sad ne kuzim je li zjeva ili se zgrazava

Autor: skrivena007   |   24.11.2010. u 20:18   |   opcije


A kaj misliš, što Iskričari imaju za ispovjediti?

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:25   |   opcije


neznam ja ,nisam ih pitala

Autor: skrivena007   |   24.11.2010. u 20:26   |   opcije


Možda si sudjelovala? ;-))

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:27   |   opcije


u cemu hahah ,

Autor: skrivena007   |   24.11.2010. u 20:27   |   opcije


Pa, bar u dopisivanju!

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:28   |   opcije


a cuj ja ti ko svecenin ,sta cujem ne govorim dalje

Autor: skrivena007   |   24.11.2010. u 20:29   |   opcije


"Pitao sam je jel ima MSN, webcam, skype... rekla je da ima... ja sam se skinuo..."

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:29   |   opcije


kad bi pop se ispovjedao, nikom se ne bi spavalo.. kolko li je samo djecaka sjedilo u ovom krilu . a kolko je tek novcica proslo kroz ove ruke :)) . i sretnom mu se zijeva.

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 20:29   |   opcije


Hehe, da, bezobraznice, po tome bi se dao snimiti novi soft serijal "Istinite priče".

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:30   |   opcije


e skrenuli ste s teme

Autor: skrivena007   |   24.11.2010. u 20:32   |   opcije


mozda mi Rvati napravimo takav film.. samo niko nije dovoljno hrabar da bi tu temu dodirnuo..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 20:33   |   opcije


Pa i nismo, skrivena: nije ni čudo da pop zijeva kad mu Iskričar priča o dopisivanju i webcamu, a on drpa mlado meso, zar ne?

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:35   |   opcije


Hehe, možda stari odmahuje: "Ma daj, sinko, nije to ništa!"

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:37   |   opcije


nismo skrenuli s teme, vjerojatno su i jedan i drugi iskricari.. popu sve poznato pa mu se zijeva. sve on to zna, pop je valda premijum a ovaj jado nepremijum, nema love za platit iskri.. a popu drago kaj je smanjena konkurencija

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 20:37   |   opcije


nebi se u ovu debtu ukljucivala

Autor: skrivena007   |   24.11.2010. u 20:39   |   opcije


Zanimljivo! Na Iskrici nitko nije "sveta krava": ni političari, ni bilo tko s estrade, ni doktori, ni učitelji, ni policajci, ni lopovi, ni manijaci, ali svećenici - ne diraj! Tj., ako dirneš - bris!

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:44   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=OQFRgbnpO9E


a zasto uopce uvjek srat po nekom ,zasto nebi malo o ovom gore ,pricali

Autor: skrivena007   |   24.11.2010. u 20:56   |   opcije


fakat. nemrem bilivit, svi se nadju uvredjeni kad se crkvu dira.. ovaj ionako trazi mame na iskri s djecom.. i slicicu djecice :)

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 20:57   |   opcije


Pa tak smo i počeli, ali hebga, sjetili smo se i sranja!

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:58   |   opcije


Meni je jednom uletio jedan raspop... Poslije me neka žena upozorila da taj vrbuje za neku svoju sektu.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 20:58   |   opcije


Ah, dobro, bezobraznice, nikad nije u redu generalizirati... Ali to da je crkva kao institucija, sama po sebi, čista perverzija, pa i grijeh po nekom zdravorazumskom moralu - jest. I baš mi je drago što će konačno i oni morati plaćati porez!

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:00   |   opcije


skrivena, jel da pricamo o Avataru kao jos jednom komercijalnom americkom sranju sa svim novim tehnoloskim efektima ili o temi filma

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:07   |   opcije


Ajmo mi o slici. Nismo još ni dotakli bitne elemente: a) što ovaj ispovijeda; b) zašto pop zijeva; c) je li u redu zijevati dok ti netko povjerava svoju intimu?

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:12   |   opcije


Eh, da, d) sam zaboravila: što će Iskričar dobiti za pokoru?

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:12   |   opcije


a) ovaj prica da mu iskricarka nije dala a potrosio sve pare na izlaske i sad je svorc, b) pop zijeva jerbo mu se spava nakon pijanke, c) u redu je da zijeva dok mu neko prica svoju intimu jer ga to ne interesira pa nije mu frend, d) za pokoru ostavit u skrabici soma eura, bolje potrosit na crkvu neg na iskricarke

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:21   |   opcije


c) to mu je posao .. slusati.. a svi manje vise zijevamo na poslu , kaj ne ?

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:22   |   opcije


nemojte tako ! zaboravljate da u hrvatskoj ima 117 % vjernika katolika , a drugo su agnostici.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:24   |   opcije


Ček malo - potrošiti svu lovu na Iskričarke je grijeh? Ne, ne, ne, ne, ne... Ja mislim da je on neku poslao u materinu kad mu nije odgovorila što je htio, ili je slagao da ima kur*inu od 25 cm... A ni ovo c) me ne zadovoljava: ni meni studenti nisu frendovi, ali da zijevam dok mi povjeravaju svoje intimističke idiotarije, mam bih dobila otkaz. Zato sam razvila tehniku tzv. "Kameno lice".

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:25   |   opcije


Hehe, 117% veliš, po zadnjem popisu stanovništva... A agnostici su ona razlika do 120%?

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:27   |   opcije


Muslimana, pravoslavaca, protestanata i židova, naravno, nema, jel' tak? Svi oni žive u filmovima ;-))

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:27   |   opcije


do 118%

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:28   |   opcije


ostali ne razumiju ništa !

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:29   |   opcije


haha, kaj mislis da bi se iskricar ispovjedil za laganje :)) mozda ti ne bi zijevala licem u lice sa studentom, al ove dijeli ograda.. ovaj moze i s druge strane na iskricarevu pricu i hm... dignuti bijelu oblekicu, staviti rucicu u . boze mi oprosti na pomisao :))

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:29   |   opcije


i apeliram da im se vrati zadarska zračna luka !!

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:30   |   opcije


a valda je i zijeval jer nije bilo nista juicy u prici. to je.. ebiga

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:30   |   opcije


na zadnjem popisu stanovnistva nije bila opcija agnostik

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:33   |   opcije


Eh, da, ti koji niš ne kuže... Cijele kontinente je katolička crkva uspjela privesti spoznaji, a u Hrvatskoj još uvijek neki promilić stanovništva ne kuži kaj treba (u škrabicu)! Moram priznati da ja sa zadovoljstvom živim u stanu koji sam im uspjela "oteti"!

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:34   |   opcije


dodali su kasnije pod pritiskom ateista.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:34   |   opcije


hbk je vrlo ljuta na tebe.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:35   |   opcije


Donekle suosjećam s ispovjednikom... Kad se sjetim čega sam se sve ja naslušala (a sve ispričano senzacionalističkim šapatom), priznajem da je malo toga ostalo što me ne uljuljka u drijemež... Ali ipak, u glavi automatski odmjeravaš kazne i nagrade: dodatni rad (5 očenaša i 3 zdravomarije), etičko povjerenstvo (milodar u škrabicu), pakao na ispitu (donacija)... ;-))

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:37   |   opcije


Who the fuck is hbk?

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:38   |   opcije


je, svi u škrabicu. nemoj da fali za pastoralni prsten.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:39   |   opcije


vega? hrv. bisk. konferencija.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:40   |   opcije


ja stalno govorim da je sve u skrabici. cak i samopouzdanje.. sto punija skrabica, to vise samopuzdanja.. od tud sve pocinje..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:41   |   opcije


a postoji tu neka opcija na netu , sam kreiraj drzavni proracun, nekakva aplikacija .. kad bi se smanjila izdvajanja za vjerske zajednice, puno bi nam ostalo.. niko da shvati

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:44   |   opcije


Aha. Biskupska. Ja sam u nadbiskupijskom stanu... A kad sam na središnjem Dnevniku rekla da me RH prevarila da otkupim STANARSKO PRAVO, a ne VLASNIŠTVO stana, i to nakon što su moji roditelji cijelog života uplaćivali u stambene fondove, a ja cijelog dotadašnjeg radnog staža, te da ću ih vući po svim međunarodnim sudovima, odjednom je ispalo da je stan moj. Jebale ih škrabice! I oslobođenje od poreza. I svi sveci njihovi zaštitnički.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:44   |   opcije


njima bi uzela!?!? pa stvarno si bezobrazna !

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:45   |   opcije


već nam spremaju španjolske čizme, ali nisu dizajnerske.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:47   |   opcije


da, jolly uzela bi vjerskim zajednicima i rvatima u dijaspori.. tad bi mi sirocad ovdje imali.. imas na netu aplikaciju.. ajd vidi.. smanji njima a drugima nis ne diraj, vidi razliku

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:50   |   opcije


dijaspori više nemaš šta uzet. uzeli im turbohrvati 91-92.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:51   |   opcije


Znaš kaj, čini mi se da postotak agnostičara ipak raste... Neki dan sam isto postavila temu, ali baš nimalo povezanu s crkvom, o mački koja brine za slijepog i gluhog starog psa, a završili smo na crkvenim zločinima. Mislim, rulja zbilja treba totalno gladovati da bi prestala vjerovati u spas iz škrabice. Zaključili smo da u RH ima crkva na svake 3 ulice jer je katolicima lakše brinuti za pokoj duše, nego za spokoj duše... A to kaj nema staračkih domova po normalnim cijenama, što nema vrtića (unatoč činjenici da im to pruža izvrsnu priliku za rani i plaćeni marketing!), što nema hospicija, što nema skloništa za beskućnike, što nema... uffff, nemrem više nabrajati od bijesa! A tek kad bih počela nabrajati čega sve crkva IMA, pukla bih!

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 21:52   |   opcije


da nije bilo dijaspore , ne bi bilo ni turbo rvata, pa sad se mora vracat..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 21:54   |   opcije


bog je prvo sebi stvorio bradu !!

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:55   |   opcije


ajde pitaj sad dijasporu raznobojne šuške za spas hrvatske.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 21:56   |   opcije


nisam citala ono o macki, ali bas da crkva mora bit na svakih sto metara , to ne kuzim.. za kaj, za koga. da bi slusali jedna te ista sranja, a recimo da nema prihvata za beskucnike, mozda i te nezbrinute zivotinje. ali crkva se mora sagradit..cemu crkva uci. ne kradi , ne varaj, ne grijesi a oni koji to pricaju su debelo u tome. dodje ti pop tamo oko bozica posvetiti kucu al nema se love, placa nije sjela, a on zeli sto kunica.. a nemam.. i onda sam ja grijesnik..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:00   |   opcije


Sve je to fundaMentalizam... pisala sam o tome (pod vegavega8) pa mi se ne da ponavljati, ali to je trend koji se uvijek javi u kriznim situacijama, kad je prosječnoj (i prosječno neinteligentoj) masi teško prokužiti što se zbiva: onda oni hoće crno-bijeli svijet i strast za svoj izbor. A najlakše je pobuditi strasti kad ocrniš "vanjskog neprijatelja" - niš toliko ne konsolidira snage! Mislim, ja dan-danas nemrem vjerovati da su Hrvati ratovali zbog nekih 1000 godina starih nepravdi! Nemrem da me ubiješ! I nemrem vjerovati da se baš moralo ratovati da bismo sami raspolagali lovom od turizma.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 22:00   |   opcije


jollly, nek ih pita jaca.boli niih za rvacku.. ko je jamio. jamio je.. vis, to bi trebalo sukeru poslat pitanje.. da ga dijaspora spasi

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:01   |   opcije


Bezobraznice, prvog Božića na Iskrici sam popizdila od kičastog licemjerja i cijele večeri sam postala članke, prave, autentične, ali isključivo one s interneta tak da mogu c/p, o crkvenim zločinima, onima dokazanima (isključivo katoličke crkve, da se razumijemo!). Što da ti kažem, unatoč združenim nastojanjima Iskričara da me brže-bolje zguraju na 2. stranicu, još mi je i preostalo materijala, a mislim da sam stavila 20+ postova.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 22:02   |   opcije


vega ! da li se zezaš ili ti to ozbiljno ? lova od turizma ? kao beograd uzeo sve a nama mrvice. ma daj!
pa nemožeš opljačkat vlastiti narod bez rata. to je vrijedilo za sve 3 države.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 22:04   |   opcije


Kad je rat počeo ja sam imala 30 godina i smrtno bolesnog muža. Nasjela sam, hebga! Iako mi je bilo jako sumnjivo kad sam došla u izborni stožer buniti se jer mi nisu došli doma da muž može glasati, a neki HDZ-ovski bikonja, onak fino utovljen i crven u licu, lijepo meni veli, "A slušajte, gospođo, ako je on tako jako bolestan i nemoćan, onda NAMA njego glas i nije važan..." Ali NJEMU je važan, odgovorila sam, obećala mu da ću srušiti izbore u Dubravi (tamo smo stanovali) i nazvala Radio 101. U 19:05 su ipak došli po taj "nevažan" glas. A ja se posvetila mužu, a ne politici. Danas mislim da sam ipak trebala smoći snage i za politiku... Možda i bih da mi je katolička crkva, npr., malo pomogla oko muža. Kad već RH u nastanku nije.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 22:09   |   opcije


a ja sam mislio da su gospoda iz hdza nabacila kilažu tek kasnije, kad im je krenulo.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 22:14   |   opcije


jolly, lova od turizma je dovoljna da bi bio nekakav rast u ovom kvartalu, a di su ostali kvartali, nema industrije, nema proizvodnje, sve se zasniva na trgovini, a porast potrosnje u trgovini radi nevjerojatnih snizenja nemre bananu drzavu odvest u napredak. jer. opet pitanje. koji su ti kupci koji pune shoping centre.. i koji kupuju. oni iz banaka i t coma i slicno. to su isti.. zato je i porast trgovine. porast potrosnje. ali industirija pada.. toga nema..i dok ljudi ne izadju na ulice i ne smaknu ono smece od sive glave i onog debelog morza ne moze bit nit napretka...

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:14   |   opcije


Moj stari pas hitno mora pišati! Ali brzo se vratimo :-)))

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 22:16   |   opcije


pustti peseka da se i pokaka.. na rv... i na crkvu..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:20   |   opcije


svega sam ja svjestan.pa i drugi. ali letargija čini svoje. hrvati su izdušili u periodu 91-95. ne diže im se nova revolucija u tako kratkom periodu. i nismo još takli dno dna.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 22:22   |   opcije


Elem, da se identificiram, vjernica nisam (nisam ni krštena), ali ovakvi su mi stavovi mrski jednako onoliko koliko su mi u vrijeme rata bili domaći nam antisrpski. Evo, dižem svoj glas u ime svih zdravih, normalnih, inteligentnih, dobronamjernih, poštenih i svakome spremnih pomoći vjernika i svećenika!

Autor: BrightSideOfLife   |   24.11.2010. u 22:30   |   opcije


takli smo mi dno dna orkad nas hdz vodi i kamenjarski poduzetnici ioni s takvim korjenima.. ja sam bila hrvat onda kad niko nije smio rec da je hrvat, ali sad bi se rado deklalirala pod tunguzijac.gadi mi se ova krpa s grbom

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:31   |   opcije


brighet , a kak bi ti pomogla vjernicima i svecenicima.. postoje vjere. kupis si neku knjigu i citas.. ali svecenicima ? njima treba pomoc u kunama.. kak i meni,,, aj meni pomozi haha

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:34   |   opcije


Nisi, bezobrazna, dobro pročitala što sam napisala glede pomoći.

Autor: BrightSideOfLife   |   24.11.2010. u 22:36   |   opcije


ni zastava ni grb nisu ništa krivi. moji su momci ginuli za to a ne za ove idiote kojima moraš gurnit prst u guzicu da im svežeš kravatu. nažalost.preveliku.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 22:37   |   opcije


jolly, ko se izdusio? ko je bio u ratu ? klinci nafukativni, zatvorenici , i oni koji nisu imali posla.. u zagrebu.. ostali su bili pod radnom obvezom.. a ovi koji su otisli borili se za tudjmana i hdz ,bilo je bitno da mi imamo rvacku drzavu,,,zastavu.. krpu s kojom si guzicu mozes obrisat

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:39   |   opcije


da, ginuli su momci, onda nisu znali. bilo je nas pametnih koji smo znali . jebiga. sad vidite

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:40   |   opcije


Vratismo se pseto i ja, nikoga nismo popišali, ali smo se na povratku nabili na bicikl sina jednog 30-godišnjeg poduzetnika koji ima love za stan od 130 kvadrata (koji nije stekao doprinosima i borbom s nadbiskupijom) i četvero djece... Uz to mu, naravno, ide i prateća kultura, koju svojski prenosi i na svoju djecu. Uz mobitel vječno zalijepljen za uho.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 22:46   |   opcije


jolly popusio si, kaj nisi odmahi shvatio.. nije ti bilo jasno da titov general nemre donjet dobro, u nazorovoj , u vili, a sve m godine kakti momunisticke vladavine nije pala vlas s glave.. i mali je tudji bio ugrozen hehe..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:47   |   opcije


jesam, bio sam. i dobro sam vidio ko je bio samnom. sve momci bolji od boljeg.nije nam bilo do politike nego do odbrane. ma da ne lupam previše. ali bilo je i žgadije, istina, ti su se motali oko ovih političara, generala itd.
nemojmo umanjivat žrtve. da su nas zajebali ,jesu. ali nema drugog puta. meni dosta i previše.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 22:48   |   opcije


e jebiga, produktivna setnja. bolja neg dve godina iskricarenja :)

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:49   |   opcije


ako ništa drugo, tamo sam doznao puno toga o sebi. i svidjelo mi se.

Autor: -jollyjumper-   |   24.11.2010. u 22:53   |   opcije


momci su bili ok al ste se svi borili za politiiku gospodina franje tudjmena pocasnog precjednika fk partizan.. koji ima jos i zeta srboljuba. pa o cem govorimo.. trebao je neko postavit bombu kad su se nasli on, bosanac i milos i dignut ih u zrak.

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 22:54   |   opcije


Nakon bitke su svi generali, bezobraznice... Nego, nisam replicirala Brightici - tu bitka još traje. I nije mi jasno kako itko može stati na stranu ljudi koji se dobrovoljno zapošljavaju u zločinačkoj organizaciji? Mislim, za to moraš biti ili totalni idiot, ili koristoljubivi idiot ili totalno cinični idiot.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 22:58   |   opcije


Vega, govoriš upravo kao nekad HOS-ovci Feralovcima....

Autor: BrightSideOfLife   |   24.11.2010. u 23:03   |   opcije


Srećom ili nažalost, moram u off. Rado nastavim uživo, borbeno i s argumentima, ak treba dok se ne počupamo!... :-)

Autor: BrightSideOfLife   |   24.11.2010. u 23:07   |   opcije


ne kuzim ni ja to.. pomoc za sto . vjera je stvar osobnog pojedinca.. zasto pomoc pri tome..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 23:08   |   opcije


O, bezobrazna, govorila sam o vjernicima i svećenicima koji su uvijek spremni pomoći svima kojima je pomoć potrebna! Žišku sad?

Autor: BrightSideOfLife   |   24.11.2010. u 23:10   |   opcije


Brightice, pojma nemam što su HOSovci govorili Feralovcima, ali znam da nacionalnost i vjeru ne biraš, nego dobiješ, dok svećenik postaješ svojom odlukom. Tako da uopće ne vidim smisla u tvojoj prispodobi.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 23:11   |   opcije


Vjernike ne diram, ali svećenicima ne vjerujem ni kad "pomažu" - uostalom, za to su plaćeni, bez poreza i bez doprinosa, iz svih džepova u ovoj državi.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 23:12   |   opcije


a crkva je zlocinacka organizacija ko i adeze... jedni drugima potpomazu.. i tako je nastala i banana drzava u kojoj drzava ima svoju mafiju potpomognutu crkvom..i jedni i drugi su nedodirljivi

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 23:12   |   opcije


http://proracunskikalkulator.com/?gclid=CMab3va-uqUCFcUXzQod4mG3Zw#3189ab22
713e8ef2ae1774fba4886400

samo odjebat vjerske zajednice..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 23:24   |   opcije


Ma, tko ih jebe... Ufff, samo da ih je izvući iz džepa! Idem staviti neko besplatno živniče na blog :-))

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 23:35   |   opcije


stavi nekog siromasnog stakora.. tak su i svi tu..

Autor: valtervuk1   |   24.11.2010. u 23:39   |   opcije


Dodaj komentar