joj , vidi kako lijepi kristal:-)))))
Autor: biserna | 22.11.2010. u 23:22 | opcije
Ma hebeš kristal, vidi kak fini bonboni! ;-))
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 23:24 | opcije
Bis, jesi li vidjela onu priču o maci-vodičici i slijepome i gluhom psu koju sam stavila popodne, isto na ovom blogu? Ako nisi, pročitaj - baš sam tebe imala za ciljnu publiku :-))
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 23:25 | opcije
Ne volim bombone, da si stavila vočke poslužila bi se:-)))
Autor: biserna | 22.11.2010. u 23:27 | opcije
jesam jesammmmm( kad ti tak na brzake odeš ili ja kasnim .-)), iii odmah trčala kod Srečota , tamo kod loze je , okrenut glavom prema kući:-)
Autor: biserna | 22.11.2010. u 23:29 | opcije
Pa nisam baš tak brzo otišla, iako sam namjeravala: počeo mi susjed lupetati pod prozorom, postavljao je nekakve senzore za rasvjetu, i onda sam ostala na Iskrici, štaš drugo uz takvu galamu. Hehe, a baš sam si mislila kak to da se ti niš ne javljaš :-))
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 23:32 | opcije
ma susjede me okupiraju i vole pričat o mojim vazama , i onaj pasić je gotov i .... a znaš, sve bi sve imale .....:-)))
pa kantunić je gotov , osim krova ....ect
Autor: biserna | 22.11.2010. u 23:34 | opcije
Opa! Hoćemo li mi onda na ljeto kafenisati i na trećoj terasi? :-)))))
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 23:43 | opcije
ja bi plavi
Autor: skrivena007 | 22.11.2010. u 23:45 | opcije
A jel imaš koga poslati po njega, skrivena?
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 23:46 | opcije
pa ja cekam ,dobit cu ja od onog sta se penje u zdjelicu
Autor: skrivena007 | 22.11.2010. u 23:51 | opcije
A to si ti na slici?! Joooooj, pa pojma nisam imala da si tak zgodna! :-)))))))))))))))))) A nije ti ni dragi loš, samo mi se čini da mu malo teška guza.
Autor: vegavega8 | 22.11.2010. u 23:58 | opcije
daaaaaa, ako kišica ne bude padala:-))))
Autor: biserna | 23.11.2010. u 0:00 | opcije
Super! Šaponju stavimo u kokošinjac, a mi se raskokodačemo :-)) A kišica sigurno ne bude stalno padala.
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 0:04 | opcije
ja volim jace
Autor: skrivena007 | 23.11.2010. u 0:05 | opcije
skrivena. ćeš doć na kafe?
Autor: biserna | 23.11.2010. u 0:07 | opcije
kad na ku uru
Autor: skrivena007 | 23.11.2010. u 0:07 | opcije
može šaponja sa nama bit, to je tamo u kutu znaš, na kraju putića.
Autor: biserna | 23.11.2010. u 0:08 | opcije
Neka, samo ga nemoj jako tjerati da mu herc ne strada :-))
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 0:08 | opcije
Uffff, to će šaponji biti opet nova avantura: kava u zoološkom vrtu! Jedva čekamo :-)) A sad idem spat, dost je za danas bilo. Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 0:10 | opcije
kupit ću mitologiju za njega:-)
Autor: biserna | 23.11.2010. u 0:10 | opcije
noc idem i ja
Autor: skrivena007 | 23.11.2010. u 0:10 | opcije
laka i tebi i mojoj ljubavi naravno:-)))
Autor: biserna | 23.11.2010. u 0:11 | opcije
skrivena, vidimo se ljeti?:-)
Autor: biserna | 23.11.2010. u 0:11 | opcije
