidi. A u nas pliva patka preko Save, nosi pismo navrh glave.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.11.2010. u 11:11 | opcije
biserna, patke paču, a ne gagauču. Ništa više ne nauči pačurlija ta nego što je prije znala Pa pa pa.
Autor: dudhaimurvimorus | 21.11.2010. u 11:12 | opcije
Pa pa proleteri!
Autor: dudhaimurvimorus | 21.11.2010. u 11:13 | opcije
Pa-pa, prosvjetitelju pačji, idemo papati papkovine od papaka raznoraznijeh ;-))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 11:19 | opcije
