DOBRO VAM JUTRO

30.11.2010. u 6:36   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobro jutro :)

Autor: NATAy   |   30.11.2010. u 6:40   |   opcije


Jutro... Još nisam progledala kak spada.

Autor: vegavega8   |   30.11.2010. u 6:46   |   opcije


jutro curica

Autor: marned   |   30.11.2010. u 7:31   |   opcije


natoči kavu,ne moraš ni gledat

Autor: marned   |   30.11.2010. u 7:31   |   opcije


Dobro jutro! Dobar joj je ovaj styling... Evo mene na blogu iznad Vege po običaju... :~)

Autor: Rujankica   |   30.11.2010. u 7:48   |   opcije


Evo, evo i mene, trčim, nosim kafu, nosim kockice šećera, nosim sebe... :-))

Autor: vegavega8   |   30.11.2010. u 8:03   |   opcije


Rujankice, nas dvije smo izgleda dvije najbrbljivije ranoranilice - u stvari, ti ujutro pričaš, a ja samo mumlam i pokazujem :-))

Autor: vegavega8   |   30.11.2010. u 8:04   |   opcije


A pusti Vega, ja ustajem u 5.15. Do ovoga se vremena već i lagano zamorim :~)

Autor: Rujankica   |   30.11.2010. u 8:10   |   opcije


Dobro jutro:-) imam orehnjaču....ko voli nek izvoli.

Autor: biserna   |   30.11.2010. u 8:10   |   opcije


Ja danas u 6. A legla u 2. Pastimisli! Srećom, postoje svijetle perspektive popodnevnog ćorkanja :-)))

Autor: vegavega8   |   30.11.2010. u 8:15   |   opcije


Volim, volim, bis! Daj malo bliže taj tanjur :-))

Autor: vegavega8   |   30.11.2010. u 8:15   |   opcije


:-)))) mogla si i prije pajkit. Nadoknadit češ ako je to moguče:-)
Jesi vidjela ono crnu bjelo macu? Poznata ti je jeli? I da znaš da se sve poklapa.....čekam 9 sati pa da idem G. ispričat i dopelat tu da vidi:-)))

Autor: biserna   |   30.11.2010. u 8:18   |   opcije


kolko tu ima cura,kave,kolača,mljac

Autor: marned   |   30.11.2010. u 8:19   |   opcije


Jutro pozz svima

Autor: raky03   |   30.11.2010. u 8:44   |   opcije


Dodaj komentar