hrabar je nema šta .. hm, a pristojnost ? .. valjda ima dobar razlog ;)))

Autor: ema-emily   |   28.11.2010. u 11:21   |   opcije


A čuj, tak su ga naučili, da se treba izraziti... A ako mu se osjećaji uglavnom vrte oko fukaže, to je u redu, zar ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 11:30   |   opcije


Dodaj komentar