PLODNA VODA

29.11.2010. u 23:01   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Aaaaaahahahahahahhahaaa!

Autor: nicci   |   29.11.2010. u 23:01   |   opcije


Tata više nemre slušat grgljanje.

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 23:03   |   opcije


Oralna zatrutba.

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 23:05   |   opcije


Baš je duhovito:))

Autor: nicci   |   29.11.2010. u 23:07   |   opcije


Nego...ne vidim dijamantni prsten...

Autor: nicci   |   29.11.2010. u 23:08   |   opcije


Valjda to vjevericama češće dođe - google odma izbacio! Doduše, uz neki tekst o histeričnoj trudnoći, a voda se nigdje ne spominje, nego cuga.

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 23:09   |   opcije


Treba prvo naći jamca za kredit.

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 23:09   |   opcije


:) Ja krkam knedle...može li se i od toga..?

Autor: nicci   |   29.11.2010. u 23:11   |   opcije


Samo ak su s jajima.

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 23:13   |   opcije


Nemam pojma idu li jaja u knedle.Kupila zamrznute.Hm...

Autor: nicci   |   29.11.2010. u 23:14   |   opcije


Pa znaš da se i jaja mogu zamrznuti ;-))

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 23:15   |   opcije


rispekt za ovu sliku i tajming hahahaha

Autor: tajana46   |   29.11.2010. u 23:16   |   opcije


A nekako mi plodna ova večer, tajana ;-))

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 23:19   |   opcije


Hehehehehee....

Autor: nicci   |   29.11.2010. u 23:19   |   opcije


Sad će trudna vjeverica vjevercu pokloniti slobodu....zato što je bolji..:(

Autor: nicci   |   29.11.2010. u 23:24   |   opcije


Gibam sada, da mi se još nekaj ne primi... Noćka! :-)))

Autor: vegavega8   |   29.11.2010. u 23:24   |   opcije


Baj!

Autor: nicci   |   29.11.2010. u 23:27   |   opcije


Dodaj komentar