Aaaaaahahahahahahhahaaa!
Autor: nicci | 29.11.2010. u 23:01 | opcije
Tata više nemre slušat grgljanje.
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 23:03 | opcije
Oralna zatrutba.
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 23:05 | opcije
Baš je duhovito:))
Autor: nicci | 29.11.2010. u 23:07 | opcije
Nego...ne vidim dijamantni prsten...
Autor: nicci | 29.11.2010. u 23:08 | opcije
Valjda to vjevericama češće dođe - google odma izbacio! Doduše, uz neki tekst o histeričnoj trudnoći, a voda se nigdje ne spominje, nego cuga.
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 23:09 | opcije
Treba prvo naći jamca za kredit.
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 23:09 | opcije
:) Ja krkam knedle...može li se i od toga..?
Autor: nicci | 29.11.2010. u 23:11 | opcije
Samo ak su s jajima.
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 23:13 | opcije
Nemam pojma idu li jaja u knedle.Kupila zamrznute.Hm...
Autor: nicci | 29.11.2010. u 23:14 | opcije
Pa znaš da se i jaja mogu zamrznuti ;-))
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 23:15 | opcije
rispekt za ovu sliku i tajming hahahaha
Autor: tajana46 | 29.11.2010. u 23:16 | opcije
A nekako mi plodna ova večer, tajana ;-))
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 23:19 | opcije
Hehehehehee....
Autor: nicci | 29.11.2010. u 23:19 | opcije
Sad će trudna vjeverica vjevercu pokloniti slobodu....zato što je bolji..:(
Autor: nicci | 29.11.2010. u 23:24 | opcije
Gibam sada, da mi se još nekaj ne primi... Noćka! :-)))
Autor: vegavega8 | 29.11.2010. u 23:24 | opcije
Baj!
Autor: nicci | 29.11.2010. u 23:27 | opcije
