IZVJEŠTAJ S KLIZANJA: NITKO SE NIJE POSKLIZNUO!

27.11.2010. u 23:49 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
a u pizdu matejinu i skjizanje kad niko nije pao............
Autor: kjele | 27.11.2010. u 23:51 | opcije
Je, pa nitko nije mogao ni ujoviti ;-))
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 23:53 | opcije
Hm...jel' se na ledu moglo vidjeti koja ima a koja nema gaće?:)
Autor: nicci | 27.11.2010. u 23:55 | opcije
deca,kaj ste već doma?:))
Autor: -2longalone- | 27.11.2010. u 23:55 | opcije
Maci se sve vidi!!!
Autor: nicci | 27.11.2010. u 23:55 | opcije
Je, nicci, zato su nas i htjeli navući na (tanki) led: sve se vidi u odrazu.
Autor: vegavega8 | 27.11.2010. u 23:57 | opcije
te koke kaj sam ja videj sve su bije tak zabundane da neznaš ni koje boje im je kosa a kamoji gaće....a jedna ih možda i nije imaja.............
Autor: kjele | 27.11.2010. u 23:58 | opcije
Čula sam da postoje krznene tange:)))
Autor: nicci | 27.11.2010. u 23:58 | opcije
a neki su mogli pasti...u komu ,zbog šećera;))
Autor: -2longalone- | 28.11.2010. u 0:00 | opcije
Ne trebaju meni krznene tange, ja imam svoje vlastito krznašce!
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 0:01 | opcije
koji je to jonge???nek ide sve u tji pičke matejine,,,,,pa ja sijoti više neznam ko je kaj?
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:01 | opcije
jbga kjele kad si novi ovdje:))
Autor: -2longalone- | 28.11.2010. u 0:02 | opcije
ja sam prvi mačak do nicci:)
Autor: -2longalone- | 28.11.2010. u 0:03 | opcije
Prrr...fur fetish:))))
Autor: nicci | 28.11.2010. u 0:03 | opcije
Kjele, tange su ti nekaj za one kaj bi bile i jebene i poštene, znaš?
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 0:05 | opcije
aha,,,ja sam između dve koke sedij.....pas matej da me mama mogja videti......aj bi bija sjetna.....
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:06 | opcije
Hahahahahahaha!
Autor: nicci | 28.11.2010. u 0:07 | opcije
tange su za cujke koje znaju kaj žeje.....i samostojeće ćajape......i evo kjetena dojeti bjzinom munje............
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:07 | opcije
Djugi put ćemo se sjikati. Za mamu i bjog.
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 0:09 | opcije
Lako tebi dolaziti brzinom munje...kad imaš velebitski pogon:))
Autor: nicci | 28.11.2010. u 0:10 | opcije
aha nici,,,a sad pjdim ko konj pa mi to daje dodatno ubjzanje..........
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:11 | opcije
:)Jedva čekam da si postanemo tak dobri da možemo "okidati" na kavi.
Autor: nicci | 28.11.2010. u 0:14 | opcije
Pa bumo vidli tko bolje na oči suze tera...
Autor: nicci | 28.11.2010. u 0:15 | opcije
ma i ja još mi majo neugodno zveknuti u djuštvu aj bu se i to dogodijo.....nego mojam se sjikat između dve koke da si to zajepim iznad kjeveta.....butu hteje vas dve da se sjikate z menom..............
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:16 | opcije
E nemere! Neću plakat u društvu i kvit!
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 0:16 | opcije
A daaaj!To nam je šansa da ovjekovječimo suze i pokažemo kako i mi imamo osjećaje...
Autor: nicci | 28.11.2010. u 0:19 | opcije
ma to su suze jadosnice,,,,a majoo je neugodno za nos aj dobjo zvenći pjostojijom ak dobjo bubneš..........
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:19 | opcije
Zamisji sjjiku...suzne oči...dimna zavjesa...hehehehe...
Autor: nicci | 28.11.2010. u 0:20 | opcije
To možemo za Božić - upajimo baklje na pjdeže, ha? :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 0:22 | opcije
onaj ko stane iza moje baklje moja paziti da mu objve ne spajim................
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:24 | opcije
To bu bio pjavi kjes!
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 0:26 | opcije
yesssssssss
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:26 | opcije
A ti imaš i kugjice :-))))
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 0:28 | opcije
aha dijejim ih susjedovoj djeci da se majo joptaju z njima.
Autor: kjele | 28.11.2010. u 0:29 | opcije
Fuj, pedofiju!
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 0:30 | opcije
Jutro! Žao mi je što nisam mogla biti s vama sinoć, nadam se da ste se dobro proveli :))
Autor: boooocka | 28.11.2010. u 9:30 | opcije