VIKEND!

26.11.2010. u 9:43   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

...e on izgleda ko da nije samo vikend u pitanju!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   26.11.2010. u 9:44   |   opcije


A u vikendu raznorazne poslastice!

Autor: vegavega8   |   26.11.2010. u 9:49   |   opcije


jel mali napada..ili samo bezbrižno..trčkara? :)

Autor: pa_huljica   |   26.11.2010. u 9:52   |   opcije


velike kosti.....keksića malo, komad mesa....i mala bijela pudlica iz susjedne ulice!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   26.11.2010. u 9:52   |   opcije


Mali trči svojem cilju, upiljio oči i ne skida ih s njega. Genijalan mi je taj pogled prepun optimističnog očekivanja :-))

Autor: vegavega8   |   26.11.2010. u 9:55   |   opcije


a meni se čini..da je ugledao svoj pljen..i ne ispušta ga iz vidokruga...hehe

Autor: pa_huljica   |   26.11.2010. u 9:56   |   opcije


Ja bih rekla da je "plijen" neka poslastica u ruci vlasnika, pahuljice :-))

Autor: vegavega8   |   26.11.2010. u 9:58   |   opcije


Ne bi njemu jezičina ovaka mlatarala da nešto vreba - morao bi je uvući, zbog koncentracije.

Autor: vegavega8   |   26.11.2010. u 9:59   |   opcije


malo se oznojio... :))

Autor: pa_huljica   |   26.11.2010. u 10:01   |   opcije


Je. I slinci mu pršte

Autor: vegavega8   |   26.11.2010. u 10:02   |   opcije


Dodaj komentar