ŠKRTICA

03.12.2010. u 9:15 | Editirano: 03.12.2010. u 12:41 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
johoooohoooooj! preslatko.... :)
Autor: Bageera | 03.12.2010. u 9:16 | opcije
Djeca u razvoju :-)))
Autor: vegavega8 | 03.12.2010. u 9:21 | opcije
Dobroooooo jutro
Autor: raky03 | 03.12.2010. u 9:53 | opcije
Jutro, raky! Što se pije?
Autor: vegavega8 | 03.12.2010. u 9:55 | opcije
a po obicaju , kava ona jaka i velika sa kap mlijeka , slatka orahovica i nikotinska inekcija , pogled na pucinu mislim da ce nas danas sunce malo ogrijat , a ti kako je jel sve stima
Autor: raky03 | 03.12.2010. u 10:38 | opcije
Kod mene kava, ogromna i bez mlijeka, nikotinska injekcija, vani bljuzgavica, ali - PETAK!!! :-)))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 03.12.2010. u 11:34 | opcije
a da evo vani sunce treba bi izlatit i naparit oci , je petak dan kad se bolje osijecas jer sutra nema posla i vikend pred vratima ,
Autor: raky03 | 03.12.2010. u 11:42 | opcije
Dan kišovit..........i ja tek sada pijuckam kafetek......bit će ružno za vikend, kiša bura kažu:-(
joj Vega, dva takva malecka ima sada G. znaš kak su medeni slatki, a Bigi neda da ih mazim, izvodi svašta:-))
Autor: biserna | 03.12.2010. u 12:45 | opcije
ispričavam se kaj ovak upadam,mal ko je Bigi? mislim, koje vrste? i ta dva neka mala? :)
Autor: Bageera | 03.12.2010. u 13:03 | opcije
Bigi je jedan (maleni) cucak, a dva mala su dva mačića, Begeera. Bis, joj, znaš ti kak bih ja sve to izgnjavila! :-))
Autor: vegavega8 | 03.12.2010. u 13:16 | opcije