DAME I GOSPODO BLOGERI, NE IDE DALJE OVAKO!

05.12.2010. u 9:41 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Ma, tak je!
Samo šakom po stolu...
nek se zna ko je vođa čopora.
: ))
Autor: -IG_055 | 05.12.2010. u 9:47 | opcije
Ovaj je pravi - počeo je još u klubu pionira! ;-))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 9:56 | opcije
U vrtiću, i to najmlađa grupa, ali je mali...hm...malo napredniji za svoje mjesece.
: ))
Autor: -IG_055 | 05.12.2010. u 9:59 | opcije
Rođeni vođa! :-))))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 10:04 | opcije
To treba još u pelenama usmjeravati, ali, čini mi se, da će s njim to biti i te kak teško.
Uporno, tvrdoglavo i svojeglavo.
: ))
Autor: -IG_055 | 05.12.2010. u 10:07 | opcije
usmjereno je to, u startu... vidi mu oblekice, pobogu...:)
Autor: mmmmmm_da | 05.12.2010. u 10:09 | opcije
Samo pravo krzno...
A, kaj kad ga društvo za zaštitu životinja vidi da hoda po svijetu u tome?
: ))
Autor: -IG_055 | 05.12.2010. u 10:13 | opcije
Krzno mu je isto prirodni dar ;-))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 10:15 | opcije
društvo za zaštitu životinja mu može samo platiti porez, na novog bmw-a.:).. pogledajte mu... ooočiiii..!?... elde, ko Ivo??
Autor: mmmmmm_da | 05.12.2010. u 10:19 | opcije
: DDDDD)))))
Autor: -IG_055 | 05.12.2010. u 10:20 | opcije
hehe.. imal', koji lovac, ovdje??... ono ka... zimske radosti, sirotinje...
Autor: mmmmmm_da | 05.12.2010. u 10:25 | opcije
Ne vrijeđajte mališu! Tek se uči, još svašta dobroga stigne naučiti.
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 10:25 | opcije
Ja mislim da on govori: "Dame i gospodo blogeri, dosta je bilo javašluka! Došlo je vrijeme da udružimo snage na zajedničkom orgazmiranju!"
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 10:31 | opcije
... de, majket'... pa jel ti liči ovaj na dudha?? ;D
Autor: mmmmmm_da | 05.12.2010. u 10:33 | opcije
Otkud znam, Svilenog nikad nisam vidjela! A ovaj JEST svilenkast ;-))
Autor: vegavega8 | 05.12.2010. u 10:37 | opcije