a haha,ma strava.. :o)
Autor: lotteria | 26.11.2010. u 22:54 | opcije
Zašto strava? Ja bih rekla, potreba za spoznajom :-)))
Autor: vegavega8 | 26.11.2010. u 22:59 | opcije
maca bi samo sapicama zeljela milovati golo tijelo dugokosog bradonje... neki koji nemaju interneta i slika iskricara, pale se i na ove
Autor: bezobrazna01 | 26.11.2010. u 23:05 | opcije
Bezobraznice, aj, nemojmo sad brkati CATolice i Iskričare - mislim da ova catolica samo provjerava je li to na zidu jestivo :-))
Autor: vegavega8 | 26.11.2010. u 23:12 | opcije
Ovo mi se čini dubokomilsleni i dalekosmisleni blog :)))) najbolje bi bi bilo da ga se izbriše....da ne talasa...
Autor: apsolutnih101 | 26.11.2010. u 23:51 | opcije
Šta se Božić više prbližava to je nervoza veća i potreba da se sere po svetinjama ljudi koji nisu izgubili svaku nadu u životu kao ti.
Autor: crnooki37 | 27.11.2010. u 10:01 | opcije
