Ogledalce...ogledalce...JA sam najljepša na Svijetu... : ))
Autor: -IG_055 | 21.11.2010. u 22:51 | opcije
A još je bolje kad to kaže ogledalce: "TI si najljepša na svijetu!" Šteta što mnogi nemaju strpljenja dočekati taj kompliment.
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 22:53 | opcije
Di si našla tu sliku?
Odlična je.. : ))
Autor: -IG_055 | 21.11.2010. u 22:54 | opcije
Od ove su savršeni čvarci
Autor: keruan | 21.11.2010. u 22:55 | opcije
Joj, googlala sam s ključnim riječima "animal looking in mirror" - nemam pojma gdje je ova bila :-((
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 22:56 | opcije
Aaaaa, prava riječ pravog znalca - Kero, čuvaj ti svoje, još će ti trebati! ;-))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 22:57 | opcije
vega...nemaš niš protiv, jel da...c/p sam si sliku... : ))
Autor: -IG_055 | 21.11.2010. u 22:58 | opcije
Ma neka si, baš mi je drago što ti se sviđa :-)))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 22:59 | opcije
Volim ti ja tak "trknute" slike...samo ih pronalazi negdje... : ))
Autor: -IG_055 | 21.11.2010. u 23:03 | opcije
I ja isto, a potraga mi je čisti odmor za oči i dušu :-))
Autor: vegavega8 | 21.11.2010. u 23:08 | opcije
