jesam u šumi kockajnice..........jebeni minus...........

Autor: kjele   |   01.12.2010. u 22:34   |   opcije


Ako je minus, onda šjus!

Autor: vegavega8   |   01.12.2010. u 22:36   |   opcije


aha do subote..................

Autor: kjele   |   01.12.2010. u 22:39   |   opcije


Kockanje uz sokić... kak to ide?

Autor: vegavega8   |   01.12.2010. u 22:40   |   opcije


Pičkasto;)

Autor: nicci   |   01.12.2010. u 22:45   |   opcije


DJUŽIO SAM SE JACKOM DANIELSOM ......FIN GOSPODIN........AJ SAM TJOPA PA SAM ZATO DOMA.........

Autor: kjele   |   01.12.2010. u 22:46   |   opcije


Sad će te kjenuti u ljubavi, kjele! Samo ne daj tom finom gospodinu da ti pomjsi jačune.

Autor: vegavega8   |   01.12.2010. u 22:49   |   opcije


a jes se ćovjek dobjo osjeća nakon djuženja s njim...u kujac nekak te omami...................

Autor: kjele   |   01.12.2010. u 22:53   |   opcije


Pjasac.

Autor: nicci   |   01.12.2010. u 22:59   |   opcije


Tjeba tebe omamiti tak da te se pjitegne oko vjata! A onda dihanje usta na usta... ;-))

Autor: vegavega8   |   01.12.2010. u 23:00   |   opcije


a ko bi me to tako pjimijio????oš da se opustim i pjedam..............

Autor: kjele   |   01.12.2010. u 23:01   |   opcije


Ju, sačuvaj bože! Tko bi te ovojikog mjdnuo kad si opušten???

Autor: vegavega8   |   01.12.2010. u 23:07   |   opcije


pa namjestim se ja kak ti paše................

Autor: kjele   |   01.12.2010. u 23:08   |   opcije


Niš ti ja to ne vjejujem, ti si stajno umojan... A ja si misjim da si ti zapjaf LIJEN.

Autor: vegavega8   |   01.12.2010. u 23:13   |   opcije


bingo.....................bjavo vega.............

Autor: kjele   |   01.12.2010. u 23:18   |   opcije


Dodaj komentar