kako nevino i slatko...dva dobra prijatelja:)

Autor: trazimtejesitu   |   25.11.2010. u 23:45   |   opcije


idem još maxa van odvest jer nismo večeras bili..pa u krevet..laka ti noć:)

Autor: trazimtejesitu   |   25.11.2010. u 23:46   |   opcije


Je. Ovo je slika koja može odrediti cijeli život. I nema veze što su oblaci na obzoru, on ima svoj trenutak na suncu, on ima svoju mačku, on ima svoju ogradu koja ga ne ograđuje nego drži... Genijalna fotka! Laka noć i tebi i Maksonji :-))))

Autor: vegavega8   |   25.11.2010. u 23:51   |   opcije


Dodaj komentar