da ti bolje rucicu odgrizem hehe... i progutam..
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 23:45 | opcije
A ne znam baš... Ovaj donji kao da se klima.
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 23:46 | opcije
fakat, ovaj nemre ugrist ni kruh, treba mu zubar. bezopasna mica maca. ovaj je decec opasniji
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 23:52 | opcije
A sirotoj mici-maci nitko nikad nije skidao kamenac - pogle kak su joj zubi žuti! MOžda je klinjo budući stomatolog?
Autor: vegavega8 | 24.11.2010. u 23:54 | opcije
treba se ucit od malih nogu, tu je lova, u stomatologiji, zna on
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 23:56 | opcije
treba se ucit od malih nogu, il lopta il stomatologija.. il nekretnine (al te slike nema). tu je izvor srece :)
Autor: bezobrazna01 | 24.11.2010. u 23:58 | opcije
Znaš kaj, nije sve u lovi! Možda nam ipak i crkva i država žele poručiti tu bitnu istinu, ha? ;-)) Joj, gibam u krpe, jerbo ja bez love ipak nemrem - sutra moram nekaj i zaraditi. Laka ti noć :-))
Autor: vegavega8 | 25.11.2010. u 0:01 | opcije
zele nam porucit istinu oni koji imaju. sve je u lovi... :) laku noc
Autor: bezobrazna01 | 25.11.2010. u 0:02 | opcije
