MENI ONAJ ŽUTI!

22.11.2010. u 23:17   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

joj , vidi kako lijepi kristal:-)))))

Autor: biserna   |   22.11.2010. u 23:22   |   opcije


Ma hebeš kristal, vidi kak fini bonboni! ;-))

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 23:24   |   opcije


Bis, jesi li vidjela onu priču o maci-vodičici i slijepome i gluhom psu koju sam stavila popodne, isto na ovom blogu? Ako nisi, pročitaj - baš sam tebe imala za ciljnu publiku :-))

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 23:25   |   opcije


Ne volim bombone, da si stavila vočke poslužila bi se:-)))

Autor: biserna   |   22.11.2010. u 23:27   |   opcije


jesam jesammmmm( kad ti tak na brzake odeš ili ja kasnim .-)), iii odmah trčala kod Srečota , tamo kod loze je , okrenut glavom prema kući:-)

Autor: biserna   |   22.11.2010. u 23:29   |   opcije


Pa nisam baš tak brzo otišla, iako sam namjeravala: počeo mi susjed lupetati pod prozorom, postavljao je nekakve senzore za rasvjetu, i onda sam ostala na Iskrici, štaš drugo uz takvu galamu. Hehe, a baš sam si mislila kak to da se ti niš ne javljaš :-))

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 23:32   |   opcije


ma susjede me okupiraju i vole pričat o mojim vazama , i onaj pasić je gotov i .... a znaš, sve bi sve imale .....:-)))
pa kantunić je gotov , osim krova ....ect

Autor: biserna   |   22.11.2010. u 23:34   |   opcije


Opa! Hoćemo li mi onda na ljeto kafenisati i na trećoj terasi? :-)))))

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 23:43   |   opcije


ja bi plavi

Autor: skrivena007   |   22.11.2010. u 23:45   |   opcije


A jel imaš koga poslati po njega, skrivena?

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 23:46   |   opcije


pa ja cekam ,dobit cu ja od onog sta se penje u zdjelicu

Autor: skrivena007   |   22.11.2010. u 23:51   |   opcije


A to si ti na slici?! Joooooj, pa pojma nisam imala da si tak zgodna! :-)))))))))))))))))) A nije ti ni dragi loš, samo mi se čini da mu malo teška guza.

Autor: vegavega8   |   22.11.2010. u 23:58   |   opcije


daaaaaa, ako kišica ne bude padala:-))))

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 0:00   |   opcije


Super! Šaponju stavimo u kokošinjac, a mi se raskokodačemo :-)) A kišica sigurno ne bude stalno padala.

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 0:04   |   opcije


ja volim jace

Autor: skrivena007   |   23.11.2010. u 0:05   |   opcije


skrivena. ćeš doć na kafe?

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 0:07   |   opcije


kad na ku uru

Autor: skrivena007   |   23.11.2010. u 0:07   |   opcije


može šaponja sa nama bit, to je tamo u kutu znaš, na kraju putića.

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 0:08   |   opcije


Neka, samo ga nemoj jako tjerati da mu herc ne strada :-))

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 0:08   |   opcije


Uffff, to će šaponji biti opet nova avantura: kava u zoološkom vrtu! Jedva čekamo :-)) A sad idem spat, dost je za danas bilo. Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 0:10   |   opcije


kupit ću mitologiju za njega:-)

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 0:10   |   opcije


noc idem i ja

Autor: skrivena007   |   23.11.2010. u 0:10   |   opcije


laka i tebi i mojoj ljubavi naravno:-)))

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 0:11   |   opcije


skrivena, vidimo se ljeti?:-)

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 0:11   |   opcije


Dodaj komentar