Pih, to mogu i ja... viš! Dobro jutro :~)

Autor: Rujankica   |   01.12.2010. u 7:42   |   opcije


jutro:-)......mogu i ja( u snovima) ali mi se neda( ni u snovima):-)))

Autor: biserna   |   01.12.2010. u 8:00   |   opcije


Hehe, može svatko, ali si nemre svatko priuštiti vođu i trenera ;-))

Autor: vegavega8   |   01.12.2010. u 8:14   |   opcije


ovako nisam mogla ni sa 10 godina ;)

Autor: prije_kise   |   01.12.2010. u 8:33   |   opcije


Juro jel ovo maca na sanku

Autor: raky03   |   01.12.2010. u 9:35   |   opcije


Dodaj komentar