dobro jutro i tebi, ne galami!
Autor: navik-juri | 22.11.2010. u 7:44 | opcije
Ja ne galamim, imam puna usta ;-))
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 7:57 | opcije
* Pardonček: kljun.
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 7:57 | opcije
Meni više zvučiš kao ono u kljunu.
Autor: dragaimila2 | 22.11.2010. u 8:05 | opcije
milenice, tebi su se uha usalila.
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 8:11 | opcije
i tebiiiiiiiiiiii...neki bi doručkovali?
Autor: biserna | 22.11.2010. u 10:03 | opcije
