Preslatko! :D

Autor: boooocka   |   23.11.2010. u 22:01   |   opcije


isti moj šemso pokojni ,

Autor: keruan   |   23.11.2010. u 22:03   |   opcije


Jesi vidla kak pasonja ima manire, ha? I normalno da onda osvoji mačku! :-))

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 22:03   |   opcije


Mačkonja ili pasonja, kero? Hm, ti vrapca, sad mi je tek palo na pamet da je mačka možda mačak, a cucak možda kuja...

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 22:04   |   opcije


mačak

Autor: keruan   |   23.11.2010. u 22:05   |   opcije


Hahaha, možda je to fakat mačak koji voli "malo punije" :D

Autor: boooocka   |   23.11.2010. u 22:06   |   opcije


Pa sitni muškići obično vole komad žene :-))

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 22:07   |   opcije


ajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, kak mi srčeko kuca , uh pa te cicemice i šaponje uvijek su tak slatki da bi ih sve udomila:-)))))))

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 22:10   |   opcije


Ova mica već ima kuću, a ni cuckovina mi ne izgleda kao neki lunjo, nego baš pravi, solidni snubok :-))

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 22:14   |   opcije


Eh, ima nešto u tome! :) (moram ići off, mačka mi je šutnula kapi za nos ispod kreveta, pa sad imam dvije opcije-disat na škrge čitavu noć ili se uvući pod krevet)

Autor: boooocka   |   23.11.2010. u 22:14   |   opcije


ups, ja sam zaboravila da nećuuuuuu više nikakvu novu životinjicu , osim "kornjače":-)

Autor: biserna   |   23.11.2010. u 22:20   |   opcije


Hm, samo da zadnja ne govori kako su prebrzo ušli u kolotečinu...

Autor: BrightSideOfLife   |   23.11.2010. u 22:53   |   opcije


Mislim da visoko uzdignuti repovi opovrgavaju takve crne sumnje, Brightice :-))

Autor: vegavega8   |   23.11.2010. u 23:29   |   opcije


Slatko. :-)

Autor: wairua   |   24.11.2010. u 8:04   |   opcije


Dodaj komentar