proplivaće i ova,mala je još,ak su oni giceki od sinoć,kaj ne bi i ona...osim toga,mama joj pomaže

Autor: janny7   |   21.11.2010. u 10:15   |   opcije


Ni ja ne sumnjam da će pačić biti odlikaš, ali sad je skoro zaglavio: ovo je ilustracija jednog članka koji opisuje kako se pačić udaljio od mame, upao u nevolje, a onda je neka druga teta patka došla i izvukla ga :-))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 10:26   |   opcije


ha,ha,pate su fenomenalne,uvijek u jatu,gledam ih na jarunu.....brižne,ma tipično ženski

Autor: janny7   |   21.11.2010. u 10:29   |   opcije


Meni su one jedina simpatična perad, ako izuzmemo moje papige. I tak su elegantne, pojma nemaš koliko rade nogicama ispod površine :-))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 10:31   |   opcije


aha,znam,vidla sam....a tek njihov hod kad izađu na površinu.....ljepše i simpatičnije od labudova...ne bi ih mogla papati

Autor: janny7   |   21.11.2010. u 10:34   |   opcije


Jooooj, ja sve mogu papati... pod uvjetom da se nismo osobno upoznali ;-))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 10:37   |   opcije


bravo,ima istine u tome......probala prije par godina....nisam mogla,nije išlo....mora da sam loša kuharica,ha,ha....a s gicekima nemam problema,jel nema tice do prasice,odoh kuhati

Autor: janny7   |   21.11.2010. u 10:41   |   opcije


Je, za patkicu treba malo kulinarskog truda i znanja, ali baš je fina. Uživaj ti u gici-ptici, uslast! :-))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 10:44   |   opcije


Dobro jutro:-) gagagagagučem u dosluho sa ovom teta patkom , ona je ovogmaleckog ulovila za mene, vidi kako paće malo viče.... bissss čekajjjj, idem ja!!
Ajde malecka samo ti polako, imam ja vremena:-)))

Autor: biserna   |   21.11.2010. u 10:46   |   opcije


Bis, ako je za tebe, onda mu je zagarantiran dug i sretan život, bez tanjura! :-))))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 11:01   |   opcije


rekla sam ja teta patki da mi prijateljica šalje šunkice male, nek ne brine , ima i povrće u vrtu zimi i ljeti.
pozdrav šaljem i lijep dan ..do mraka:-)

Autor: biserna   |   21.11.2010. u 11:06   |   opcije


vego, jesi li ti kad čula za pačju rižu?

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.11.2010. u 11:07   |   opcije


Joj, trebalo bi biti makrobiotičar... A kad su tak slatki! Ne, Svileni, nisam čula za pačju rižu. Što li je pak to?

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 11:09   |   opcije


To ti je riža koju patke čuvaju od nametnika i korova. Nisu potrebni pesticidi nit herbicidi. A u nas pliva patka preko Save, nosi pismo navrh glave.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.11.2010. u 11:11   |   opcije


biserna, patke paču, a ne gagauču. Ništa više ne nauči pačurlija ta nego što je prije znala Pa pa pa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.11.2010. u 11:12   |   opcije


Pa pa proleteri!

Autor: dudhaimurvimorus   |   21.11.2010. u 11:13   |   opcije


Pa-pa, prosvjetitelju pačji, idemo papati papkovine od papaka raznoraznijeh ;-))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 11:19   |   opcije


Dodaj komentar