JUTROOOOOOOOOO

22.11.2010. u 7:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobro jutro i tebi, ne galami!

Autor: navik-juri   |   22.11.2010. u 7:44   |   opcije


Ja ne galamim, imam puna usta ;-))

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 7:57   |   opcije


* Pardonček: kljun.

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 7:57   |   opcije


Meni više zvučiš kao ono u kljunu.

Autor: dragaimila2   |   22.11.2010. u 8:05   |   opcije


milenice, tebi su se uha usalila.

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 8:11   |   opcije


i tebiiiiiiiiiiii...neki bi doručkovali?

Autor: biserna   |   22.11.2010. u 10:03   |   opcije


Dodaj komentar