ŠKRTICA

03.12.2010. u 9:15   |   Editirano: 03.12.2010. u 12:41   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

johoooohoooooj! preslatko.... :)

Autor: Bageera   |   03.12.2010. u 9:16   |   opcije


Djeca u razvoju :-)))

Autor: vegavega8   |   03.12.2010. u 9:21   |   opcije


Dobroooooo jutro

Autor: raky03   |   03.12.2010. u 9:53   |   opcije


Jutro, raky! Što se pije?

Autor: vegavega8   |   03.12.2010. u 9:55   |   opcije


a po obicaju , kava ona jaka i velika sa kap mlijeka , slatka orahovica i nikotinska inekcija , pogled na pucinu mislim da ce nas danas sunce malo ogrijat , a ti kako je jel sve stima

Autor: raky03   |   03.12.2010. u 10:38   |   opcije


Kod mene kava, ogromna i bez mlijeka, nikotinska injekcija, vani bljuzgavica, ali - PETAK!!! :-)))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   03.12.2010. u 11:34   |   opcije


a da evo vani sunce treba bi izlatit i naparit oci , je petak dan kad se bolje osijecas jer sutra nema posla i vikend pred vratima ,

Autor: raky03   |   03.12.2010. u 11:42   |   opcije


Dan kišovit..........i ja tek sada pijuckam kafetek......bit će ružno za vikend, kiša bura kažu:-(

joj Vega, dva takva malecka ima sada G. znaš kak su medeni slatki, a Bigi neda da ih mazim, izvodi svašta:-))

Autor: biserna   |   03.12.2010. u 12:45   |   opcije


ispričavam se kaj ovak upadam,mal ko je Bigi? mislim, koje vrste? i ta dva neka mala? :)

Autor: Bageera   |   03.12.2010. u 13:03   |   opcije


Bigi je jedan (maleni) cucak, a dva mala su dva mačića, Begeera. Bis, joj, znaš ti kak bih ja sve to izgnjavila! :-))

Autor: vegavega8   |   03.12.2010. u 13:16   |   opcije


Dodaj komentar