SENZACIONALNA VIJEST - NASA OBJAVLJUJE: "NISMO SAMI U SVEMIRU!"

02.12.2010. u 13:37 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Zar je to vijest, pa još na hijeroglifima se do dalo iščitati.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.12.2010. u 13:46 | opcije
A ovakvi obračuni nisu za iskricu nego za OK Coral. Eto, upravo se traži i čobanica.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.12.2010. u 13:46 | opcije
A hebga kad nitko tim hijeroglifima nije htio vjerovati, iako sve točno pišu: ejlieni su među nama cijelo vrijeme, a ima ih i posvuda u svemiru!
Autor: vegavega8 | 02.12.2010. u 13:49 | opcije
Kaj misliš, Svileni, da je Iskrica samo za preradu?
Autor: vegavega8 | 02.12.2010. u 13:50 | opcije
Pa i mravi su s nama cijelo vrijeme, al' još uvijek ne uspijevamo komunicirati. Na civilizacijski način.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.12.2010. u 13:50 | opcije
Iskrica je samo za paradu. Kao na sajmu.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.12.2010. u 13:51 | opcije
Je, samo se proučavamo i međusobno divimo, ali nikak podijeliti stol i postelju! Nego, ovi novi oblici su navodno pregnantni toksinima, žive baš od onoga što nama nikak ne paha, vele ovi iz NASE.
Autor: vegavega8 | 02.12.2010. u 13:52 | opcije
Pa čuj, u Vedama piše da život postoji svugdje. I na Suncu, i na Mjesecu. Kao što o ovm potonjem i tvoja slika svjedoči.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.12.2010. u 13:54 | opcije
I uopće se ne divimo, nego se tamanimo.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.12.2010. u 13:54 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=3rs9K-yrpX8
Autor: vegavega8 | 02.12.2010. u 13:55 | opcije
Eeeee, ovi toksično-pregnantni se ne daju utamaniti! Vele ovi iz NASE da smo mi epizodisti, a oni vječni na sceni života.
Autor: vegavega8 | 02.12.2010. u 14:02 | opcije
vega, za nekog otrov, a za drugoga lijek (hrana). Stara ayurvedska strategija.
Autor: dudhaimurvimorus | 02.12.2010. u 14:11 | opcije
kaj se lajka okotila? Mater im glupu, tolike pare troše na nekaj kaj svi znamo
Autor: zelenaruka | 02.12.2010. u 14:45 | opcije