OSOBA A: "JA SAM PRINC IZ BAJKE"; OSOBA B: "JA SAM PRINC..."

27.11.2010. u 9:16 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
najviše vjerujem ovom koji šuti :))) dobro ti jutro vegulinka
Autor: gelsomino7 | 27.11.2010. u 9:25 | opcije
Dobro jutro i tebi, gel! Eh, taj je svoje već rekao ;-))
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 9:26 | opcije
ili uživa kak se ova dva druga blamiraju, ili skuplja iskustva :)
Autor: gelsomino7 | 27.11.2010. u 9:30 | opcije
Ah, čuj, ako je po Kviskoteci, jedan od njih je fakat princ!
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 9:32 | opcije
Najbolji su pečeni na roštilju !
Autor: ipitek | 27.11.2010. u 9:33 | opcije
ja probala i stvarno su fini, jednom davno na bijelim stijenama
Autor: gelsomino7 | 27.11.2010. u 9:34 | opcije
Gel - imam oko 2 kg krakova u škrinji - kada si raspoložena za degustaciju
Autor: ipitek | 27.11.2010. u 9:36 | opcije
Mmmm, meni su fini i na saft, a i pohani. Najbolji su mi na saft.
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 9:37 | opcije
p sad i odmah želim, ali jedno su želje a drugo mogućnosti, a kako bi se spravljali?
Autor: gelsomino7 | 27.11.2010. u 9:39 | opcije
Gel >> budući da sada i odmah želiš predpostavljam da si još u krevetu. Vega i ti bi malo probala ?
Autor: ipitek | 27.11.2010. u 9:42 | opcije
ne degustiram u krevetu , degustacije su obično na drugim lokacijama :)
Autor: gelsomino7 | 27.11.2010. u 9:45 | opcije
Ha,ha,ha,ha,ha,ha, gel kako dugo već ne degustiraš u krevetu ?
Autor: ipitek | 27.11.2010. u 9:48 | opcije
Jel se to upravo neki "princ" umiješao u ovaj razgovor? ;-))
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 9:48 | opcije
princ se umješa pa mješa a posolio nije, o kakvoj je degustaciji se ovdje uopće razgovara ?
Autor: gelsomino7 | 27.11.2010. u 9:51 | opcije
ja jesam probala, u Zelenom viru....nisam mogla više ko probat -sa zatvorenim očima:-)))
Autor: biserna | 27.11.2010. u 9:59 | opcije
hm , mislim da smo o toj vrsti degustacije učili još u vrtiću > ti si očito već onda počela markirati
Autor: ipitek | 27.11.2010. u 10:00 | opcije
Ovaj princ je očito spreman odreći se svojih krakova! :-)))
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 10:02 | opcije
Bravo vega - barem bi ti probala moje krakove JUpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Autor: ipitek | 27.11.2010. u 10:07 | opcije
ip markirat sam počela tek u gimnaziji a u vrtiću nisam degustirala žablje krakove, pazi tu smo sve gurmanke opasne :)
Autor: gelsomino7 | 27.11.2010. u 10:10 | opcije
Krakonjo, nešto si pobrkao... Primila sam na znanje ponudu, ali ne znači da sam je i prihvatila.
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 10:10 | opcije
gel - nemoj brinuti >> mogu ja Samo kako istjerati te gurmanke iz sigurnosti svojih odaja ??
Autor: ipitek | 27.11.2010. u 10:15 | opcije
mislim da trebas poljubiti jednog po jednog kako bi zapravo otkrila koji je:)
Autor: PreacherMan | 27.11.2010. u 10:21 | opcije
OK, Prič, probat ću - ali bez frenčanja!
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 10:28 | opcije
veg ljubi ljubi al glavu ne gubi
Autor: gelsomino7 | 27.11.2010. u 10:32 | opcije
neznam ti ja kaj znaci frencanje:)
Autor: PreacherMan | 27.11.2010. u 10:34 | opcije
a izgleda da necu ni doznati:)
Autor: PreacherMan | 27.11.2010. u 10:42 | opcije
Prič, kakva navlakuša!!! ;-)))))
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 10:48 | opcije