;) jutro!
Autor: nicci | 04.12.2010. u 9:57 | opcije
I tebi. Vidim, priji je i dalje loše... Ni dvostruka putovnica ne pomaže :-((
Autor: vegavega8 | 04.12.2010. u 9:58 | opcije
Hehehe...problem je u trećoj, draga moja.za dlaku joj izmakla.
Autor: nicci | 04.12.2010. u 9:59 | opcije
Eeee, to je gadno. A tako voli multinacionalne države!
Autor: vegavega8 | 04.12.2010. u 10:01 | opcije
Baš napisah dolje kod tebe, kad ne vidi što je za nju pravi izbor: Ličanin. Svakog jutra rukovanje i da vidiš kak mučnina prođe!
Autor: vegavega8 | 04.12.2010. u 10:02 | opcije
Mogla bi na najbolji mogući način pokazati svoju žensku stranu.Snijeg u njedrima topiti i njime mu noge prati;)Gibam.Uživajte!Bajbaj!
Autor: nicci | 04.12.2010. u 10:05 | opcije
Sumnjam da bi mogla kad joj je srce kameno - zato ga i presvukla opankom. Ali, tko zna, možda bi cirkulacija proradila! Gibaj i pazi se na cesti! :-))
Autor: vegavega8 | 04.12.2010. u 10:08 | opcije
bolje biti Ličan nego dvoličan
Autor: RI41 | 04.12.2010. u 10:16 | opcije
Ličani su ljudine! I daju se uljuditi.
Autor: vegavega8 | 04.12.2010. u 10:17 | opcije
vidrama uvijek lijepo i zanimljivo, svemu se čude vragolanke:-))
Autor: biserna | 04.12.2010. u 11:16 | opcije
