najviše vjerujem ovom koji šuti :))) dobro ti jutro vegulinka

Autor: gelsomino7   |   27.11.2010. u 9:25   |   opcije


Dobro jutro i tebi, gel! Eh, taj je svoje već rekao ;-))

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 9:26   |   opcije


ili uživa kak se ova dva druga blamiraju, ili skuplja iskustva :)

Autor: gelsomino7   |   27.11.2010. u 9:30   |   opcije


Ah, čuj, ako je po Kviskoteci, jedan od njih je fakat princ!

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 9:32   |   opcije


Najbolji su pečeni na roštilju !

Autor: ipitek   |   27.11.2010. u 9:33   |   opcije


ja probala i stvarno su fini, jednom davno na bijelim stijenama

Autor: gelsomino7   |   27.11.2010. u 9:34   |   opcije


Gel - imam oko 2 kg krakova u škrinji - kada si raspoložena za degustaciju

Autor: ipitek   |   27.11.2010. u 9:36   |   opcije


Mmmm, meni su fini i na saft, a i pohani. Najbolji su mi na saft.

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 9:37   |   opcije


p sad i odmah želim, ali jedno su želje a drugo mogućnosti, a kako bi se spravljali?

Autor: gelsomino7   |   27.11.2010. u 9:39   |   opcije


Gel >> budući da sada i odmah želiš predpostavljam da si još u krevetu. Vega i ti bi malo probala ?

Autor: ipitek   |   27.11.2010. u 9:42   |   opcije


ne degustiram u krevetu , degustacije su obično na drugim lokacijama :)

Autor: gelsomino7   |   27.11.2010. u 9:45   |   opcije


Ha,ha,ha,ha,ha,ha, gel kako dugo već ne degustiraš u krevetu ?

Autor: ipitek   |   27.11.2010. u 9:48   |   opcije


Jel se to upravo neki "princ" umiješao u ovaj razgovor? ;-))

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 9:48   |   opcije


princ se umješa pa mješa a posolio nije, o kakvoj je degustaciji se ovdje uopće razgovara ?

Autor: gelsomino7   |   27.11.2010. u 9:51   |   opcije


ja jesam probala, u Zelenom viru....nisam mogla više ko probat -sa zatvorenim očima:-)))

Autor: biserna   |   27.11.2010. u 9:59   |   opcije


hm , mislim da smo o toj vrsti degustacije učili još u vrtiću > ti si očito već onda počela markirati

Autor: ipitek   |   27.11.2010. u 10:00   |   opcije


Ovaj princ je očito spreman odreći se svojih krakova! :-)))

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 10:02   |   opcije


Bravo vega - barem bi ti probala moje krakove JUpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Autor: ipitek   |   27.11.2010. u 10:07   |   opcije


ip markirat sam počela tek u gimnaziji a u vrtiću nisam degustirala žablje krakove, pazi tu smo sve gurmanke opasne :)

Autor: gelsomino7   |   27.11.2010. u 10:10   |   opcije


Krakonjo, nešto si pobrkao... Primila sam na znanje ponudu, ali ne znači da sam je i prihvatila.

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 10:10   |   opcije


gel - nemoj brinuti >> mogu ja Samo kako istjerati te gurmanke iz sigurnosti svojih odaja ??

Autor: ipitek   |   27.11.2010. u 10:15   |   opcije


mislim da trebas poljubiti jednog po jednog kako bi zapravo otkrila koji je:)

Autor: PreacherMan   |   27.11.2010. u 10:21   |   opcije


OK, Prič, probat ću - ali bez frenčanja!

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 10:28   |   opcije


veg ljubi ljubi al glavu ne gubi

Autor: gelsomino7   |   27.11.2010. u 10:32   |   opcije


neznam ti ja kaj znaci frencanje:)

Autor: PreacherMan   |   27.11.2010. u 10:34   |   opcije


a izgleda da necu ni doznati:)

Autor: PreacherMan   |   27.11.2010. u 10:42   |   opcije


Prič, kakva navlakuša!!! ;-)))))

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 10:48   |   opcije


Dodaj komentar