a u pizdu matejinu i skjizanje kad niko nije pao............

Autor: kjele   |   27.11.2010. u 23:51   |   opcije


Je, pa nitko nije mogao ni ujoviti ;-))

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 23:53   |   opcije


Hm...jel' se na ledu moglo vidjeti koja ima a koja nema gaće?:)

Autor: nicci   |   27.11.2010. u 23:55   |   opcije


deca,kaj ste već doma?:))

Autor: -2longalone-   |   27.11.2010. u 23:55   |   opcije


Maci se sve vidi!!!

Autor: nicci   |   27.11.2010. u 23:55   |   opcije


Je, nicci, zato su nas i htjeli navući na (tanki) led: sve se vidi u odrazu.

Autor: vegavega8   |   27.11.2010. u 23:57   |   opcije


te koke kaj sam ja videj sve su bije tak zabundane da neznaš ni koje boje im je kosa a kamoji gaće....a jedna ih možda i nije imaja.............

Autor: kjele   |   27.11.2010. u 23:58   |   opcije


Čula sam da postoje krznene tange:)))

Autor: nicci   |   27.11.2010. u 23:58   |   opcije


a neki su mogli pasti...u komu ,zbog šećera;))

Autor: -2longalone-   |   28.11.2010. u 0:00   |   opcije


Ne trebaju meni krznene tange, ja imam svoje vlastito krznašce!

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 0:01   |   opcije


koji je to jonge???nek ide sve u tji pičke matejine,,,,,pa ja sijoti više neznam ko je kaj?

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:01   |   opcije


jbga kjele kad si novi ovdje:))

Autor: -2longalone-   |   28.11.2010. u 0:02   |   opcije


ja sam prvi mačak do nicci:)

Autor: -2longalone-   |   28.11.2010. u 0:03   |   opcije


Prrr...fur fetish:))))

Autor: nicci   |   28.11.2010. u 0:03   |   opcije


Kjele, tange su ti nekaj za one kaj bi bile i jebene i poštene, znaš?

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 0:05   |   opcije


aha,,,ja sam između dve koke sedij.....pas matej da me mama mogja videti......aj bi bija sjetna.....

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:06   |   opcije


Hahahahahahaha!

Autor: nicci   |   28.11.2010. u 0:07   |   opcije


tange su za cujke koje znaju kaj žeje.....i samostojeće ćajape......i evo kjetena dojeti bjzinom munje............

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:07   |   opcije


Djugi put ćemo se sjikati. Za mamu i bjog.

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 0:09   |   opcije


Lako tebi dolaziti brzinom munje...kad imaš velebitski pogon:))

Autor: nicci   |   28.11.2010. u 0:10   |   opcije


aha nici,,,a sad pjdim ko konj pa mi to daje dodatno ubjzanje..........

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:11   |   opcije


:)Jedva čekam da si postanemo tak dobri da možemo "okidati" na kavi.

Autor: nicci   |   28.11.2010. u 0:14   |   opcije


Pa bumo vidli tko bolje na oči suze tera...

Autor: nicci   |   28.11.2010. u 0:15   |   opcije


ma i ja još mi majo neugodno zveknuti u djuštvu aj bu se i to dogodijo.....nego mojam se sjikat između dve koke da si to zajepim iznad kjeveta.....butu hteje vas dve da se sjikate z menom..............

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:16   |   opcije


E nemere! Neću plakat u društvu i kvit!

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 0:16   |   opcije


A daaaj!To nam je šansa da ovjekovječimo suze i pokažemo kako i mi imamo osjećaje...

Autor: nicci   |   28.11.2010. u 0:19   |   opcije


ma to su suze jadosnice,,,,a majoo je neugodno za nos aj dobjo zvenći pjostojijom ak dobjo bubneš..........

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:19   |   opcije


Zamisji sjjiku...suzne oči...dimna zavjesa...hehehehe...

Autor: nicci   |   28.11.2010. u 0:20   |   opcije


To možemo za Božić - upajimo baklje na pjdeže, ha? :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 0:22   |   opcije


onaj ko stane iza moje baklje moja paziti da mu objve ne spajim................

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:24   |   opcije


To bu bio pjavi kjes!

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 0:26   |   opcije


yesssssssss

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:26   |   opcije


A ti imaš i kugjice :-))))

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 0:28   |   opcije


aha dijejim ih susjedovoj djeci da se majo joptaju z njima.

Autor: kjele   |   28.11.2010. u 0:29   |   opcije


Fuj, pedofiju!

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 0:30   |   opcije


Jutro! Žao mi je što nisam mogla biti s vama sinoć, nadam se da ste se dobro proveli :))

Autor: boooocka   |   28.11.2010. u 9:30   |   opcije


Dodaj komentar