ČUDO prirode-- kakve životinjice sve žive.......koala slatka, radoznalo zuri u svijet, ne boji se čovjekove ruke, ko da se smješka:-)
Autor: biserna | 28.11.2010. u 23:08 | opcije
;)
Autor: nicci | 28.11.2010. u 23:27 | opcije
Nije to koala, to je neki puno manji stvor. A i ne bih baš rekla da se smješka - naprotiv! Smišlja opačinu ;-))
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 23:35 | opcije
uh, sve sam pogriješila.........nije koala( baš me briga, slatka je)........i ne smješka se.........ebi ga , meni se smješka:-))))))
i ja se smješkam:-)))))))
Autor: biserna | 28.11.2010. u 23:45 | opcije
Kaj misliš, bis, koliko puta na dan netko ovako prstom tup-tup po glavi? Pa kako će se jadan smješkati?!
Autor: vegavega8 | 28.11.2010. u 23:47 | opcije
a što ako ga draga, mazi? jojjjjjj i ja bi da me se jedan dan(cijeli) draga, prela bi ko Epi bbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:-)))
Autor: biserna | 28.11.2010. u 23:50 | opcije
idem ja ispod dekice...noćććć:-)
Autor: biserna | 28.11.2010. u 23:56 | opcije
Lemurić je strpljiv jer zna da nakon tup-tup slijedi komadić voća za marendu.
Autor: Zarobljenik | 28.11.2010. u 23:58 | opcije
Bok, bis, lijepo spavaj!
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 0:05 | opcije
Tak je, to je lemur, nisam se mogla sjetiti... Ma ne znam, Zarobljeniče, pogledaj kako se sav stisnuo. Meni se čini da smišlja kako će skočiti i otkantati te dosadne ruke... Iako bih ga ja, unatoč njegovom negodovanja, srcem rado izmazila :-)))))
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 0:07 | opcije
http://www.travelblog.org/Photos/7969
Autor: juicy-mama | 29.11.2010. u 0:23 | opcije
