NAVALI, TEEJAY!

29.11.2010. u 8:55   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

mama mia, evo sisa..

Autor: habucibe   |   29.11.2010. u 9:09   |   opcije


I to za grickanje, habi! ;-))

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 9:18   |   opcije


sad mi stvarno žal kaj nemam žube, kaj bi ja to grizal..ali ima moj prijatelj Marko, on bude umjesto mene grizo..

Autor: habucibe   |   29.11.2010. u 9:23   |   opcije


jebemu,pa nebu niš za teejaya ostalo

Autor: marned   |   29.11.2010. u 9:26   |   opcije


Tko mu kriv što dugo spava, marned - uostalom, tko zna što je on već do sada izgrickao? ;-))))

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 9:33   |   opcije


Hvala ti Vega draga prijateljice :). Pazi se drugi put kad obučeš crveno... mogao bih dobiti flash backove na ovu sisatu tortu i navaliti :)). Puse i zagrljaji Vega za tebe, uvijek ;) :)*

Autor: TeeJay   |   29.11.2010. u 17:06   |   opcije


Dodaj komentar