DESETKA!

21.11.2010. u 22:50   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ogledalce...ogledalce...JA sam najljepša na Svijetu... : ))

Autor: -IG_055   |   21.11.2010. u 22:51   |   opcije


A još je bolje kad to kaže ogledalce: "TI si najljepša na svijetu!" Šteta što mnogi nemaju strpljenja dočekati taj kompliment.

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 22:53   |   opcije


Di si našla tu sliku?
Odlična je.. : ))

Autor: -IG_055   |   21.11.2010. u 22:54   |   opcije


Od ove su savršeni čvarci

Autor: keruan   |   21.11.2010. u 22:55   |   opcije


Joj, googlala sam s ključnim riječima "animal looking in mirror" - nemam pojma gdje je ova bila :-((

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 22:56   |   opcije


Aaaaa, prava riječ pravog znalca - Kero, čuvaj ti svoje, još će ti trebati! ;-))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 22:57   |   opcije


vega...nemaš niš protiv, jel da...c/p sam si sliku... : ))

Autor: -IG_055   |   21.11.2010. u 22:58   |   opcije


Ma neka si, baš mi je drago što ti se sviđa :-)))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 22:59   |   opcije


Volim ti ja tak "trknute" slike...samo ih pronalazi negdje... : ))

Autor: -IG_055   |   21.11.2010. u 23:03   |   opcije


I ja isto, a potraga mi je čisti odmor za oči i dušu :-))

Autor: vegavega8   |   21.11.2010. u 23:08   |   opcije


Dodaj komentar