sad ne kuzim je li zjeva ili se zgrazava
Autor: skrivena007 | 24.11.2010. u 20:18 | opcije
A kaj misliš, što Iskričari imaju za ispovjediti?
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:25 | opcije
neznam ja ,nisam ih pitala
Autor: skrivena007 | 24.11.2010. u 20:26 | opcije
Možda si sudjelovala? ;-))
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:27 | opcije
u cemu hahah ,
Autor: skrivena007 | 24.11.2010. u 20:27 | opcije
Pa, bar u dopisivanju!
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:28 | opcije
a cuj ja ti ko svecenin ,sta cujem ne govorim dalje
Autor: skrivena007 | 24.11.2010. u 20:29 | opcije
"Pitao sam je jel ima MSN, webcam, skype... rekla je da ima... ja sam se skinuo..."
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:29 | opcije
kad bi pop se ispovjedao, nikom se ne bi spavalo.. kolko li je samo djecaka sjedilo u ovom krilu . a kolko je tek novcica proslo kroz ove ruke :)) . i sretnom mu se zijeva.
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 20:29 | opcije
Hehe, da, bezobraznice, po tome bi se dao snimiti novi soft serijal "Istinite priče".
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:30 | opcije
e skrenuli ste s teme
Autor: skrivena007 | 24.11.2010. u 20:32 | opcije
mozda mi Rvati napravimo takav film.. samo niko nije dovoljno hrabar da bi tu temu dodirnuo..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 20:33 | opcije
Pa i nismo, skrivena: nije ni čudo da pop zijeva kad mu Iskričar priča o dopisivanju i webcamu, a on drpa mlado meso, zar ne?
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:35 | opcije
Hehe, možda stari odmahuje: "Ma daj, sinko, nije to ništa!"
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:37 | opcije
nismo skrenuli s teme, vjerojatno su i jedan i drugi iskricari.. popu sve poznato pa mu se zijeva. sve on to zna, pop je valda premijum a ovaj jado nepremijum, nema love za platit iskri.. a popu drago kaj je smanjena konkurencija
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 20:37 | opcije
nebi se u ovu debtu ukljucivala
Autor: skrivena007 | 24.11.2010. u 20:39 | opcije
Zanimljivo! Na Iskrici nitko nije "sveta krava": ni političari, ni bilo tko s estrade, ni doktori, ni učitelji, ni policajci, ni lopovi, ni manijaci, ali svećenici - ne diraj! Tj., ako dirneš - bris!
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:44 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=OQFRgbnpO9E
a zasto uopce uvjek srat po nekom ,zasto nebi malo o ovom gore ,pricali
Autor: skrivena007 | 24.11.2010. u 20:56 | opcije
fakat. nemrem bilivit, svi se nadju uvredjeni kad se crkvu dira.. ovaj ionako trazi mame na iskri s djecom.. i slicicu djecice :)
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 20:57 | opcije
Pa tak smo i počeli, ali hebga, sjetili smo se i sranja!
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:58 | opcije
Meni je jednom uletio jedan raspop... Poslije me neka žena upozorila da taj vrbuje za neku svoju sektu.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 20:58 | opcije
Ah, dobro, bezobraznice, nikad nije u redu generalizirati... Ali to da je crkva kao institucija, sama po sebi, čista perverzija, pa i grijeh po nekom zdravorazumskom moralu - jest. I baš mi je drago što će konačno i oni morati plaćati porez!
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:00 | opcije
skrivena, jel da pricamo o Avataru kao jos jednom komercijalnom americkom sranju sa svim novim tehnoloskim efektima ili o temi filma
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:07 | opcije
Ajmo mi o slici. Nismo još ni dotakli bitne elemente: a) što ovaj ispovijeda; b) zašto pop zijeva; c) je li u redu zijevati dok ti netko povjerava svoju intimu?
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:12 | opcije
Eh, da, d) sam zaboravila: što će Iskričar dobiti za pokoru?
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:12 | opcije
a) ovaj prica da mu iskricarka nije dala a potrosio sve pare na izlaske i sad je svorc, b) pop zijeva jerbo mu se spava nakon pijanke, c) u redu je da zijeva dok mu neko prica svoju intimu jer ga to ne interesira pa nije mu frend, d) za pokoru ostavit u skrabici soma eura, bolje potrosit na crkvu neg na iskricarke
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:21 | opcije
c) to mu je posao .. slusati.. a svi manje vise zijevamo na poslu , kaj ne ?
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:22 | opcije
nemojte tako ! zaboravljate da u hrvatskoj ima 117 % vjernika katolika , a drugo su agnostici.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:24 | opcije
Ček malo - potrošiti svu lovu na Iskričarke je grijeh? Ne, ne, ne, ne, ne... Ja mislim da je on neku poslao u materinu kad mu nije odgovorila što je htio, ili je slagao da ima kur*inu od 25 cm... A ni ovo c) me ne zadovoljava: ni meni studenti nisu frendovi, ali da zijevam dok mi povjeravaju svoje intimističke idiotarije, mam bih dobila otkaz. Zato sam razvila tehniku tzv. "Kameno lice".
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:25 | opcije
Hehe, 117% veliš, po zadnjem popisu stanovništva... A agnostici su ona razlika do 120%?
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:27 | opcije
Muslimana, pravoslavaca, protestanata i židova, naravno, nema, jel' tak? Svi oni žive u filmovima ;-))
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:27 | opcije
do 118%
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:28 | opcije
ostali ne razumiju ništa !
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:29 | opcije
haha, kaj mislis da bi se iskricar ispovjedil za laganje :)) mozda ti ne bi zijevala licem u lice sa studentom, al ove dijeli ograda.. ovaj moze i s druge strane na iskricarevu pricu i hm... dignuti bijelu oblekicu, staviti rucicu u . boze mi oprosti na pomisao :))
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:29 | opcije
i apeliram da im se vrati zadarska zračna luka !!
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:30 | opcije
a valda je i zijeval jer nije bilo nista juicy u prici. to je.. ebiga
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:30 | opcije
na zadnjem popisu stanovnistva nije bila opcija agnostik
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:33 | opcije
Eh, da, ti koji niš ne kuže... Cijele kontinente je katolička crkva uspjela privesti spoznaji, a u Hrvatskoj još uvijek neki promilić stanovništva ne kuži kaj treba (u škrabicu)! Moram priznati da ja sa zadovoljstvom živim u stanu koji sam im uspjela "oteti"!
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:34 | opcije
dodali su kasnije pod pritiskom ateista.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:34 | opcije
hbk je vrlo ljuta na tebe.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:35 | opcije
Donekle suosjećam s ispovjednikom... Kad se sjetim čega sam se sve ja naslušala (a sve ispričano senzacionalističkim šapatom), priznajem da je malo toga ostalo što me ne uljuljka u drijemež... Ali ipak, u glavi automatski odmjeravaš kazne i nagrade: dodatni rad (5 očenaša i 3 zdravomarije), etičko povjerenstvo (milodar u škrabicu), pakao na ispitu (donacija)... ;-))
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:37 | opcije
Who the fuck is hbk?
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:38 | opcije
je, svi u škrabicu. nemoj da fali za pastoralni prsten.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:39 | opcije
vega? hrv. bisk. konferencija.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:40 | opcije
ja stalno govorim da je sve u skrabici. cak i samopouzdanje.. sto punija skrabica, to vise samopuzdanja.. od tud sve pocinje..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:41 | opcije
a postoji tu neka opcija na netu , sam kreiraj drzavni proracun, nekakva aplikacija .. kad bi se smanjila izdvajanja za vjerske zajednice, puno bi nam ostalo.. niko da shvati
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:44 | opcije
Aha. Biskupska. Ja sam u nadbiskupijskom stanu... A kad sam na središnjem Dnevniku rekla da me RH prevarila da otkupim STANARSKO PRAVO, a ne VLASNIŠTVO stana, i to nakon što su moji roditelji cijelog života uplaćivali u stambene fondove, a ja cijelog dotadašnjeg radnog staža, te da ću ih vući po svim međunarodnim sudovima, odjednom je ispalo da je stan moj. Jebale ih škrabice! I oslobođenje od poreza. I svi sveci njihovi zaštitnički.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:44 | opcije
njima bi uzela!?!? pa stvarno si bezobrazna !
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:45 | opcije
već nam spremaju španjolske čizme, ali nisu dizajnerske.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:47 | opcije
da, jolly uzela bi vjerskim zajednicima i rvatima u dijaspori.. tad bi mi sirocad ovdje imali.. imas na netu aplikaciju.. ajd vidi.. smanji njima a drugima nis ne diraj, vidi razliku
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:50 | opcije
dijaspori više nemaš šta uzet. uzeli im turbohrvati 91-92.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:51 | opcije
Znaš kaj, čini mi se da postotak agnostičara ipak raste... Neki dan sam isto postavila temu, ali baš nimalo povezanu s crkvom, o mački koja brine za slijepog i gluhog starog psa, a završili smo na crkvenim zločinima. Mislim, rulja zbilja treba totalno gladovati da bi prestala vjerovati u spas iz škrabice. Zaključili smo da u RH ima crkva na svake 3 ulice jer je katolicima lakše brinuti za pokoj duše, nego za spokoj duše... A to kaj nema staračkih domova po normalnim cijenama, što nema vrtića (unatoč činjenici da im to pruža izvrsnu priliku za rani i plaćeni marketing!), što nema hospicija, što nema skloništa za beskućnike, što nema... uffff, nemrem više nabrajati od bijesa! A tek kad bih počela nabrajati čega sve crkva IMA, pukla bih!
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 21:52 | opcije
da nije bilo dijaspore , ne bi bilo ni turbo rvata, pa sad se mora vracat..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 21:54 | opcije
bog je prvo sebi stvorio bradu !!
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:55 | opcije
ajde pitaj sad dijasporu raznobojne šuške za spas hrvatske.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 21:56 | opcije
nisam citala ono o macki, ali bas da crkva mora bit na svakih sto metara , to ne kuzim.. za kaj, za koga. da bi slusali jedna te ista sranja, a recimo da nema prihvata za beskucnike, mozda i te nezbrinute zivotinje. ali crkva se mora sagradit..cemu crkva uci. ne kradi , ne varaj, ne grijesi a oni koji to pricaju su debelo u tome. dodje ti pop tamo oko bozica posvetiti kucu al nema se love, placa nije sjela, a on zeli sto kunica.. a nemam.. i onda sam ja grijesnik..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:00 | opcije
Sve je to fundaMentalizam... pisala sam o tome (pod vegavega8) pa mi se ne da ponavljati, ali to je trend koji se uvijek javi u kriznim situacijama, kad je prosječnoj (i prosječno neinteligentoj) masi teško prokužiti što se zbiva: onda oni hoće crno-bijeli svijet i strast za svoj izbor. A najlakše je pobuditi strasti kad ocrniš "vanjskog neprijatelja" - niš toliko ne konsolidira snage! Mislim, ja dan-danas nemrem vjerovati da su Hrvati ratovali zbog nekih 1000 godina starih nepravdi! Nemrem da me ubiješ! I nemrem vjerovati da se baš moralo ratovati da bismo sami raspolagali lovom od turizma.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 22:00 | opcije
jollly, nek ih pita jaca.boli niih za rvacku.. ko je jamio. jamio je.. vis, to bi trebalo sukeru poslat pitanje.. da ga dijaspora spasi
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:01 | opcije
Bezobraznice, prvog Božića na Iskrici sam popizdila od kičastog licemjerja i cijele večeri sam postala članke, prave, autentične, ali isključivo one s interneta tak da mogu c/p, o crkvenim zločinima, onima dokazanima (isključivo katoličke crkve, da se razumijemo!). Što da ti kažem, unatoč združenim nastojanjima Iskričara da me brže-bolje zguraju na 2. stranicu, još mi je i preostalo materijala, a mislim da sam stavila 20+ postova.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 22:02 | opcije
vega ! da li se zezaš ili ti to ozbiljno ? lova od turizma ? kao beograd uzeo sve a nama mrvice. ma daj!
pa nemožeš opljačkat vlastiti narod bez rata. to je vrijedilo za sve 3 države.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 22:04 | opcije
Kad je rat počeo ja sam imala 30 godina i smrtno bolesnog muža. Nasjela sam, hebga! Iako mi je bilo jako sumnjivo kad sam došla u izborni stožer buniti se jer mi nisu došli doma da muž može glasati, a neki HDZ-ovski bikonja, onak fino utovljen i crven u licu, lijepo meni veli, "A slušajte, gospođo, ako je on tako jako bolestan i nemoćan, onda NAMA njego glas i nije važan..." Ali NJEMU je važan, odgovorila sam, obećala mu da ću srušiti izbore u Dubravi (tamo smo stanovali) i nazvala Radio 101. U 19:05 su ipak došli po taj "nevažan" glas. A ja se posvetila mužu, a ne politici. Danas mislim da sam ipak trebala smoći snage i za politiku... Možda i bih da mi je katolička crkva, npr., malo pomogla oko muža. Kad već RH u nastanku nije.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 22:09 | opcije
a ja sam mislio da su gospoda iz hdza nabacila kilažu tek kasnije, kad im je krenulo.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 22:14 | opcije
jolly, lova od turizma je dovoljna da bi bio nekakav rast u ovom kvartalu, a di su ostali kvartali, nema industrije, nema proizvodnje, sve se zasniva na trgovini, a porast potrosnje u trgovini radi nevjerojatnih snizenja nemre bananu drzavu odvest u napredak. jer. opet pitanje. koji su ti kupci koji pune shoping centre.. i koji kupuju. oni iz banaka i t coma i slicno. to su isti.. zato je i porast trgovine. porast potrosnje. ali industirija pada.. toga nema..i dok ljudi ne izadju na ulice i ne smaknu ono smece od sive glave i onog debelog morza ne moze bit nit napretka...
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:14 | opcije
Moj stari pas hitno mora pišati! Ali brzo se vratimo :-)))
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 22:16 | opcije
pustti peseka da se i pokaka.. na rv... i na crkvu..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:20 | opcije
svega sam ja svjestan.pa i drugi. ali letargija čini svoje. hrvati su izdušili u periodu 91-95. ne diže im se nova revolucija u tako kratkom periodu. i nismo još takli dno dna.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 22:22 | opcije
Elem, da se identificiram, vjernica nisam (nisam ni krštena), ali ovakvi su mi stavovi mrski jednako onoliko koliko su mi u vrijeme rata bili domaći nam antisrpski. Evo, dižem svoj glas u ime svih zdravih, normalnih, inteligentnih, dobronamjernih, poštenih i svakome spremnih pomoći vjernika i svećenika!
Autor: BrightSideOfLife | 24.11.2010. u 22:30 | opcije
takli smo mi dno dna orkad nas hdz vodi i kamenjarski poduzetnici ioni s takvim korjenima.. ja sam bila hrvat onda kad niko nije smio rec da je hrvat, ali sad bi se rado deklalirala pod tunguzijac.gadi mi se ova krpa s grbom
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:31 | opcije
brighet , a kak bi ti pomogla vjernicima i svecenicima.. postoje vjere. kupis si neku knjigu i citas.. ali svecenicima ? njima treba pomoc u kunama.. kak i meni,,, aj meni pomozi haha
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:34 | opcije
Nisi, bezobrazna, dobro pročitala što sam napisala glede pomoći.
Autor: BrightSideOfLife | 24.11.2010. u 22:36 | opcije
ni zastava ni grb nisu ništa krivi. moji su momci ginuli za to a ne za ove idiote kojima moraš gurnit prst u guzicu da im svežeš kravatu. nažalost.preveliku.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 22:37 | opcije
jolly, ko se izdusio? ko je bio u ratu ? klinci nafukativni, zatvorenici , i oni koji nisu imali posla.. u zagrebu.. ostali su bili pod radnom obvezom.. a ovi koji su otisli borili se za tudjmana i hdz ,bilo je bitno da mi imamo rvacku drzavu,,,zastavu.. krpu s kojom si guzicu mozes obrisat
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:39 | opcije
da, ginuli su momci, onda nisu znali. bilo je nas pametnih koji smo znali . jebiga. sad vidite
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:40 | opcije
Vratismo se pseto i ja, nikoga nismo popišali, ali smo se na povratku nabili na bicikl sina jednog 30-godišnjeg poduzetnika koji ima love za stan od 130 kvadrata (koji nije stekao doprinosima i borbom s nadbiskupijom) i četvero djece... Uz to mu, naravno, ide i prateća kultura, koju svojski prenosi i na svoju djecu. Uz mobitel vječno zalijepljen za uho.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 22:46 | opcije
jolly popusio si, kaj nisi odmahi shvatio.. nije ti bilo jasno da titov general nemre donjet dobro, u nazorovoj , u vili, a sve m godine kakti momunisticke vladavine nije pala vlas s glave.. i mali je tudji bio ugrozen hehe..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:47 | opcije
jesam, bio sam. i dobro sam vidio ko je bio samnom. sve momci bolji od boljeg.nije nam bilo do politike nego do odbrane. ma da ne lupam previše. ali bilo je i žgadije, istina, ti su se motali oko ovih političara, generala itd.
nemojmo umanjivat žrtve. da su nas zajebali ,jesu. ali nema drugog puta. meni dosta i previše.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 22:48 | opcije
e jebiga, produktivna setnja. bolja neg dve godina iskricarenja :)
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:49 | opcije
ako ništa drugo, tamo sam doznao puno toga o sebi. i svidjelo mi se.
Autor: -jollyjumper- | 24.11.2010. u 22:53 | opcije
momci su bili ok al ste se svi borili za politiiku gospodina franje tudjmena pocasnog precjednika fk partizan.. koji ima jos i zeta srboljuba. pa o cem govorimo.. trebao je neko postavit bombu kad su se nasli on, bosanac i milos i dignut ih u zrak.
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 22:54 | opcije
Nakon bitke su svi generali, bezobraznice... Nego, nisam replicirala Brightici - tu bitka još traje. I nije mi jasno kako itko može stati na stranu ljudi koji se dobrovoljno zapošljavaju u zločinačkoj organizaciji? Mislim, za to moraš biti ili totalni idiot, ili koristoljubivi idiot ili totalno cinični idiot.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 22:58 | opcije
Vega, govoriš upravo kao nekad HOS-ovci Feralovcima....
Autor: BrightSideOfLife | 24.11.2010. u 23:03 | opcije
Srećom ili nažalost, moram u off. Rado nastavim uživo, borbeno i s argumentima, ak treba dok se ne počupamo!... :-)
Autor: BrightSideOfLife | 24.11.2010. u 23:07 | opcije
ne kuzim ni ja to.. pomoc za sto . vjera je stvar osobnog pojedinca.. zasto pomoc pri tome..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 23:08 | opcije
O, bezobrazna, govorila sam o vjernicima i svećenicima koji su uvijek spremni pomoći svima kojima je pomoć potrebna! Žišku sad?
Autor: BrightSideOfLife | 24.11.2010. u 23:10 | opcije
Brightice, pojma nemam što su HOSovci govorili Feralovcima, ali znam da nacionalnost i vjeru ne biraš, nego dobiješ, dok svećenik postaješ svojom odlukom. Tako da uopće ne vidim smisla u tvojoj prispodobi.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 23:11 | opcije
Vjernike ne diram, ali svećenicima ne vjerujem ni kad "pomažu" - uostalom, za to su plaćeni, bez poreza i bez doprinosa, iz svih džepova u ovoj državi.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 23:12 | opcije
a crkva je zlocinacka organizacija ko i adeze... jedni drugima potpomazu.. i tako je nastala i banana drzava u kojoj drzava ima svoju mafiju potpomognutu crkvom..i jedni i drugi su nedodirljivi
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 23:12 | opcije
http://proracunskikalkulator.com/?gclid=CMab3va-uqUCFcUXzQod4mG3Zw#3189ab22
713e8ef2ae1774fba4886400
samo odjebat vjerske zajednice..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 23:24 | opcije
Ma, tko ih jebe... Ufff, samo da ih je izvući iz džepa! Idem staviti neko besplatno živniče na blog :-))
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 23:35 | opcije
stavi nekog siromasnog stakora.. tak su i svi tu..
Autor: valtervuk1 | 24.11.2010. u 23:39 | opcije
