dobro jutro :)
Autor: NATAy | 30.11.2010. u 6:40 | opcije
Jutro... Još nisam progledala kak spada.
Autor: vegavega8 | 30.11.2010. u 6:46 | opcije
jutro curica
Autor: marned | 30.11.2010. u 7:31 | opcije
natoči kavu,ne moraš ni gledat
Autor: marned | 30.11.2010. u 7:31 | opcije
Dobro jutro! Dobar joj je ovaj styling... Evo mene na blogu iznad Vege po običaju... :~)
Autor: Rujankica | 30.11.2010. u 7:48 | opcije
Evo, evo i mene, trčim, nosim kafu, nosim kockice šećera, nosim sebe... :-))
Autor: vegavega8 | 30.11.2010. u 8:03 | opcije
Rujankice, nas dvije smo izgleda dvije najbrbljivije ranoranilice - u stvari, ti ujutro pričaš, a ja samo mumlam i pokazujem :-))
Autor: vegavega8 | 30.11.2010. u 8:04 | opcije
A pusti Vega, ja ustajem u 5.15. Do ovoga se vremena već i lagano zamorim :~)
Autor: Rujankica | 30.11.2010. u 8:10 | opcije
Dobro jutro:-) imam orehnjaču....ko voli nek izvoli.
Autor: biserna | 30.11.2010. u 8:10 | opcije
Ja danas u 6. A legla u 2. Pastimisli! Srećom, postoje svijetle perspektive popodnevnog ćorkanja :-)))
Autor: vegavega8 | 30.11.2010. u 8:15 | opcije
Volim, volim, bis! Daj malo bliže taj tanjur :-))
Autor: vegavega8 | 30.11.2010. u 8:15 | opcije
:-)))) mogla si i prije pajkit. Nadoknadit češ ako je to moguče:-)
Jesi vidjela ono crnu bjelo macu? Poznata ti je jeli? I da znaš da se sve poklapa.....čekam 9 sati pa da idem G. ispričat i dopelat tu da vidi:-)))
Autor: biserna | 30.11.2010. u 8:18 | opcije
kolko tu ima cura,kave,kolača,mljac
Autor: marned | 30.11.2010. u 8:19 | opcije
Jutro pozz svima
Autor: raky03 | 30.11.2010. u 8:44 | opcije
