ČUDO prirode-- kakve životinjice sve žive.......koala slatka, radoznalo zuri u svijet, ne boji se čovjekove ruke, ko da se smješka:-)

Autor: biserna   |   28.11.2010. u 23:08   |   opcije


;)

Autor: nicci   |   28.11.2010. u 23:27   |   opcije


Nije to koala, to je neki puno manji stvor. A i ne bih baš rekla da se smješka - naprotiv! Smišlja opačinu ;-))

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 23:35   |   opcije


uh, sve sam pogriješila.........nije koala( baš me briga, slatka je)........i ne smješka se.........ebi ga , meni se smješka:-))))))
i ja se smješkam:-)))))))

Autor: biserna   |   28.11.2010. u 23:45   |   opcije


Kaj misliš, bis, koliko puta na dan netko ovako prstom tup-tup po glavi? Pa kako će se jadan smješkati?!

Autor: vegavega8   |   28.11.2010. u 23:47   |   opcije


a što ako ga draga, mazi? jojjjjjj i ja bi da me se jedan dan(cijeli) draga, prela bi ko Epi bbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:-)))

Autor: biserna   |   28.11.2010. u 23:50   |   opcije


idem ja ispod dekice...noćććć:-)

Autor: biserna   |   28.11.2010. u 23:56   |   opcije


Lemurić je strpljiv jer zna da nakon tup-tup slijedi komadić voća za marendu.

Autor: Zarobljenik   |   28.11.2010. u 23:58   |   opcije


Bok, bis, lijepo spavaj!

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 0:05   |   opcije


Tak je, to je lemur, nisam se mogla sjetiti... Ma ne znam, Zarobljeniče, pogledaj kako se sav stisnuo. Meni se čini da smišlja kako će skočiti i otkantati te dosadne ruke... Iako bih ga ja, unatoč njegovom negodovanja, srcem rado izmazila :-)))))

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 0:07   |   opcije


http://www.travelblog.org/Photos/7969

Autor: juicy-mama   |   29.11.2010. u 0:23   |   opcije


Dodaj komentar