Jutrooo.....ajd , bolje polako , gužva na cesti:-)
Autor: biserna | 23.11.2010. u 9:13 | opcije
... kak se šverca!
Autor: Bageera | 23.11.2010. u 9:14 | opcije
di je sad kontrola, ha?!
Autor: Bageera | 23.11.2010. u 9:14 | opcije
A kornjači se baš i ne da raditi.
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 9:15 | opcije
HAHAHAHAHA...DOBAR
Autor: baby_brokula | 23.11.2010. u 9:15 | opcije
Možda je to onaj novi taksi zbog kojeg ovi u Zagrebu šize?
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 9:15 | opcije
ne znam... al viš kak se fino skupa voze... nema guranja, psovanja i izbacivanja na prvoj stanici... svaka čast....
Autor: Bageera | 23.11.2010. u 9:17 | opcije
Ovo moram Vega, sory.....Bgeera, kad sam jučer pisala web , mislila sam na tebe i pokušala te utješit malo:-)
Autor: biserna | 23.11.2010. u 9:23 | opcije
Bageera, lijep je tvoj optimizam, ali - pogledaj kornjačinu facu!
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 9:23 | opcije
hehehe... biserna, pa ne moraš mi objašnjavati... sve 5... kužim te... i ja imam isti takav govor kao i ti kad se radi o nekoj mojoj kolegici koju pokušavam smiriti... al mene jučer stvarno poklopilo i da mi je sam Bog stao pred mene i govorio bilo što u obranu ljudi općenito, niš mu to ne bi vrijedilo...
al sve 5
;)
Autor: Bageera | 23.11.2010. u 9:25 | opcije
Jutro svima! :) Heh, neki se baš vole navaliti i pustiti nas da sve odradimo umjesto njih :D
Autor: boooocka | 23.11.2010. u 9:25 | opcije
Bok, Buc! Je, ne samo da se navale, nego još i komandiraju i kritiziraju!
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 9:29 | opcije
jutar svima.....dvoje sporih i kaj im fali,a štit je dovoljno jak i tvrd
Autor: janny7 | 23.11.2010. u 9:29 | opcije
Pa i to kaj veliš, janny, ovo dvoje si može priuštiti zabušavanje: ne mogu ostati bez krova nad glavom ;-))
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 9:34 | opcije
tak je.,jedino kaj je on na njoj,taj detaljčić mi je onak malo....možda bi bilo mrvicu bolje da se korny popela na puža....
Autor: janny7 | 23.11.2010. u 9:39 | opcije
Hm... Da, bilo bi ljepše, ali manje uobičajeno - uostalom, uvijek žene više vuku, zar ne?
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 9:41 | opcije
slažem se s tobom,a kad me male promjene i pomaci tolko vesele....kaj mogu
Autor: janny7 | 23.11.2010. u 9:54 | opcije
a jeste pomislile da to korni možda iz ljubavi radi , ha? Ljubav čuda stvara :-)))
Autor: biserna | 23.11.2010. u 9:58 | opcije
biser,daj joj vidi facu,ni baš prevesela...al trpi jadna,šta će ......vjerojatno ga voli.....možda
Autor: janny7 | 23.11.2010. u 10:02 | opcije
Je, kad cure odgajaju pjesmom "Ljubav je bol", a dečke "Op, curice mala, bil ti meni dala" ;-))
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 10:06 | opcije
:))))))))))) pozz svima ,posao zove.....vega,vesele me tvoje sličke a i razmišljanja
Autor: janny7 | 23.11.2010. u 10:10 | opcije
