NJAM!

02.12.2010. u 8:03   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

DOOOOOOOOručak...........jutro :-)

Autor: mumu   |   02.12.2010. u 8:05   |   opcije


Dobrrrrrrrrrrrrroooo Jutro

Autor: raky03   |   02.12.2010. u 8:06   |   opcije


Jutreko! Danas narančasti doručak, pun vitamina C :-)))

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 8:16   |   opcije


e a ja cu kavu i nikotinsku inekciju

Autor: raky03   |   02.12.2010. u 8:30   |   opcije


Eh, raky, i ja tak... Ali mi zato nemamo ovak lijepa šarena perca :-((

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 8:39   |   opcije


e za to imamo sopinge pa se nkitimo , li bez kave i nikotina nikako doc sebi , a kome bi drugom

Autor: raky03   |   02.12.2010. u 8:43   |   opcije


Istina. I ja sam bez toga izvan sebe, a onda malo po malo dolazim k sebi, pa uđem u sebe i onda konačno znam za sebe :-))

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 8:49   |   opcije


E vidim da imamo nesto zajednickog, ali boli me grlo , smocila me kisa , ko mi je kriv kad sam blentav i idem na utakmicu , ali dan korote ,ali cu se rekuperat , sv sreca da sam na godisnjem

Autor: raky03   |   02.12.2010. u 8:56   |   opcije


Ubij ti tu grlobolju nikotinom i dimnim bombama!

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 9:08   |   opcije


Je vec mi je bolje poslije domace orahovice i jake kave , a moga bi do rucka i zapivt

Autor: raky03   |   02.12.2010. u 9:25   |   opcije


Dodaj komentar