mama mia, evo sisa..
Autor: habucibe | 29.11.2010. u 9:09 | opcije
I to za grickanje, habi! ;-))
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 9:18 | opcije
sad mi stvarno žal kaj nemam žube, kaj bi ja to grizal..ali ima moj prijatelj Marko, on bude umjesto mene grizo..
Autor: habucibe | 29.11.2010. u 9:23 | opcije
jebemu,pa nebu niš za teejaya ostalo
Autor: marned | 29.11.2010. u 9:26 | opcije
Tko mu kriv što dugo spava, marned - uostalom, tko zna što je on već do sada izgrickao? ;-))))
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 9:33 | opcije
Hvala ti Vega draga prijateljice :). Pazi se drugi put kad obučeš crveno... mogao bih dobiti flash backove na ovu sisatu tortu i navaliti :)). Puse i zagrljaji Vega za tebe, uvijek ;) :)*
Autor: TeeJay | 29.11.2010. u 17:06 | opcije
