Preslatko! :D
Autor: boooocka | 23.11.2010. u 22:01 | opcije
isti moj šemso pokojni ,
Autor: keruan | 23.11.2010. u 22:03 | opcije
Jesi vidla kak pasonja ima manire, ha? I normalno da onda osvoji mačku! :-))
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 22:03 | opcije
Mačkonja ili pasonja, kero? Hm, ti vrapca, sad mi je tek palo na pamet da je mačka možda mačak, a cucak možda kuja...
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 22:04 | opcije
mačak
Autor: keruan | 23.11.2010. u 22:05 | opcije
Hahaha, možda je to fakat mačak koji voli "malo punije" :D
Autor: boooocka | 23.11.2010. u 22:06 | opcije
Pa sitni muškići obično vole komad žene :-))
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 22:07 | opcije
ajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, kak mi srčeko kuca , uh pa te cicemice i šaponje uvijek su tak slatki da bi ih sve udomila:-)))))))
Autor: biserna | 23.11.2010. u 22:10 | opcije
Ova mica već ima kuću, a ni cuckovina mi ne izgleda kao neki lunjo, nego baš pravi, solidni snubok :-))
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 22:14 | opcije
Eh, ima nešto u tome! :) (moram ići off, mačka mi je šutnula kapi za nos ispod kreveta, pa sad imam dvije opcije-disat na škrge čitavu noć ili se uvući pod krevet)
Autor: boooocka | 23.11.2010. u 22:14 | opcije
ups, ja sam zaboravila da nećuuuuuu više nikakvu novu životinjicu , osim "kornjače":-)
Autor: biserna | 23.11.2010. u 22:20 | opcije
Hm, samo da zadnja ne govori kako su prebrzo ušli u kolotečinu...
Autor: BrightSideOfLife | 23.11.2010. u 22:53 | opcije
Mislim da visoko uzdignuti repovi opovrgavaju takve crne sumnje, Brightice :-))
Autor: vegavega8 | 23.11.2010. u 23:29 | opcije
Slatko. :-)
Autor: wairua | 24.11.2010. u 8:04 | opcije
