;) jutro!

Autor: nicci   |   04.12.2010. u 9:57   |   opcije


I tebi. Vidim, priji je i dalje loše... Ni dvostruka putovnica ne pomaže :-((

Autor: vegavega8   |   04.12.2010. u 9:58   |   opcije


Hehehe...problem je u trećoj, draga moja.za dlaku joj izmakla.

Autor: nicci   |   04.12.2010. u 9:59   |   opcije


Eeee, to je gadno. A tako voli multinacionalne države!

Autor: vegavega8   |   04.12.2010. u 10:01   |   opcije


Baš napisah dolje kod tebe, kad ne vidi što je za nju pravi izbor: Ličanin. Svakog jutra rukovanje i da vidiš kak mučnina prođe!

Autor: vegavega8   |   04.12.2010. u 10:02   |   opcije


Mogla bi na najbolji mogući način pokazati svoju žensku stranu.Snijeg u njedrima topiti i njime mu noge prati;)Gibam.Uživajte!Bajbaj!

Autor: nicci   |   04.12.2010. u 10:05   |   opcije


Sumnjam da bi mogla kad joj je srce kameno - zato ga i presvukla opankom. Ali, tko zna, možda bi cirkulacija proradila! Gibaj i pazi se na cesti! :-))

Autor: vegavega8   |   04.12.2010. u 10:08   |   opcije


bolje biti Ličan nego dvoličan

Autor: RI41   |   04.12.2010. u 10:16   |   opcije


Ličani su ljudine! I daju se uljuditi.

Autor: vegavega8   |   04.12.2010. u 10:17   |   opcije


vidrama uvijek lijepo i zanimljivo, svemu se čude vragolanke:-))

Autor: biserna   |   04.12.2010. u 11:16   |   opcije


Dodaj komentar