jesam u šumi kockajnice..........jebeni minus...........
Autor: kjele | 01.12.2010. u 22:34 | opcije
Ako je minus, onda šjus!
Autor: vegavega8 | 01.12.2010. u 22:36 | opcije
aha do subote..................
Autor: kjele | 01.12.2010. u 22:39 | opcije
Kockanje uz sokić... kak to ide?
Autor: vegavega8 | 01.12.2010. u 22:40 | opcije
Pičkasto;)
Autor: nicci | 01.12.2010. u 22:45 | opcije
DJUŽIO SAM SE JACKOM DANIELSOM ......FIN GOSPODIN........AJ SAM TJOPA PA SAM ZATO DOMA.........
Autor: kjele | 01.12.2010. u 22:46 | opcije
Sad će te kjenuti u ljubavi, kjele! Samo ne daj tom finom gospodinu da ti pomjsi jačune.
Autor: vegavega8 | 01.12.2010. u 22:49 | opcije
a jes se ćovjek dobjo osjeća nakon djuženja s njim...u kujac nekak te omami...................
Autor: kjele | 01.12.2010. u 22:53 | opcije
Pjasac.
Autor: nicci | 01.12.2010. u 22:59 | opcije
Tjeba tebe omamiti tak da te se pjitegne oko vjata! A onda dihanje usta na usta... ;-))
Autor: vegavega8 | 01.12.2010. u 23:00 | opcije
a ko bi me to tako pjimijio????oš da se opustim i pjedam..............
Autor: kjele | 01.12.2010. u 23:01 | opcije
Ju, sačuvaj bože! Tko bi te ovojikog mjdnuo kad si opušten???
Autor: vegavega8 | 01.12.2010. u 23:07 | opcije
pa namjestim se ja kak ti paše................
Autor: kjele | 01.12.2010. u 23:08 | opcije
Niš ti ja to ne vjejujem, ti si stajno umojan... A ja si misjim da si ti zapjaf LIJEN.
Autor: vegavega8 | 01.12.2010. u 23:13 | opcije
bingo.....................bjavo vega.............
Autor: kjele | 01.12.2010. u 23:18 | opcije
