CATolic

26.11.2010. u 22:52   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

a haha,ma strava.. :o)

Autor: lotteria   |   26.11.2010. u 22:54   |   opcije


Zašto strava? Ja bih rekla, potreba za spoznajom :-)))

Autor: vegavega8   |   26.11.2010. u 22:59   |   opcije


maca bi samo sapicama zeljela milovati golo tijelo dugokosog bradonje... neki koji nemaju interneta i slika iskricara, pale se i na ove

Autor: bezobrazna01   |   26.11.2010. u 23:05   |   opcije


Bezobraznice, aj, nemojmo sad brkati CATolice i Iskričare - mislim da ova catolica samo provjerava je li to na zidu jestivo :-))

Autor: vegavega8   |   26.11.2010. u 23:12   |   opcije


Ovo mi se čini dubokomilsleni i dalekosmisleni blog :)))) najbolje bi bi bilo da ga se izbriše....da ne talasa...

Autor: apsolutnih101   |   26.11.2010. u 23:51   |   opcije


Šta se Božić više prbližava to je nervoza veća i potreba da se sere po svetinjama ljudi koji nisu izgubili svaku nadu u životu kao ti.

Autor: crnooki37   |   27.11.2010. u 10:01   |   opcije


Dodaj komentar