...e on izgleda ko da nije samo vikend u pitanju!!!
Autor: cistaticatraziauto | 26.11.2010. u 9:44 | opcije
A u vikendu raznorazne poslastice!
Autor: vegavega8 | 26.11.2010. u 9:49 | opcije
jel mali napada..ili samo bezbrižno..trčkara? :)
Autor: pa_huljica | 26.11.2010. u 9:52 | opcije
velike kosti.....keksića malo, komad mesa....i mala bijela pudlica iz susjedne ulice!!!
Autor: cistaticatraziauto | 26.11.2010. u 9:52 | opcije
Mali trči svojem cilju, upiljio oči i ne skida ih s njega. Genijalan mi je taj pogled prepun optimističnog očekivanja :-))
Autor: vegavega8 | 26.11.2010. u 9:55 | opcije
a meni se čini..da je ugledao svoj pljen..i ne ispušta ga iz vidokruga...hehe
Autor: pa_huljica | 26.11.2010. u 9:56 | opcije
Ja bih rekla da je "plijen" neka poslastica u ruci vlasnika, pahuljice :-))
Autor: vegavega8 | 26.11.2010. u 9:58 | opcije
Ne bi njemu jezičina ovaka mlatarala da nešto vreba - morao bi je uvući, zbog koncentracije.
Autor: vegavega8 | 26.11.2010. u 9:59 | opcije
malo se oznojio... :))
Autor: pa_huljica | 26.11.2010. u 10:01 | opcije
Je. I slinci mu pršte
Autor: vegavega8 | 26.11.2010. u 10:02 | opcije
