Jutrooo.....ajd , bolje polako , gužva na cesti:-)

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 9:13   |   opcije


... kak se šverca!

Autor: Bageera   |   23.11.2010. u 9:14   |   opcije


di je sad kontrola, ha?!

Autor: Bageera   |   23.11.2010. u 9:14   |   opcije


A kornjači se baš i ne da raditi.

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 9:15   |   opcije


HAHAHAHAHA...DOBAR

Autor: baby_brokula   |   23.11.2010. u 9:15   |   opcije


Možda je to onaj novi taksi zbog kojeg ovi u Zagrebu šize?

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 9:15   |   opcije


ne znam... al viš kak se fino skupa voze... nema guranja, psovanja i izbacivanja na prvoj stanici... svaka čast....

Autor: Bageera   |   23.11.2010. u 9:17   |   opcije


Ovo moram Vega, sory.....Bgeera, kad sam jučer pisala web , mislila sam na tebe i pokušala te utješit malo:-)

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 9:23   |   opcije


Bageera, lijep je tvoj optimizam, ali - pogledaj kornjačinu facu!

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 9:23   |   opcije


hehehe... biserna, pa ne moraš mi objašnjavati... sve 5... kužim te... i ja imam isti takav govor kao i ti kad se radi o nekoj mojoj kolegici koju pokušavam smiriti... al mene jučer stvarno poklopilo i da mi je sam Bog stao pred mene i govorio bilo što u obranu ljudi općenito, niš mu to ne bi vrijedilo...
al sve 5
;)

Autor: Bageera   |   23.11.2010. u 9:25   |   opcije


Jutro svima! :) Heh, neki se baš vole navaliti i pustiti nas da sve odradimo umjesto njih :D

Autor: boooocka   |   23.11.2010. u 9:25   |   opcije


Bok, Buc! Je, ne samo da se navale, nego još i komandiraju i kritiziraju!

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 9:29   |   opcije


jutar svima.....dvoje sporih i kaj im fali,a štit je dovoljno jak i tvrd

Autor: janny7   |   23.11.2010. u 9:29   |   opcije


Pa i to kaj veliš, janny, ovo dvoje si može priuštiti zabušavanje: ne mogu ostati bez krova nad glavom ;-))

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 9:34   |   opcije


tak je.,jedino kaj je on na njoj,taj detaljčić mi je onak malo....možda bi bilo mrvicu bolje da se korny popela na puža....

Autor: janny7   |   23.11.2010. u 9:39   |   opcije


Hm... Da, bilo bi ljepše, ali manje uobičajeno - uostalom, uvijek žene više vuku, zar ne?

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 9:41   |   opcije


slažem se s tobom,a kad me male promjene i pomaci tolko vesele....kaj mogu

Autor: janny7   |   23.11.2010. u 9:54   |   opcije


a jeste pomislile da to korni možda iz ljubavi radi , ha? Ljubav čuda stvara :-)))

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 9:58   |   opcije


biser,daj joj vidi facu,ni baš prevesela...al trpi jadna,šta će ......vjerojatno ga voli.....možda

Autor: janny7   |   23.11.2010. u 10:02   |   opcije


Je, kad cure odgajaju pjesmom "Ljubav je bol", a dečke "Op, curice mala, bil ti meni dala" ;-))

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 10:06   |   opcije


:))))))))))) pozz svima ,posao zove.....vega,vesele me tvoje sličke a i razmišljanja

Autor: janny7   |   23.11.2010. u 10:10   |   opcije


Dodaj komentar