Ma, tak je!
Samo šakom po stolu...
nek se zna ko je vođa čopora.
: ))

Autor: -IG_055   |   05.12.2010. u 9:47   |   opcije


Ovaj je pravi - počeo je još u klubu pionira! ;-))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 9:56   |   opcije


U vrtiću, i to najmlađa grupa, ali je mali...hm...malo napredniji za svoje mjesece.

: ))

Autor: -IG_055   |   05.12.2010. u 9:59   |   opcije


Rođeni vođa! :-))))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 10:04   |   opcije


To treba još u pelenama usmjeravati, ali, čini mi se, da će s njim to biti i te kak teško.
Uporno, tvrdoglavo i svojeglavo.
: ))

Autor: -IG_055   |   05.12.2010. u 10:07   |   opcije


usmjereno je to, u startu... vidi mu oblekice, pobogu...:)

Autor: mmmmmm_da   |   05.12.2010. u 10:09   |   opcije


Samo pravo krzno...
A, kaj kad ga društvo za zaštitu životinja vidi da hoda po svijetu u tome?

: ))

Autor: -IG_055   |   05.12.2010. u 10:13   |   opcije


Krzno mu je isto prirodni dar ;-))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 10:15   |   opcije


društvo za zaštitu životinja mu može samo platiti porez, na novog bmw-a.:).. pogledajte mu... ooočiiii..!?... elde, ko Ivo??

Autor: mmmmmm_da   |   05.12.2010. u 10:19   |   opcije


: DDDDD)))))

Autor: -IG_055   |   05.12.2010. u 10:20   |   opcije


hehe.. imal', koji lovac, ovdje??... ono ka... zimske radosti, sirotinje...

Autor: mmmmmm_da   |   05.12.2010. u 10:25   |   opcije


Ne vrijeđajte mališu! Tek se uči, još svašta dobroga stigne naučiti.

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 10:25   |   opcije


Ja mislim da on govori: "Dame i gospodo blogeri, dosta je bilo javašluka! Došlo je vrijeme da udružimo snage na zajedničkom orgazmiranju!"

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 10:31   |   opcije


... de, majket'... pa jel ti liči ovaj na dudha?? ;D

Autor: mmmmmm_da   |   05.12.2010. u 10:33   |   opcije


Otkud znam, Svilenog nikad nisam vidjela! A ovaj JEST svilenkast ;-))

Autor: vegavega8   |   05.12.2010. u 10:37   |   opcije


Dodaj komentar