Zar je to vijest, pa još na hijeroglifima se do dalo iščitati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.12.2010. u 13:46   |   opcije


A ovakvi obračuni nisu za iskricu nego za OK Coral. Eto, upravo se traži i čobanica.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.12.2010. u 13:46   |   opcije


A hebga kad nitko tim hijeroglifima nije htio vjerovati, iako sve točno pišu: ejlieni su među nama cijelo vrijeme, a ima ih i posvuda u svemiru!

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 13:49   |   opcije


Kaj misliš, Svileni, da je Iskrica samo za preradu?

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 13:50   |   opcije


Pa i mravi su s nama cijelo vrijeme, al' još uvijek ne uspijevamo komunicirati. Na civilizacijski način.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.12.2010. u 13:50   |   opcije


Iskrica je samo za paradu. Kao na sajmu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.12.2010. u 13:51   |   opcije


Je, samo se proučavamo i međusobno divimo, ali nikak podijeliti stol i postelju! Nego, ovi novi oblici su navodno pregnantni toksinima, žive baš od onoga što nama nikak ne paha, vele ovi iz NASE.

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 13:52   |   opcije


Pa čuj, u Vedama piše da život postoji svugdje. I na Suncu, i na Mjesecu. Kao što o ovm potonjem i tvoja slika svjedoči.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.12.2010. u 13:54   |   opcije


I uopće se ne divimo, nego se tamanimo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.12.2010. u 13:54   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=3rs9K-yrpX8

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 13:55   |   opcije


Eeeee, ovi toksično-pregnantni se ne daju utamaniti! Vele ovi iz NASE da smo mi epizodisti, a oni vječni na sceni života.

Autor: vegavega8   |   02.12.2010. u 14:02   |   opcije


vega, za nekog otrov, a za drugoga lijek (hrana). Stara ayurvedska strategija.

Autor: dudhaimurvimorus   |   02.12.2010. u 14:11   |   opcije


kaj se lajka okotila? Mater im glupu, tolike pare troše na nekaj kaj svi znamo

Autor: zelenaruka   |   02.12.2010. u 14:45   |   opcije


Dodaj komentar