da ti bolje rucicu odgrizem hehe... i progutam..

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 23:45   |   opcije


A ne znam baš... Ovaj donji kao da se klima.

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 23:46   |   opcije


fakat, ovaj nemre ugrist ni kruh, treba mu zubar. bezopasna mica maca. ovaj je decec opasniji

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 23:52   |   opcije


A sirotoj mici-maci nitko nikad nije skidao kamenac - pogle kak su joj zubi žuti! MOžda je klinjo budući stomatolog?

Autor: vegavega8   |   24.11.2010. u 23:54   |   opcije


treba se ucit od malih nogu, tu je lova, u stomatologiji, zna on

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 23:56   |   opcije


treba se ucit od malih nogu, il lopta il stomatologija.. il nekretnine (al te slike nema). tu je izvor srece :)

Autor: bezobrazna01   |   24.11.2010. u 23:58   |   opcije


Znaš kaj, nije sve u lovi! Možda nam ipak i crkva i država žele poručiti tu bitnu istinu, ha? ;-)) Joj, gibam u krpe, jerbo ja bez love ipak nemrem - sutra moram nekaj i zaraditi. Laka ti noć :-))

Autor: vegavega8   |   25.11.2010. u 0:01   |   opcije


zele nam porucit istinu oni koji imaju. sve je u lovi... :) laku noc

Autor: bezobrazna01   |   25.11.2010. u 0:02   |   opcije


Dodaj komentar